Treść opublikowana przez wujekwaldus
-
BMW E92 330d by klagosz
no ba, 90% na 335d LCI, oby coupe :)
-
E46 320i 2000r - nr rej: SCY 441, nr VIN: WBAAV110X0CE01984
wujekwaldus odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDramatyzujecie... pewnie ze szwecji przyjechał na wstecznym :) ... .... kilka razy :)
-
iphone w e90
Jak można te sms-y wyświetlać??
-
BMW E81-118d by klagosz
Boże, to czym przyjedziesz na zlot ?! :) STI?! ... :)
-
F30 Nowe bmw serii 3
Zauważyłem, że na e9x (a już na 335i szczególnie) narzeka najwiecej ludzi którzy .... ich nie mają :) Ja wiem że "znajomy znajomego z klubu co siedział 3 stoliki dalej, miał 320d padła mu turbina i musiał zapłacić 5.000 za nową! woooow!", i na tej podstawie stwierdzamy że w 320d padają turbiny jak muchy... ehhh ;) Z jednym się zgadzam, samochody są już projektowane przez "inżynierów ekonomistów" ale takie jest prawo rynku, robi się DOBRE samochody, SPRAWNE samochody... na 3 lata. Potem drogi użytkowniku kup następne i tak w kółko. Produkcja aut długowiecznych jest nieopłacalna dla firm i tyle. Nie widziałem jeszcze F30, ani nim nie jeździłem, ale mogę dać sobie rękę uciąć że jest to samochód o wiele lepsze niż e90. ps: ja do tej pory nie wiem co to szpera :) hehehe nigdy nie chciało mi się pogooglać :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Wiec: 15.04 (niedzela) godzina 16.00 na parkingu przed wola parkiem we wskazanym miejscu: http://strony.aster.pl/capoeira/aaa.png :) Pozdr i do zobaczenia :)
-
E92 335i brzydka praca zimnego silnika
prawdopodobnie wyrobiona klapka od wydechu... ale jakbyś nagrał dźwięk to był bym 100% pewien, Pytanie pomocnicze: czy jak się nagrzeje i przestanie "hałasować" to czy wydech nabiera bardziej basowego brzmienia? :)
-
E92 335i - KAMIEŃ POMORSKI
wujekwaldus odpowiedział(a) na paweld temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo ja właśnie to samo miałem napisać, u mnie 170 tyś przelotu i skóra wygląda rzekł bym, że nawet lepiej... :) ps: autka jednak nie sprzedaje, nic lepszego nie kupie... więc bez sensu. Ten egzemplarz wydaje się ... ładny, aczkolwiek cena... wow, kolega 335i ma bardziej atrakcyjne 335i w lepszej cenie i też baaardzo zadbane i ładne :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
No to jak wszyscy wpadną to będzie rekord frekwencji:)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
1. WujekWaldus 2. eXiDe 3. arnold 4. PabloM
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
może inaczej: zlot e9X... ja mam e92 i wpadam :) no to mamy listę 1. WujekWaldus 2. eXiDe
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Miejsce niech u zostanie te co zawsze mi ono tez średnio pasuje ale jest dobre i ktO już raz tam był ten zawsze wie :) także miejsca proszę niezmieniajmy!!! :) zwykle są 4-5 autek ale kameralne tez fajnie bo każdy z każdym sobie pogada :) lista 100% : 1. Wujekwaldus
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
15.04.2012 godz 16.00 parking przy kinie przy wola parku ( mapie wkleje potem bo teraz pisze z tel..). :)
-
AO 330d N57 245KM/540Nm
i męskie spalanie, akurat dla studenta :) Sąsiad miał srebrne CLS 63 AMG i mówił że przy normalnej spokojnej jeździe w mieście palił mu 30 litrów :) Jaaa jednak wole 335i w ostateczności m3... Ale co prawda to prawda panowie, dźwięk AMG to muzyka dla uszu :)
-
Nowe używane coupe
