Treść opublikowana przez zmijas
-
e30 m20b25
Mi tyle samo pali tylko że M50.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2815513996&ap=2&bid=11771&aid=3144515&tid=0
-
E30 320i
EBC na tył? Widzę że na bogato jedziemy.
-
E30 coupe 88' 318i projekt by EvilM4n
Poprzedni właściciel mojej chyba wiedział co i jak bo są tak pomalowane że nic nie odłazi. Tylko teraz trochę już wyblakłe są i chyba będę musiał pomalować sam jeszcze raz.
-
Tłumik do e30
U mnie w 1.8 zamiast tłumika środkowego miałem wstawioną rurkę, a końcowy był ori i całkiem fajnie to brzmiało.
-
'91 318iT M50TUB25
Trzeba było mówić wcześniej, wolałbym dać tobie zarobić niż jakiemuś losowemu gościowi z allegro. Na obwodzie tarczy coś było wyryte ale nie zgłębiałem co.
-
'91 318iT M50TUB25
273zł
-
'91 318iT M50TUB25
Kupiłem zestaw ATE. Nie chciało mi się bawić w oddzielne wysyłki. Cała wymiana zajęła mi 2 dni, nie chce mi się opisywać wszystkiego co mi się przytrafiło ale tutaj wrzucam zdjęcie które przedstawia jeden z mniejszych problemów które mnie napotkały podczas wymiany tych tarcz i klocków.
-
'91 318iT M50TUB25
Właśnie planuje zrobić tylne hamulce tylko nie wiem jaki zestaw wykombinować. Słyszałem złe opinie na temat tarcz ATE Powerdisc i że lepiej kupić Mikody. I teraz mam takie propozycje: Tarcze nawiercane Mikoda+ klocki TRW - ok, 300zł Tarcze zwykłe TRW+ klocki TRW - ok 270zł Zestaw Bosch tarcze+klocki - 250zł Co myślicie? Jakieś inne propozycje?
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Nic śmiesznego, ale ciekawe. http://otomoto.pl/bmw-m5-g-power-750km-najszybsze-kombi-C24827084.html
-
320 Klekocze na zimnym silniku
Nie, bo one są hydrauliczne, do odpowiedniej pracy potrzebują oleju. Na zimno olej jest w misce i ma nieodpowiednią temperaturę, zanim do szklanek dopłynie i się rozgrzeje mija kilka sekund wtedy klepią. Tak mi się wydaje. Możliwe że jestem w błędzie.
-
320 Klekocze na zimnym silniku
U mnie też klekocze. Jak kiedyś chciałem zgłębić temat to wyczytałem że to szklanki zaworowe. Na zimnym silniku nie dostają wystarczająco oleju i klepią, kiedy silnik pochodzi kilka sekund i olej do nich "dopłynie" przestają klepać. Koszt jednej to koło 30zł. Niestety za dużo roboty zgadywać i wymieniać po jednej więc trzeba wymienić wszystkie 24, a to już droga zabawa.
-
M50TUB25 Problem z zimnym startem
Witam, mam E30 z tym silnikiem. Ostatnio kiedy się ochłodziło mam problemy z odpaleniem na zimno. Jak odpale i nie trzymam lekko wciśniętego gazu to od razu gaśnie, a jak trzymam go na gazie to przez kilka sekund chodzi jakby nie grał na wszystkich cylindrach i po kilku sekundach wszystko wraca do normy. Na ciepło odpala bez problemu. Nie mam LPG ani żadnych takich bzdetów. Jak temperatura otoczenia była wyższa niż teraz to nie było takich problemów. Macie jakieś pomysły co może być przyczyną? Pozdrawiam.
-
[E30] M20b20 1989, swap na m50b20. Projekt + Porady
Tutaj na forum nie akceptujemy ringów w E30 :nienie:
-
325i woda w bagazniku
Mogłby ktoś zrobić fotkę jak to rozcięcie uszczelki lampy ma wyglądać? Zima się zbliża, a ja nie chce mieć po raz kolejny lodowisko w kieszeniach.
-
E30 [316] Qazq84
Opisz swoje mody, zmień temat i poproś moderatora o przeniesienie tematu do galerii. się zrobiło :P
-
Fajny film z testami E30
Nie wiedziałem gdzie to wrzucić, a tutaj najwięcej osób on zainteresuje.
-
[E30] M20b20 1989, swap na m50b20. Projekt + Porady
Prawie robi wielką różnicę, Kris. http://www.hemihaines.com/images/zcontent/deweys426hemifromthe69chargerrt2001.jpg
-
Gleba do E30
Jak nie używasz samochodu na co dzień to nie musisz mieć najlepszego zawiasu na świecie więc możesz kupić ten "gwint" TA Technix'a. To jest chińszczyzna ale możesz sobie regulować wysokość przynajmniej i ustawisz jak będzie ci pasować. A no i przy obniżeniu osłona miski to podstawa. Zapobiegnie to wielu zmartwieniom podczas jazdy. Ja nie mam i cały czas boję się że o coś zahaczę.
-
BMW E30 318i Alpinweiss II 27.12.12r update
Niby pojemność większa ale z tego co koledzy ze swapem M52 mówią że spalanie mniejsze. Ja mam M50 z Vanosem i po mieście waham się koło 15L. Szczerze mówiąc gdybym teraz robił swap to bym pozbierał kase na 2.8.
-
'91 318iT M50TUB25
No niestety pod chmurką. Mieszkam w bloku, a za miejsce w garażu bym musiał płacić miesięcznie tyle ile płace na parkingu strzeżonym za rok.
-
Skrzynia biegów 2.7 ETA
A od 2.0 albo 2.5 nie będzie pasować? To niby ten sam blok.
-
'91 318iT M50TUB25
W związku z tym że w środę były "urodziny" trumniaka wykorzystałem to jako okazję żeby zrobić ostatnie porządne sprzątanie, mycie i polerowanie przed zimą. Oto efetky: http://imageshack.us/a/img854/9484/cam00078.th.jpg http://imageshack.us/a/img521/729/cam00079.th.jpg
-
E30 - zimowe opony 14" czy 15"?
Powinieneś mieć taką naklejkę na dolnej części słupka środkowego po stronie kierowcy.
-
E30 - zimowe opony 14" czy 15"?
Kup takie jakie doradza BMW na słupku po stronie kierowcy czyli 195/65 R14 albo 205/55 R15.