Treść opublikowana przez Maciek323
-
E65 dla rozluźnienia napiętej atmosfery WBAGL61070DM58129
Maciek323 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto z tak minimalnym przebiegiem ma tez swoje minusy niestety. Choc wiadomo , ze wnetrze i wiele podzespołów jest jak nowe...
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
No na pewno autem z automatem nie jezdzil młody gniewny, to raczej auta dla spokojnych ludzi, na zachodzie czesto kobiety jezdza takim połaczeniem coupe + automat. Na pewno silnik nie był katowany w takim aucie. Statystycznie bedzie silnik mniej zmeczony niz w aucie z manualem. Ale to statystyka tylko :) Bo moze byc BMW z automatem gdzie ma 400 tys przebiegu i olej zmieniany raz na 5 lat. A drugie z manualem moze miec 150 tys km i olej zmieniany co rok. Ogolna statystyka nic nam nie powie o stanie danego auta. Tak na prawde to teoria. Te auta maja po 17 lat. Trzeba jezdzic oglądac sprawdzac. Dotknąc popatrzec wyciagnac wnioski. Ważne jest co Tobie pasuje i w czym sie lepiej czujesz, czym sie Tobie lepiej jezdzi. Ja 2 tygodnie temu sprzedałem 17 letnie BMW. Z manualną skrzynia :) 158 tys prawdziwego przebiegu. Olej zmieniany co rok - co 3000 km. Takie sztuki też są. Ale trzeba za nie odpowiednio zapłacic i nie wiszą długo w ogloszeniach. Moje auto wogole nie mialo ogłoszenia. Zgadałem sie z forumowiczem jednym, przyjechali całą ekipą oglądac z komputerami itp. I kupili zadowoleni. :) Ogolnie automat w benzynowym BMW to dobra trwała i sprawdzona konstrukcja. Nie powinna się psuc. W e46, szczególnie tak starym, najpowazniejszym problemem (poza przebiegiem i wypadkowoscia) moze byc korozja. Kilka lat miałem e46 tez z 1999 roku, 100% oryginalny lakier i juz w 2008 miałem korozje na kilku elementach.... a dzis mamy 2016.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Prawda jest taka, że lepiej wybrac te e46, które Tobie bardziej pasuje. Sam musisz zdecydowac czy lepiej Ci pasuje kombi w dieslu, czy coupe + benzyna + automat. Akurat połaczenie coupe + automat nie sprzedaje sie najlepiej - w tej klasie aut, w tym wieku z silnikami R6, manual jest duzo bardziej poszukiwany. Jednak taki stary automat dosc mocno (wg mnie) zabija frajde z jazdy. Do serii 5, 7 automat pasuje swietnie, do trojki z mocnym R6 i jeszcze coupe - jak dla mnie zdecydowanie manual. Choc ja osobiscie z tych 2 które wymieniłes, wziałbym te 323i, mimo automatu. No i odpowiedz sobie ile jezdzisz i jakie bedziesz mial koszty paliwa. 320d w miescie spali max 8 litrów, 323i minimum 13 litrów na 100 km. To bardzo duza róznica.
-
Bmw e46 323i szarpanie
Oczysc dobrze przepustnice. Ja miałem podobne objawy (tylko duzo slabsze) przy nieszczelnosci dolotu. A jak sondy lambda? Odepnij je i pojezdzij troche tak. Zobacz co wtedy.
-
Bmw e46 323i szarpanie
Dyfer czasem moze pasc przy 150-200 tys km. Przy 350 tys km zawsze jest zuzyty. Dobrze ze wogole smiga jeszcze.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Moze byc nawet szczepan.
-
E60 525lpg Kraków Wdana51010B027935.
Maciek323 odpowiedział(a) na buma temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa bym nie kupił ani jednej ani drugiej. Jak chce poszaleć to albo e90 albo e46. Jak chcę wygodę to Mercedes/audi/volvo a nie BMW serii 5, no chyba że z adaptacyjnym zawieszeniem... Nie jezdziłes zatem M5 e39. Lepsze nawet od m3 e46.
-
BMW 740i Kielce WBAGG81070DF91895 KOREKTA
Maciek323 odpowiedział(a) na Vale46 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeraz w aktualnym ogloszeniu widnieje dumne 381 tys km. Handlarz odprawia pokute? :)
-
BMW legnica wbaev11090kk48244
Maciek323 odpowiedział(a) na kacperpol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWyjaśnij proszę dlaczego postąpiłem nierozsądnie? Jesli sie udało, to gratuluje. Ja wole zarejestrowane od kilku lat w jednych rękach.
-
e46 330d winnica. WBAED91010FM75342
Maciek323 odpowiedział(a) na wampir151515 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRealia to 9 w miescie przy manualu, i w trasie to zaleznie od predkosci. I tak nie wiele patrzac na osiągi auta.