o 320i i 330i spalaniu wiele Ci nie napisze bo nie mam:) ale 335i: normalna jazda miasto: 11-14 litrów normalna jazda trasa 8-9 litrów jazda torowa 42 litry. dynamiczna jazda po mieście: 14-18 litrów dynamiczna jazda w trasie: 10-15 litrów. jak Ci zależy na osiągach to 320i możesz odpuścić... dokopie Ci byle Golf w dizlu :)
-
Nowe używane coupe
Za 120k kupisz bez problemu fajne 335i, usa olej od razu, w PL oglądając te forum chyba nie było jeszcze żadnego amerykańskiego bezwypadkowego 335i, nawet te w cenie 130-140 k są walnięte i to mocno! Pozostaje wersja EUR. 120k wystarczy na wersję z 2006-2008 roku z dobrym wyposażeniem (przynajmniej w PL, na ceny w DE dawno nie zaglądałem...) 335i jest zacznie lepszym samochodem niż 330i, jak trafisz dobry egzemplarz to awaryjność żadna. Kupując 330i będziesz miał wrażenie niedosytu .... :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Ok, to niech będzie niedziela 15.04 godzina powiedzmy 16? :)
-
Re: e91 M-pak - hamulce z 335d/i
Ostatnio byłem na torze i miałem okazję po raz kolejny sprawdzić skuteczność hamowania (na klockach zimmermana) otóż: - po każdej sesji (5 kółek ~20km) jak zjeżdżałem z boksu to tarcze miałem SINE, każdy się im przyglądał z niedowierzaniem :) - skuteczność hamowania była mimo sinych tarcz cały czas... ...jednak po pewnym czasie wyraźnie było czuć słabnącą skuteczność... Jednak nie wiem czy to bardziej wina tarcz/klocków czy gotującego się płynu hamulcowego ... - zapylone od klocków to mam całe felgi :) - klocki z 80.000 zasięgu po kilku godzinach spadły do 40.000 :) - Najmocniejsze hamowania jakie miałem na torze to 215-130 oraz 190-80 Jednak myślę, że jak na Twoją moc samochodu to te hamulce mogą być bardzo dobre :) Gratuluje udanego modu :) :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Może po świętach w jakąś sobotę czy niedzielę... spojrzy się w pogodę i zobaczy się, który dzień będzie lepszy :)
-
e46 330Ci coupe swarzędz
wujekwaldus odpowiedział(a) na kozapw6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen sam długopis, ten sam charakter pisma, już nie wspominając o losowości serwisów co losowy przebieg kilometrów :) Jeeezu... czy naprawdę ktoś się na to nabiera? Jeszcze ten KFZ handel... http://kfzhandel.otomoto.pl/ Już faktycznie lepiej było by KFC :)
-
MOCNE drgania przy 120km/h !!!
Felgi krzywe są może?
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
No ciepło się robi... może by jakiś zlocik przed 29 kwietnia? Może kogoś z poza BKP uda mi się namówić na poznański trackday:)?
-
E90 328i 2007rok. czerwona kontrolka oleju, nierowno pracuje
bez inspekcji kogoś fachowego i diagnozy komputerowej nic nie zrobisz... Wadliwe ciśnienie oleju może mieć wiele przyczyn (ja tak strzeliłem, że to może być przelanie ...) Jeśli w silniku coś stuka i bląd pojawia się przy każdym odpaleniu samochodu (nie jest to błąd jednorazowy) to nie ryzykuj jazdą... lepiej lawetke, dobry warsztat i daj znać w temacie o co chodziło ...
-
E90 328i 2007rok. czerwona kontrolka oleju, nierowno pracuje
U mnie też ostatnio było pisało +1l... dolałem 0.75, przejechalem 10km, pokazało FULL OK i tak do wczoraj do pojechania na tor (utrzymywało się full przez 1500 km) next time dolewaj etapami, te elektorniczne czujki albo nie sa zbyt dokładne albo dają różne wyniki w różnych warunkach....
-
E90 328i 2007rok. czerwona kontrolka oleju, nierowno pracuje
Istnieje szansa że przelałeś olej....