Treść opublikowana przez Maciek323
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Niektore dziewicze i z org. lakierem e39 tez rdzewieja. Najwiecej zalezy od tego jak czlowiek dbal no i z jakiego rynku auto pochodzi.
-
F01 730d WBAKM21030C335224
Maciek323 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuta jezdzace po Paryzu sa poobijane i porysowane, nie wazne czy to s klassa czy smart, trudno nawet o kilkuletnie auto z dziewiczym lakierem stamtąd. Tam nikt nad samochodami nie spuszcza sie jak w Polsce, nawet najdrozsze BMW to dla ludzi tylko troche blachy i plastiku, ktora po kilku latach bedzie wymieniona na nową.
-
F01 730d WBAKM21030C335224
Maciek323 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLa Defense to dzielnica banków i najwiekszych korporacji. Cos jak londyńskie CITY. Zatem moglo tez to byc auto słuzbowe jakiegos powaznego prezesa, czyli jezdziło praca-dom itp... Tak czy inaczej, w zalewie tego chłamu, wyglada chyba dosc rozsadnie na pierwszy rzut oka. Prawdziwy przebieg w BMW w dieslu to juz sukces :)
-
F01 730d WBAKM21030C335224
Maciek323 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJezdził jako luksusowa taksówka we Francji tylko po miescie? Stad mały dosc przebieg, a swoje wyjezdził i na siebie zarobił. Duzo luksusowych hoteli w Paryżu ma takie siódemki/S klasy jako swoje taksi, one jezdza najczesciej bez oznaczen czy innych taksometrów. Taka jazda tez tlumaczy wgniecenia, uszkodzenia lakieru. Gdyby jezdzil po trasie to by ich nie bylo. Ciekawy serwis olejowy. Jak auto bylo mlode to robione prawilnie... a jak starsze, to olej co 35 tys km.
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Ktos zrobił swap, prawdopodobnie na 2.8. Wstaw vin na forum tutaj.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ten czarny swietna full-opcja, a ma zwykle podstawowe szmaciane stolki. Handlarz bajkopisarz :)
-
BMW E46 330Ci Pruszków WBABN51030JT82800
Maciek323 odpowiedział(a) na DamcioDa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażIle procent wiecej to zalezy od samochodu, modelu, popytu na dany model itp. Ten sam sprzedawca mial Alpine chyba B10, z uzytkowego punktu widzenia to takie lepsze 540i, tyle ze brzydsze od serii (wg mnie). A kosztowala 130 tys zł. :) Na takie auta nie ma sztywnych regul cenowych.
-
BMW E46 330Ci Pruszków WBABN51030JT82800
Maciek323 odpowiedział(a) na DamcioDa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOd tego sprzedawcy kupiłem swoje M5 ponad 3 lata temu, auto bylo idealne acz dość drogie. Zawsze miał kilka prywatnych BMW, i każda w super stanie. Nawet zwykłe e46 w dieslu było tak dopieszczone, jak mało które auto kolekcjonerskie. Dodatkowo człowiek bardzo miły, o duzej wiedzy i kulturze motoryzacyjnej. Jestem pewien że badziewia nie sprzedaje. To nie ten typ człowieka zupełnie. Auta przed eksportem z Japonii są mierzone licznikiem Geigera.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Ta srebrna ładnie wyglada i wg opisu bardzo mocno doinwestowana. Może byc niezły kąsek. Duzy plus za org. przebieg - wiekszosc e39 taki ma prawdziwy lub wiekszy, tylko przypadkowo na allegro wiekszosc ma 180 na blacie :) Dobrze ze rozrzad i vanosy robiła sprawdzona firma a nie pan Mietek który takie cuda pierwszy raz na oczy widział. Warto sprawdzic uklad chlodzenia, na jakim oleju smiga itp.... no i najwiekszego wroga e39, czyli korozje...
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Na 99% wszystkie maja automaty 5-biegowe.
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Handlarz Pisze w ogłoszeniu pierwsza rejestracja koniec 1994. W 1994 roku jeszcze chyba nie było 328i w produkcji.... jesli zdrowe 525i to wcale nie gorzej, a moze nawet lepiej :) Tylko po cholere kłamie? Albo to SWAP. Popros go o foty spod maski i wytłumaczenie na temat silnika...
