Skocz do zawartości

jeycoob

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jeycoob

  1. jeycoob odpowiedział(a) na jeycoob temat w E46
    Tak wszystko ok ale nie mam dostepu do akumulatora bo jest w bagarzniku
  2. jeycoob opublikował(a) temat w E46
    Witam do mojej e46 zgubilem jedyny kluczyk auto stalo w garazu i mialem na szczescie poopuszczane szyby takze do samochodu mam dostep ale ne moge normalnie otworzyc drzwi czy ktos podpowie jak to zrobic ? Przepraszam za bledy ale post dodaje z telefonu
  3. Niestety nie wiem jeszcze nic wstawiłem auto do mechanika i narazie szuka przyczyny
  4. Witam mam problem z bmw 320d 150 km z 2004r a mianowicie najpierw samochód jeździł normalnie później zaczął coraz ciężej palić ale jechał normalnie później bardzo ciężkie palenie nie palił na wszystkie cylindry trzęsło silnikiem i chodził jak traktor teraz nie odpali wcale co to może być ??
  5. Nie bardzo dałem sobie radę może ktoś pomoże moje 7 ostatnich znakow vin to cf26838
  6. witam skąd się dowiedzieć jaki mam napinacz ?? jak to poznać ?? jedyne co widzę pod maską to jeden pasek długi na 6 kołach i drugi krótki na 3 kołach a tufoto mojego silnika jak coś http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d2466e41ea6ade9d.html
  7. bo obawiam się że tam nie ma miejsca już na wlutowanie oporników...
  8. jeycoob odpowiedział(a) na jeycoob temat w E46
    ok jutro sobie rozbiorę licznik jestem w niemczech i podłączenie do kompa słono kosztuje i rozumiem żeby wyjąć licznik trzeba zdjąć kierownice ? a jaki model tych diod jest ?? i są to rozumiem białe diody ??
  9. Witam chciał bym zmienić kolor podświetlania klimatronika radia i przycisków od szyb i moje pytanie brzmi jakie napięcie idzie na diody bo narazie na allegro znajduję tylko 2.8v do 3.2v czy będą one dobre ?
  10. jeycoob odpowiedział(a) na jeycoob temat w E46
    hmm kontrola trakcji nie zdążyłem jeszcze tego zauważyć pierwszy mój samochód z kontrola trakcji i nie do konca wiem jak dziala a abs działa więc pewnie żarówka spalona a zna ktoś oznaczenie takiej żarówki żeby kupić ?. i jak wygląda sprawa z kontrolką od poduuchy ? a czy jest możliwe że podzespoły do tempomatu mam i tylko brak kierownicy multifunkcyjnej ??
  11. jeycoob odpowiedział(a) na jeycoob temat w E46
    ok zrobiłem test zegarów i nie pali się kontrolka abs , od poduszki i kontroli trakcji. a jak użyć tego przycisku bc w praktyce ? ale kontolka od tempomatu się świeci a nawet nie mam kierownicy multifunkcyjnej...
  12. jeycoob odpowiedział(a) na jeycoob temat w E46
    ok obejrzałem filmik i spróbuję to tak samo zrobić za chwilkę a powiedzcie mi skoro wszystko robię klawiszem od kasowania przebiegu to po co jest guzik Board computer w kierunkowskazach ?
  13. jeycoob odpowiedział(a) na jeycoob temat w E46
    ale mi odrazu wchodzi do testu 1.0 mi sie uruchamia test i próbuje odrazu przerzucić na 2 ale nie da rady...
  14. jeycoob opublikował(a) temat w E46
    mam e46 2001r i u mnie panowie jest tak że uruchamiam test wyskakuje mi " .35907 .. 1.0" i pod spodem zegarek. już na 2.0 nie da się przestawić tylko można przestawić na 1.2 1.3 1.4... i tak do 1.7 po czym jest spowrotem 1.0 ktoś pomoże odblokować komputer ? a z tego co sie orientuje to odblokowanie komputera jest to test 1.9 a tam juz dojść nie moge....
  15. to może jednak się pośpieszę i wymienię dwumase i sprzęgło i pojadę nim do polski chyba bardziej będzie mi się opłacało bo narazie stoi unieruchomiona
  16. to jednak warto w razie czego porobić zdjęcia dokładne tego samochodu może celnik będzie miał dobry humor i mnie potraktuje łagodnie :D
  17. czyli normalna cena e46 silnik m54b22 z 2001r jest mniej więcej jaka według ich cennika ?
  18. heh to już lepiej zapłacić całość bo nie będę miał zbyt dużo czasu w polsce...
  19. przegląd już mam zrobiony także wszystko ok tylko pytanie czy do urzędu celnego wystarczą zdjęcia ? i od jakiej kwoty mniej więcej według ich cennika będę płacił akcyze ?
  20. ja go kupiłem za 1000 euro bo jest do malowania ponieważ ktoś użył na lakierze gwoździ to powinno już trochę spaść a czy oni muszą widzieć samochód czy wystarczą zdjęcia bo zamierzam pojechać go rejestrować z samymi dokumentami a samochód chce w niemczech zostawić
  21. luksusowe w oplatach hehe
  22. Witam posiadam bmw 320i z silnikiem m54b22 i on ma 2.2 170km ale oznaczenie 320i więc jak to jest opłaty będą do 2.0 czy ponad 2.0 ??
  23. jeycoob odpowiedział(a) na jeycoob temat w E46
    Ok spróbujemy to zrobić mam nadzieje że szybko bo wynajem hali z podnośnikiem i kluczami kosztuje mnie 20 euro za godzinę :D
  24. jeycoob odpowiedział(a) na jeycoob temat w E46
    A jakieś wskazówki jak wycentrować tarczę bez przyrządu ?? bo przez otwór na imbus nie przejdzie tam żaden wałek...
  25. jeycoob odpowiedział(a) na jeycoob temat w E46
    Rozumiem czy jeszcze na coś uważać czy poza tą blokadą wymiana sprzęgła przebiega jak w silnikach ze zwykłym kołem zamachowym ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.