Skocz do zawartości

zywus1988

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zywus1988

  1. zywus1988 odpowiedział(a) na montecarllo temat w E34
    U siebie tego szukałem 2 dni, patrzyłem, kminiłem, a tak naprawdę to było w zasięgu wzroku. Pod schowkiem po lewej stronie. Przypatrz się. A co sie stało ? Dmuchawa nie działa czy biegi ? Bo ostatnio u siebie naprawiłem dmuchawę wiec mogę pomóc.
  2. Gaz normalny czy sekwencyjny ? u mnie podobnie jest jak sie gwizdek anty-wybuchowy nie zamknie do końca po strzale albo spadnie jakiś wąż. Sprawdź to.
  3. zywus1988 odpowiedział(a) na Uncja temat w E34
    A ja powiem trochę inaczej, weź przyjrzyj się silnikowi i zobacz dokładnie czy żaden wąż nie spadł. Zobacz na krokowy pod kolektorem i inne połączenia. U mnie zazwyczaj po strzale mocnym coś spada i wtedy źle chodzi. Zobacz też na wąż odmy.
  4. zywus1988 odpowiedział(a) na dzik444 temat w E34
    Też z tym walczę już od dawna. Po stronie pasażera masz tzn. "miecz" (sterownik nawiewu) Jest to pod schowkiem po lewej stronie tam gdzie nogi. Ze strony kierowcy masz tez. "jeża" (opornice dmuchawy) jest obok pedału gazu. Albo to padło albo drugie. Jeżeli nie wiesz jak to wygląda wejdź na allegro i podpatrz. I tutaj z forum. viewtopic.php?f=15&t=62870
  5. zywus1988 odpowiedział(a) na SynTejZiemi temat w E34
    Ja zada bym pytanie dla właściciela, dlaczego stało 2 lata ? Jak by ktos powiedział ze kupił nowy i nie miał czasu sprzedać to bym nie uwierzył. Kiedyś ktoś pisał ze kupił po 2 czy 3 latach stania auto. Poleciało coś związanego z tylnym mostem. A o układzie chłodzenia nie wspomnę.
  6. Podnieś tylną kanapę i szpeknij na bezpieczniki.
  7. Zapowietrzony układ, odpowietrz i uzupełnij płyn chłodniczy
  8. Skoro to jest bez znaczenia to po co to robić. Dzięki za odpowiedź, Pozdrawiam
  9. A gdzie on ma być podłączony ? i czy szkodzi jeżeli jest odłączony ?
  10. zywus1988 opublikował(a) temat w E34
    Witam forumowicze. Do czego służy ten czujnik ? i czy/dlaczego musi być podłączony ? http://zapodaj.net/ad4237b53bbf.jpg.html http://zapodaj.net/ad4237b53bbf.jpg.html Z góry dziękuje za odpowiedź.
  11. zywus1988 odpowiedział(a) na zywus1988 temat w E34
    Ponawiam temat
  12. zywus1988 opublikował(a) temat w E34
    Wycieraczki działają tylko na 4 biegu, pozostałe nie reagują. Bezpieczniki całe, w czym leży problem. Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam
  13. zywus1988 odpowiedział(a) na zywus1988 temat w E34
    No ale gdzie te 5 zl się zatrzymało ? w dmuchawie ? czy w filtrze. Może jakieś inne miejsce ?
  14. zywus1988 odpowiedział(a) na zywus1988 temat w E34
    Tylko 5 zł a piździ na to konto i szyby zaparowane. Ale do tematu.
  15. zywus1988 opublikował(a) temat w E34
    Wpadło 5 zł w nawiew i nie dmucha, czasami jak podskoczy na dziurach zacznie ale po chwili znowu przestaje. Gdzie tego szukac ? zatrzymało się na filtrze kabinowym ? czy filtr kabinowy znajduje się po drugiej stronie bezpieczników w skrzynce ? Z góry dziękuje za odpowiedź.
  16. Gaz w tym silniku to makabra. Mam identyczny problem, byłem u 3 gaziarzy.. ehh kazali pół silnika wymienić a i tak nie wiadomo czy będą efekty. Regeneracja parownika,przewody wysokiego napięcia,świece,filtr powietrza i odpowiednia regulacja. Instalacja gazowa zapewne II generacji która nie posiada wypalania gazu po wyłączeniu auta. Masz gwizdki antywybuchowe czy klapy ? Trzeba też zamontować dodatkowe anty wybuchy bo pewnie masz wmontowane w kolektor i nie są wystarczająco duże aby odprowadzić nadmiar. :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.