-
e46 330d winnica. WBAED91010FM75342
Maciek323 odpowiedział(a) na wampir151515 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNigdy nie miałem diesla, ale chyba koszty eksploatacji takiego troche zuzytego 330d są na prawde wysokie? Nie mówie o padlinie, ale normalnym uzywanym aucie. Np koszt dwumas + sprzęgło (typowa rzecz w mocniejszym dieslu) - nie bije po kieszeni? Spalanie 330d wg raportów i opinii ludzi cudowne, patrząc na osiagi auta. Ale koszty paliwa to tylko przeciez drobny procent kosztów ogólnych...
-
BMW legnica wbaev11090kk48244
Maciek323 odpowiedział(a) na kacperpol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW najlepszym wypadku 100zł. Jak policjant bedzie kumaty lub zlosliwy to problemy duzo gorsze, łacznie z odholowaniem. W wypadku jakiejs stłuczki, też kicha.
-
BMW legnica wbaev11090kk48244
Maciek323 odpowiedział(a) na kacperpol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKazdy rozsadny czlowiek kupuje zarejestrowane. Kto chce taniej i super m-pakiet w cenie golasa, musi sie liczyc z roznymi nieprzyjemnosciami :)
-
e38 728 WBAGE11080DJ02821 Warszawa KOREKTA
Maciek323 odpowiedział(a) na bobo721 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena jest niska, szkoda ze jest kręcony lepsze by bylo org 280 czy 300 tys km. Chyba auto godne obejżenia.
-
Montaż chłodnicy od 2.5 tds do 1.8is
Chłodnica od 2.5TDS rzeczywiscie jest najlepsza, niemal taka sama jak do M3. Te chlodnice od TDSa ludzie wrzucają do róznych swapowanyh potworków z mocnymi silnikami, nawet do Audi 4.2.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Moze warto kupic F10 z benzynowym R6 ? To dobre trwale silniki rodem jeszcze z e60. Wg mnie dobrze pasują do charakteru auta. Jesli nie robisz duzych przebiegów to chyba lepszy wybór niz 2.0d ?
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Dwulitrówka w e39 i w f10 to zupelnie inne historie.... Dwulitrówka w f10, jeszcze w połączeniu z automatem jedzie porównywalnie jak e39 530d. Oczywiscie trwałosci obu wozów nie porownuje, z jasnych przyczyn :)
-
e38 728 WBAGE11080DJ02821 Warszawa KOREKTA
Maciek323 odpowiedział(a) na bobo721 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPięć i pół roku temu miał 215 tys km. 3 tys km przez 5 lat.... nierealne.... Ale moze ma prawdziwe 300 tys, nie ma szpachli i jest doinwestowany/dobrze serwisowany. To w tej cenie by była perełka. Zwróć uwage na rdze - najwieksza zmora e38. Cena - niska, dosyc okazyjna. Rok temu szukalismy dla kogos e38 wlasnei 728i - ponizej 20 tys zł nie było nic ciekawego. 2 fajne sztuki sie trafily za 22 i 24 tys zł, ale sprzedały sie w pare dni, zanim mielismy czas jechac obejzec.
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Hrywna na tyle tania ze warto auta stamtąd kupowac? Czy na rynku ukrainskim łatwo znalezc zadbane, swietne egzemplarze z salonu od pierwszego wlasciciela? Rozsadnie serwisowane?
-
e38 728 WBAGE11080DJ02821 Warszawa KOREKTA
Maciek323 odpowiedział(a) na bobo721 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażManual + szmatki slabo to wyglada w takim aucie, ale bardziej bym sie bał niemieckiego LPG i związanego z nim przebiegu....
-
e60 530d
Cena auta na dzisiaj? Z ciekawosci na co żonka zmienia e60?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Z tymi przebiegami, to szukaj 316i, 318i moze 320i. Kombiaki z tymi silnikami bywaja zadbane i z niskimi przebiegami. Diesla 320d odradzałbym, jesli nie robisz duzych przebiegów. Po co Ci kłopoty, drogie serwisy, awarie? Zakladajac auto za 16-18 tys to benzyniaka 318i kupisz w duuuzo lepszym stanie niz 320d.
-
E60 525lpg Kraków Wdana51010B027935.
Maciek323 odpowiedział(a) na buma temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzczerze? O ile mechanika, trakcja, silniki w e60 (nawet te podstawowe) są na prawde na wysokim poziomie, to wyglad jak dla mnie, szczególnie wnętrze - moooocno dyskusyjny. Jest mnóstwo aut z 2003 roku , jak dla mnie, dużo ładniejszych. Pierwsze z brzegu: Peugeot 607, Audi A8d3.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
trzeba rozkodowac VIN to zobaczysz.... bodajze w 1998 roku sie zmienil silnik
-
E60 525lpg Kraków Wdana51010B027935.
Maciek323 odpowiedział(a) na buma temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:duh: :duh: :duh: Musze Cie zmartwic, nie będą drożały, moim zdaniem. A ceny M5 e60 są juz smiesznie niskie, w porównaniu do tego co bylo nawet 2-3 lata temu. I dalej spadają. Zdrowe M5 e39 juz przebija cenowo M5 e60. Gdzie 2 lata temu najtansze e60 M5 zaczynały sie od 100 tys zł w góre.....