Treść opublikowana przez zywus1988
-
miecz klimatyzacji
U siebie tego szukałem 2 dni, patrzyłem, kminiłem, a tak naprawdę to było w zasięgu wzroku. Pod schowkiem po lewej stronie. Przypatrz się. A co sie stało ? Dmuchawa nie działa czy biegi ? Bo ostatnio u siebie naprawiłem dmuchawę wiec mogę pomóc.
-
Problem z silnikem......m50b20 gaz
Gaz normalny czy sekwencyjny ? u mnie podobnie jest jak sie gwizdek anty-wybuchowy nie zamknie do końca po strzale albo spadnie jakiś wąż. Sprawdź to.
-
Brak Mocy BMW5 2.0i 24v
A ja powiem trochę inaczej, weź przyjrzyj się silnikowi i zobacz dokładnie czy żaden wąż nie spadł. Zobacz na krokowy pod kolektorem i inne połączenia. U mnie zazwyczaj po strzale mocnym coś spada i wtedy źle chodzi. Zobacz też na wąż odmy.
-
E-34 nawiew
Też z tym walczę już od dawna. Po stronie pasażera masz tzn. "miecz" (sterownik nawiewu) Jest to pod schowkiem po lewej stronie tam gdzie nogi. Ze strony kierowcy masz tez. "jeża" (opornice dmuchawy) jest obok pedału gazu. Albo to padło albo drugie. Jeżeli nie wiesz jak to wygląda wejdź na allegro i podpatrz. I tutaj z forum. viewtopic.php?f=15&t=62870
-
Pytanie o kupno auta (E34)
Ja zada bym pytanie dla właściciela, dlaczego stało 2 lata ? Jak by ktos powiedział ze kupił nowy i nie miał czasu sprzedać to bym nie uwierzył. Kiedyś ktoś pisał ze kupił po 2 czy 3 latach stania auto. Poleciało coś związanego z tylnym mostem. A o układzie chłodzenia nie wspomnę.
-
[E34] Nie dzialaja wycieraczki, radio i centralny zamek
Podnieś tylną kanapę i szpeknij na bezpieczniki.
-
Wysoka Temperatura bmw 520 e34
Zapowietrzony układ, odpowietrz i uzupełnij płyn chłodniczy
-
Do czego służy ten czujnik ?
Skoro to jest bez znaczenia to po co to robić. Dzięki za odpowiedź, Pozdrawiam
-
Do czego służy ten czujnik ?
A gdzie on ma być podłączony ? i czy szkodzi jeżeli jest odłączony ?
-
Do czego służy ten czujnik ?
Witam forumowicze. Do czego służy ten czujnik ? i czy/dlaczego musi być podłączony ? http://zapodaj.net/ad4237b53bbf.jpg.html http://zapodaj.net/ad4237b53bbf.jpg.html Z góry dziękuje za odpowiedź.
-
Wycieraczki tylko na 4 biegu
Ponawiam temat
-
Wycieraczki tylko na 4 biegu
Wycieraczki działają tylko na 4 biegu, pozostałe nie reagują. Bezpieczniki całe, w czym leży problem. Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam
-
Wpadło 5 zł w nawiew
No ale gdzie te 5 zl się zatrzymało ? w dmuchawie ? czy w filtrze. Może jakieś inne miejsce ?
-
Wpadło 5 zł w nawiew
Tylko 5 zł a piździ na to konto i szyby zaparowane. Ale do tematu.
-
Wpadło 5 zł w nawiew
Wpadło 5 zł w nawiew i nie dmucha, czasami jak podskoczy na dziurach zacznie ale po chwili znowu przestaje. Gdzie tego szukac ? zatrzymało się na filtrze kabinowym ? czy filtr kabinowy znajduje się po drugiej stronie bezpieczników w skrzynce ? Z góry dziękuje za odpowiedź.
-
m50 b25 automat gaz!! wariuje na benzynie!! strzela!!
Gaz w tym silniku to makabra. Mam identyczny problem, byłem u 3 gaziarzy.. ehh kazali pół silnika wymienić a i tak nie wiadomo czy będą efekty. Regeneracja parownika,przewody wysokiego napięcia,świece,filtr powietrza i odpowiednia regulacja. Instalacja gazowa zapewne II generacji która nie posiada wypalania gazu po wyłączeniu auta. Masz gwizdki antywybuchowe czy klapy ? Trzeba też zamontować dodatkowe anty wybuchy bo pewnie masz wmontowane w kolektor i nie są wystarczająco duże aby odprowadzić nadmiar. :)