Treść opublikowana przez wujekwaldus
-
Białe BMW 330xd... mini galeria
też prawda:) wiadomo, nie ma co sugerować się opinią jednego - dwóch egzemplarzy bo 1000 może działać dobrze, 2 będą trefne i akurat te dwie zostaną gdzieś opisane itp.... przykładowy temacik: http://www.porscheclub.home.pl/forum/viewtopic.php?t=6401&highlight=cayenne Jeśli miał bym kupić cayenne to GTS, turbo tak jak napisałeś pali jak smok i przeraża to nawet baaardzo bogatych ludzi, którzy kupuli tego suva myśląc że zmieszczą się w 20-25 litrach po mieśćie a tu zonk... :)
-
E92 M3 420KM Kupno auta.
łooo kurdee..... :D - sory nie mogłem się powstrzymać :) @wupe, tak masz rację ale wątpie aby ktoś kto chce kupić NOWE M3 za 400k, interesowało go czy spali 15 czy 20, a jeśli (bo ok, ktoś może się liczyć z kosztami - ja tak robie :P) to już na pewno nie pyta ile pali przy UPALANIU (co to za zwrot???) łooo kurde...
-
E92 335D - Minu$
Minu$ przeprszamy za offtopa, oczywiście autko masz wspaniałe dlatego ostatni wątek i ide spać:) - houek: tak, możemy zrobić takie kółko:D albo skręcić przebieg o 120k:P + nowa książka + legalizacja przebiegu, koszt: 2k pln, zysk.... :) - KoKos: jeśli w końcu kupie kiedyś porsche to 10k km, zrobie w dwa tygodnie, mam plana na porsche euro trip... :) - ale korzystaj, na zdrowie Ci :cool2:
-
Białe BMW 330xd... mini galeria
NA cayenki uważaj... poczytaj na forum PCP.... C63 AMG, jak żona znajdzie argument aby go nie kupić - zmień żonę... :)
-
Olej do N54 335i
Witaj, ja jestem w trakcie testowania Motula 300v 5w40 zmieniłem kilka dni temu, na razie spisuje się ok, ale po takim przebiegu nie mogę nic jeszcze konkretnego powiedzieć. Do tej pory jeździłem na castrol edge 5w30 i oprocz szybko uciekajacego oleju przy obciazeniu silnika nie bylo widac wiekszych problemow szybko tj: 160 km torowej jazdy - 0,5 litra oleju (i tak lepiej niz koles w subaru :) ) Srednio dolewalem litra na 3-4 tys km. A w zime w ogole, Dlatego jestem ciekaw tego motula.
-
E92 M3 420KM Kupno auta.
po czym poznałeś? po: no tak, sportowe samochody z V8 i 400+końmi palą 8 litrów, przecież wszyscy to wiedzą poza tym spalanie przy wyborze auta sportowego zawsze jest najważniejsze! łoooo kurde
-
E92 M3 420KM Kupno auta.
335i przy jeździe torowej pali prawie 50l/100 km, myśle że w M3 można spokojnie 100/100 osiągnąc :)
-
Białe BMW 330xd... mini galeria
No ładna... cena też w porządku, jak będzie mnie stać na 25l/100km przy 30/40 k km rocznie to sobie takiego strzele :)
-
E92 335D - Minu$
a no to może być problem, trzeba dbać o te siedzenia, bo kolor ładny - zwłaszcza do ciemnego autka, ale wymaga podwójnej opieki :) Też bym wolał niższy przebieg, no ale co zrobie :) to nie jedyne kryterium decydujące o stanie samochodu... :)
-
Białe BMW 330xd... mini galeria
Dobra, mierzysz w fajne autka, mogę spać spokojnie :) Żonie powiedz że do M6 wchodzą spokojnie foteliki dla dzieci a bagażnik ma wcale nie mniejszy niż seria 5. TOĆ TO IDEALNE AUTKO WAKACYJNE :) Trzymam kciuki, i pamiętaj.. żadnego 2.0d... :) Pozdr :cool2:
-
E92 335D - Minu$
a to druga strona medalu, ja wolałem to drugie... :) tyle że ja kupiłem z przebiegiem 130k km :) - 90% autostradowe... Nie mniej jednak 335d bardzo ładne i jak historia pewna to tylko sie cieszyć - tym bardziej że jak widać to nie była jakaś "okazja" tylko kolega Minu$ zapłacił uczciwą cenę za 5 letnie autko...
