Treść opublikowana przez wujekwaldus
-
Białe BMW 330xd... mini galeria
Dex ma rację, Wygląd tej siódemki kontrowersyjny, ale wszystko zależy od tego czego potrzebujesz, ja dwa lata temu szukałem albo M3 e46, albo E90 320d.... no rozstrzał niezły, i padło na ekonomię... Człowiek dowiaduje się czego chce w momencie gdy to dostanie, jeśli czułeś się dobrze w tej siódemce, dlaczego by jej nie wziąć :)? Zawsze możesz dorzucić ładne felgi, jakiś pakiet stylistyczny i na pewno będziesz miał unikatowe E65 :cool2: - bo te autka rzadko są w jakikolwiek sposób "przerabiane" a już na pewno nie "gustowie" kiedyś widziałem w googlach piękną E65... czarną... Poszukam, może jeszcze ją znajde :) coś w tym stylu, w moim guście, agresywnie, na sportowo ale bez fajerwerków i wsi: http://2.bp.blogspot.com/_Oynjs0Nrm7M/Sr3lFVvVGAI/AAAAAAAAAIc/oNt7GibOK5g/s1600/2009-ac-schnitzer-bmw-7-series-f02.jpg
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
na razie Wola park, nowe miejsce ustalimy na spotkaniu. tylko tym razem musimy o tym nie zapomnieć :)
-
Black e92 335i M-Pack nowe foty str3
Autko robi wrażenie te felgi i mpak nawet ze dokładny jest boski:)
-
Białe BMW 330xd... mini galeria
No arnold:) to 10.05 godz 20.00 widzimy cię na mini złocie:) w takim aucie jak 7 nie chodzi o osiągi tylko o komfort:) ale fajnie ze masz 5l a nie 3.0d...:)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Jak się nic nie zmieni to 10 ego będę miał już chipa:) dla mnie 10.05 godz 20.00 jest ok:)
-
Białe BMW 330xd... mini galeria
no to teraz nie ma bata, ustawiamy się w któryś czwartek na mini zlocik bmw warszawa (już nie tyko e9x - ale to trzeba przeformalizować) no i pochwalisz nam się swoim zakupem :) :cool2:
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
No dobra, to wstępnie możemy się umówić na 22 lipca.... :) Plany do tego czasu: - chip (lekki, MAX 330 km/450NM, chce aby turbo do tych 200-230 tyś dojechało...) - mycie chłodnicy + nowy intercooler.... - wymiana oleju w skrzyni - sprężyny/stabilizatory m3/gwinty, zaczne od najtańszego i zobaczę jaki będzie efekt - opony :) Swoją drogą sorka Karol za małego offtopa ale skoro już tutaj gadamy to może orientuje się ktoś czy jak posiadam coś takiego: http://allegro.pl/7521376-chlodniczka-oleju-bmw-m3-i-335i-e90-i2253205273.html ??? to nie jest "opcjonalna" chłodniczka?
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Szkoda że nie mogliśmy razem obok siebie jechać, wtedy był by duch rywalizacji i może któryś z nas lepiej by się sprężył, a takto czas decydował. No fakt, szkoda że zapisałem się poza klubem, takto coś bym tam wygrał :) Cieszyło mnie że objechałem wiele kolesi w teoretycznie szybszych/lepiej przygotowanych autach na tor, aczkolwiek koledzy w s2000 z hamulcami taroxa, gwintami etc byli na razie dla mnie nie do pokonania :) Chciałbym się kiedyś zająć tym na poważnie :)
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Ja gdyby nie Uluś (czerwony Porsche cayman S) - który w ostatnim okrążeniu zrobił lepszy czas niż ja (o niecałe pół sekundy) to miał bym 3 miejsce w klase sport i wygrał bym diamentową ochronę lakieru :) było kilka pomyłek z tymi klasami... np: autka BRT trafiały do grupy sport a nie profi... itp... ;)
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
No tak, dziurki mi się zapychaly przez co skuteczność spadała ale po wyczyszczeniu dziurek wszystko wracalo do normy:)
-
E93, 330d 231KM M-pakiet Le mans blue, 19", Eibach,
Jeszcze ja mam kilka twoich zdjęć podczas sesji treningowej:) napisz mi na priv maila to ci podesle:)
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
:) Moim zdaniem i ja i Karol mamy podobne umiejętności, tzn: nie ma czego się wstydzić, ani też czym pochwalić :) jest dużo do dopracowania.... Kto tam chce niech sobie rezerwuje czas 22 lipca :)
-
Olej do N54 335i
Dobra, jeśli kogoś to interesuje: po zalaniu motula 300v 5w40 i spędzenia całego dnia na torze stwierdzam że nie uciekło nic, jak było max, tak jest max. Czyli jednak zmiana z Castrola Edge 5w30 pomogła (którego uciekło nieco ponad pół litra). Jedyne dziwne zjawisko to takie że ja pozwoliłem sobie na dłuższą przejażdżkę z prędkością maksymalną to licznik oleju pojawił się na połowie, po zatrzymaniu się na obiad w McDonaldzie (godzinka przerwy) odpaleniu ponownie autka, znów było max. Czy to normalne? :)
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Na żywo wygląda lepiej :) :cool2:
-
e92 e93 330i 335i