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Jest na forum swietne e46 do sprzedania, które móglbym polecic z czystym sumieniem. Użytkownik jaro sprzedaje, wczesniej sprowadzone przez pana 320si ktory sprzedaje dobre acz nie tanie samochody. Swietne zadbane auto, w porównaniu do tych tu wklejanych jak nowe. Ale cena adekwatna do zadbanej sztuki - 35 tys zł.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Cezary załóz temat z vinem w dziale do oceny samochodów konkretnych, bo tutaj sie bałagan juz robi troche. Tutaj lepiej ogólną wiedze na temat e46 umieszczac, a samochody omawiac w specjalnym do tego dziale.
-
Bmw e39 525i M pakiet Vin -WBADT31000GN73218
Maciek323 odpowiedział(a) na piotreke363 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW poliftach szła jeszcze taka kierownica?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Kierownica bardzo mocno zużyta. Zdjecia robione w bardzo cwany sposób, niby jest ich duzo i wyrazne- ale nie widac elementów zuzywajacych sie wraz z przebiegiem - np nie widac boku siedziska fotela.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Jest mi obojętny i ten człowiek i ten samochód. Tak jak pisałem juz o tym aucie: sprawdzac najdokladniej jak sie da, nie pisałem ze to perełka warta zakupu w ciemno. A dlaczego mozna odniesc wrazenie że zachwalam? Bo predzej uwierze w dobre 318i za 17 tys zł niż w poliftowe 330i w tej samej kwocie...
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
O tym srebrnym jest dyskusja na forum, w odpowiednim dziale do oceny aut. Ten 318is bardzo ladny moim zdaniem.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ma jeszcze szyberdach, niektórzy bardzo cenią ten dodatek. A co do rejestracji i ubezpieczenia, to nie wiem, nie siedzę w głowie handlarzy. Nie wiem czemu trzyma auto na niemieckich blachach. Rejestracja i ubezpieczenie wyjdzie wiecej. Samo OC to 600zł minimum. Moze facet ma zwyzki w OC za szkody i za samo OC mu krzykną kosmiczną sume. Trudno powiedziec. Przyczyn nie przerejestrowania moze byc 100. Nie zwiazanych wogole ze stanem auta. np. moze ma komornika na karku, nie może miec nic na siebie? Moze nie chce podatku od sprzedazy placic. Trudno powiedziec. Po prostu sprawdzilbym auto najdokładniej jak sie da i tyle. Potwierdził przebieg i dalej reszte sprawdził jak nalezy. Moze odpadnie na etapie przebiegu.
-
E39 520i 2001 WBADT11060GY55142
Maciek323 odpowiedział(a) na maja_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMa skóre, xenon, multifunkcje... wg mnie to nawet dosc bogaty.... cena rozsądna, choc fotel rzeczywiscie zmeczony mocno
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Wczoraj wieczorem w "Zakupie kontrolowanym" była Z3. Warto zobaczyc ten odcinek, gdy kogos interesuje te auto. Mimo ze mieli dobrą zadbana sztukę, to bez szaleństw i rozrzutnosci w naprawach zamknęli sie w 10 tys zł.
-
BMW E46, Nowa Wieś 330xiA WBAEW53463PN30594
Maciek323 odpowiedział(a) na MiloszMiki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOstatnio wrzucałem na forum 2 sztuki Subaru z USA, i obie zza wody przypłynęły bez rysek no i przebieg sie zgadzał. :) Ale fakt, tanie nie były, drozsze od wiekszosci europejczyków porównywalnych
-
E92 328i USA rozbity WBAWB33567P130392
Maciek323 odpowiedział(a) na wicio007 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ceny czemu nie dostosował do realiów tego samochodu? :)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Zainwestuj w historie. Ostatnio 330i kombi z Radomia, które ktos sprawdzał na forum mialo przebieg ponad 450 tys km. Tez srebrne i tez ze Szwajcarii. :) Z fotek bardzo ładne było. Na cuda w tej cenie, w zestawieniu handlarz + Radom + Szwajcar bym nie liczył.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Tanie auta od handlarzy z gazem i w m-pakiecie (czyli wszystkie auta które wkleiles) na 99% będą jeszcze gorsze od tych które oglądałes.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
powinien ją rozneglizowac do zdjęć, aukcja by miała więcej otworzen :)