-
Białe BMW 330xd... mini galeria
No dobra, jestes usprawiedliwiony :) Fajna ta żonka jak sobie śmiga 200 konnym potworkiem :) Pochwal się jak już coś kupisz :)... zdradź na razie może co Ci po głowie chodzi :>
-
Białe BMW 330xd... mini galeria
Masz clio RS i nie jedziesz na tor poznan :)??? Życzę udanego poszukiwania nowego autka, nie jest to łatwe bo zawsze chce się wiele i walczy się rozsądek kontra emocje... ... życzę aby emocje wygrały;]
-
E92 335D - Minu$
E tam przebieg boli, ja Ci wierzę :cool2: serio i wierzę w przebieg w Twojego autka, Znajomy ma e90 330d mieszka w DE i od nowości zrobił... 20k km, autko ma dwa lata (no może więcej już zrobił, tak czy siak, jak rozmawiałem z nim jakiś czas temu to taki przebieg właśnie miał) Inny w PL też ma 330d z 2007 roku, 60k przebiegu, realny bo autko od rodziny od nowości monitorowany... Nie każdy diesel musi latać 60k rocznie :) @Kokos, ps: całkowicie rozumiem posiadacza R8 że zrobił nim 100k km :) jazda takim autkiem to czysta przyjemność, ja w swoim w przeciągu roku zrobiłem prawie 40k km, bywało że 5k km robiłem w tydzień :) Także korzystaj z autka Minu$ i połykaj autostrady :)
-
BMW E90 320D by eXiDe - sprzedana.
Ja właśnie też myśle o zmianie koloru ringow... jednak rozmawiałem z mechanikiem i mowi że po zamontowaniu 'diód/ledów' moga występować błędy komputera z oświetleniem. To prawda? Czy ten cudowny zestaw mtec niweluje ten problem :>?
-
E92 335D - Minu$
The ///M Familly :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
istnieje spora szasa ze tak, jak bedzie cieplo (A moze ma byc) to ostatnio gadalismy sobie kolo 3 godzinek wiec luz.
-
E92 335D - Minu$
Konkret autko... :cool2: Wszyscy jesteście tacy czarno czarni.. jeden na czarno 335d, drugi na czarno 335d... NUUUDA;], oj jak uda mi się trochę grosza odłożyć to zrobie modyfikacje... konkretną... :) Udanej i bez awaryjnej jazdy :cool2: :cool2:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Możemy na spotkaniu temat nowego miejsca poruszyć, obgadamy co i jak. Proszę jednak z góry o NIE NARZEKANIE jak ktoś musi 5 km więcej podjechać, niektórzy się tak poświęcają że z lublina przyjeżdżają! :) - brać przykład :)
-
E92 M3 420KM Kupno auta.
Niezły przeskok z e36 325i/328i na M3 E92 :)
-
E92 M3 420KM Kupno auta.
Kolejna zasłyszana opinia o 335i, uslyszana od ludzi co po prostu nie umieją użytkować tego typu aut i np: olej zmieniają co 30 tyś bo tak komputer karze ... Jeśli chodzi o moje doświadczenia to 320d było bardziej awaryjne niż 335i. (czyt: w 335i nie mialem żadnej usterki, a w 320d czułem zapach spalin w kabinie, puściła jakaś uszczelka w okolicach turbiny czy kolektora, już nie pamiętam :) )
-
E92 M3 420KM Kupno auta.
Jeśli liczysz się z każdym groszem nie kupuj M3, awarie czy usterki zdarzają się tak samo jak w innych samochodach, tylko naprawy są 2x droższe. Z tego co tutaj koledzy kiedyś pisali to M3 paliło im w mieście 18 litrów, tylko pytanie, jakie to miasto i jaka to trasa przez to miasto :) Koszty części eksploatacyjnych to jak 330i/335i x2. (tarcza 1k pln, ale to na allegro... nie wiem ile w ASO...)
-
F30 Nowe bmw serii 3
dziś po raz pierwszy widziałem F30 w warszawie, brązową na rejestracji WZ, na ulicy marymonckiej... bardzo ładnie na żywo wygląda :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Tia, jak będziesz przejeżdżał, zobaczysz kamery TVN,, tancerki EDS, DJ tiesto oraz ryczące silniki to właśnie my :cool2: hehe a tak serio, Tak, spotykamy się na parkingu gdzie jest dużo miejsca aby spokojnie można było autka ustawić (obejrzyj cały temat, 20 kilka stron, są czasem zdjęcia ze zlotów) jest miło, gadamy sobie, każdy znajdzie coś dla siebie - oglądamy autka, obgadujemy inne :norty: także coś się tam dzieje... PabloM widzę pilnujesz listę obeconści :) dobrze
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Tak jest:) Taki krusing aby miał sens trzeba go dobrze zorganizować, bo takto będziemy jeździć jak pchły po psie :) także poruszymy temat na spotkaniu...