Treść opublikowana przez arek11
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
na razie auto nie bylo chipowane tutaj jest wykres z hamowni http://i.imgur.com/tFOgBQ5.jpg
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
0-200km najlepszy przejazd 20s tutaj jest 22
-
e90 335d
jak bys chciał to jest firma ktora wypożycza racelogic http://allegro.pl/wypozycze-racelogic-performance-box-wawa-i5771334391.html
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
dzisiejszy rekord 0-100 http://i.imgur.com/uDnLXZc.jpg http://i.imgur.com/qBXyPs9.jpg
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
jak patrze na te zdj to zastanawiam się czy nie wadzisz podwoziem bo ja muszę bardzo uważać a i tak co jakiś czas zawadzę.auto bardzo doposażone i dopieszczone, może i ja kiedyś tak dopieszczę moje e91
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
nie myślałem tylko zdziwiony jestem ze jest różnica oryginalny a super sprint bez usuniętego dpf
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
tłumik już chyba się przepalił (zrobiłem ponad 1200 km od zamontowania) zaczyna coś tam buczeć, ale to nie będzie nigdy m3 czy inny silnik benzynowy.
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
Od czasu zakupu auta minęło 18 miesięcy w tym czasie wymieniłem olej CASTROL LONG LIFE (135 190 ważny do 06.02.20140) moglem jeździć bo auto było kupione w salonie w Niemczech wymieniłem na CASTROLA 5W30 ( przy 149 554 ważny do 24.10.15) po rozmowie z forumowiczem gorik79 przeszedłem na olej MOTUL 8100 X 5W30 (przy 161 095 ważny 11.05.15) wymiana oleju MOTUL X 8100 5W30 (przy 171 310 ważny 27.10.16) patrząc na daty wymian 11.05.15 i 27.10.15 to w 5 miesięcy zrobiłem dystans 10 tys.Przy wymianie oleju 24.10.14 wymieniłem tarcze przód i tył ,klocki ,wahacz i przewód do intercoolera wraz z wymiana 11.05.15 wymieniłem olej w skrzyni i żarówki xenonowe do auta zostały zakupione 2 komplety nowych opon (zima ,lato) oraz felgi ,dodatkowo kupiłem intercooler WAGNERA , wydech SUPERSPRINT i AWRON Do dzisiaj nie udało mi się wymienić kolektora, na dzień dzisiejszy nigdzie w Polsce i Niemczech nie można kupić kolektora do mojego modelu BMW. Ponieważ nie wymieniłem kolektora na razie chip nie zostanie zainstalowany w aucie .Przy ostatniej wymianie oleju użyłem płukanki ARCHOIL 2820 i dodatek do oleju ARCHOIL 2300 , dodatek do paliwa ARCHOIL 6400 CR .Została wymieniona odma i przewód + do akumulatora Podsumowując ,auta nie udało mi się przerobić tak jak chciałem ale myślę ze w przyszłym roku uda mi się wystartować z kilkoma modyfikacjami o których wcześniej nie myślałem .
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
Czy z wymiana oleju wymienić odmę ,od początku auta nie była czyszczona ani wymieniana
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
Dzisiaj na trasie 0-100km/h 6,10s na razie mój najlepszy czas ,co do 0-200km/h dzisiaj chciałem zmierzyć licznik pokazywał 210 ale AWRON nie zapisał tej wartości, wiec pewnie licznik oszukuje .
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
Dzisiaj robiłem trasę i zaobserwowałem na AWRON ze temperatura płynu chłodniczego spada do 80-84 jak jadę szybko i rośnie do 96 jak stoję w korkach .Czytalem na rożnych forach i piszą ze jest to normalne .
-
Jak doprowadzić swój silnik do czystości technicznej w E9x
na razie w sklepie nie ma AR 9300 wiec kupie AR 9100,
-
Jak doprowadzić swój silnik do czystości technicznej w E9x
We wtorek mam wymianę oleju ale przed tym chce użyć ARCHOIL AR2820 ENGINE FLUSH PŁUKANKA podjechać na wymianę oleju ok 20 min jazdy (15km) zlać stary olej .Po wymianie oleju na nowy dodać ARCHOIL AR2300 pojeździć do kolejnej wymiany oleju ok 10 tys. Wymienić olej i użyć dodatku ARCHOIL AR9100 .Jeżeli coś robię nie tak to kolego RIVASI to popraw mnie, ewentualnie napisz co na co mam zamienić .
-
Jak doprowadzić swój silnik do czystości technicznej w E9x
- Jak doprowadzić swój silnik do czystości technicznej w E9x
mam pytanie odnośnie preparatu archoil 2300 ,zastanawiam się nad zastosowaniem płukanki w moim aucie.W przyszłym tygodniu mam wymianę oleju i do tego czasu przejadę ok 300-400km i zastanawiam się nad użyciem archoil (2300,9100 jeszcze nie wiem ) lub innej płukanki .Co mogę użyć przed wymiana oleju i po jej wymianie- WRACAMY DO BMW 335D STR 49
Ja kupiłem całość razem z wydechem i montażem tego wszystkiego i wyszło 13,5- e90 335d
335d to według mnie super fura jak na diesla ,po autko wiadomo ze byleś z niezłym kozikiem od bmw to co ma w swoim bmw e91 to masakra .Mam nadzieje ze kiedyś się złapiemy- WRACAMY DO BMW 335D STR 49
Pomiar przyspieszenia od 0 do 100 km/h http://i.imgur.com/6hLme8g.jpg I ta prędkość max ,był speed a tutaj coś nie tak z temperatura oleju http://i.imgur.com/PmlupbQ.jpg A tutaj zdj auta z tylu http://i.imgur.com/xDpSq2L.jpg http://i.imgur.com/ryxN2BA.jpg http://i.imgur.com/JJz9YLI.jpg- WRACAMY DO BMW 335D STR 49
w okolicach Konradowicza- WRACAMY DO BMW 335D STR 49
dzięki twoje autko tez ,ostatnio jechaliśmy obok siebie w stolicy- WRACAMY DO BMW 335D STR 49
dla tego w sobotę mała trasa ok 200 km- WRACAMY DO BMW 335D STR 49
http://i.imgur.com/38SuTUB.jpghttp://i.imgur.com/d4nO4ya.jpg- WRACAMY DO BMW 335D STR 49
http://i.imgur.com/QRUOF7c.jpg- WRACAMY DO BMW 335D STR 49
Dzisiaj zostały założone graty http://i.imgur.com/NDVgTVP.jpg- WRACAMY DO BMW 335D STR 49
w tym roku raczej nie dam rady bo już za dużo zainwestowałem a jeszcze kilka rzeczy mam zamiar wymienić ale w przyszłym kto wie - Jak doprowadzić swój silnik do czystości technicznej w E9x
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.