wujekwaldus odpowiedział(a) na Bad_Boy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to śmigaj na południe to Monte Carlo drogą A6 a potem A10 :) Gdy już wjedziesz na A10 przetestuj sobie autko, są tam piękne drogi, po jednej stronie widzisz morze śródziemne a po drugiej góry, autostrada jest piękna i czasem bardzo "kręta" i przechodzi przez wiele tunelów, ja się zakochałem... :) ps: 335i bardzo ładne, zwłaszcza te felgi są cudne ;) :cool2:
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
ja kupiłem 1500 km temu ATE Ceramic i jestem zadowolony - nie pylą :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
hahaha no no, ajfon robi badziewne zdjecia:D next time przydal by sie ktos z pro aparatem:D i umiejetnosciami.... @gorik79 no to taki lekki.... ale tez przyjemnie bylo - sprawdzilem skutecznosc hamulcow :wink:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Cholera, zapomnieliśmy dogadać się co do 'crusingu' po mieście - zaplanować to jakoś Miejsca też zapomnieliśmy obgadać... :mad2: :) A Ciebie PabloM, zapomniałem znowu się doprosić o przejażdżkę z tymi sprężynami.... :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
bylo bardzo sympatycznie, krotka fotorelacja :) http://strony.aster.pl/capoeira/zlot/IMG_0105_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/zlot/IMG_0106_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/zlot/IMG_0107_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/zlot/IMG_0108_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/zlot/IMG_0109_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/zlot/IMG_0110_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/zlot/IMG_0111_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/zlot/IMG_0112_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/zlot/IMG_0113_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/zlot/IMG_0114_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/zlot/IMG_0115_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/zlot/IMG_0116_800x600.JPG Dziś co prawda nie było modelek i dj tiesto, ale dopisało towarzystwo :cool2: Pozdr Panowie:)
-
E92 M3 420KM Kupno auta.
ide już stąd! FOCH :) :cry2:
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Kolega KoKos robi takie kosmosy....?! :jawdrop: :cool2:
-
E92 M3 420KM Kupno auta.
Dobra Panowie, Trolla trzeba ignorować:) jak sobie kupi naklejki pajonierr i ///M oczywiście i bedzie miał swoje M3 :cool2: ja już się pośmiałem, więc dyskusje mogę olać :) ps: Kiedyś w temacie E60, był gość 'z Hiszpanii:)', który kupował M5... to była telenowela trolowska, 40 stron tematu w kilka dni:) mam nadzieje, że nie tylko ja to śledziłem :) Pozdr :cool2:
-
koszty eksploatacji M6
Też się nad tym zastanawiam, ale wynika to chyba z kosztów eksploatacji właśnie, M3 jeszcze bogatszy kowalski pojeździ na co dzień, M6 już nie to raczej autko weekendowe, chyba że stać kogoś 40-60 tyś rocznie na utrzymanie autka do jazdy na co dzień, to jest pewnie odpowiedź w różnicy cen na rynku wtornym, no i M6 jest starsze :) zauważ że te egzemplarze 2007 EU wcale takie tanie nie są....:) 200+k.
-
E92 M3 420KM Kupno auta.
Raczej chodzi o to że ów piątek, interesuje się spalaniem przy UPALANIU (?), co jest kompletnym bez sensem, zapytał by raz, ile pali? (rozsądnie - każdy pyta) uzyskał by odpowiedź "pali od... do..." i okej. A nie 6-10 postów z rzędu ILE TO PALI ŁOOOOO i że jak 25 to jednak za dużo i kupie 330i, które jest przecież NIEZNISZCZALNE bo nie ma TURBO!! a TURBO się psuje po 10k km i trzeba zmieniać :mad2: :mad2: :mad2: Rozmawiałem z posiadaczem Audi A4 2.0 TFSI 211 koni, na torze poznań palił mu 23 litry przy tak zwanym UPALANIU (?) no i jeśli ktoś 6-10 postów z rzędu pyta TYLKO o spalanie (i gdzieś tam o awaryjności...) to raczej na 99% nie stać go na autko. Sprawa jest idiotycznie prosta, jeśli stać Cię na 330i i 335i i M3 (powiedzmy masz 250k na autko) to wygląda to tak: - umawiasz się na jazdę 330i... okazuje się że autko nie ciągnie i jest za wolne (!) - brakuje mi zrywności od "dołu" przez co wrażenie dynamiki autka gwałtownie spada. - umawiasz się na jazdę 335i... okazuje się przepaścią nad 330i, jesteś zadowolony, myślisz że lepiej być nie może... -... umawiasz się na jazdę M3 i nie chcesz słyszeć o 335i, bo osiągi, dynamika, wygląd i dźwięk rozwalają.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Nie, jutro o 20.00 przy wola parku, kto chce niech napisz do mnie priv to podam nr tel aby nikt nie zabłądził na spotkanie :)