Treść opublikowana przez Maciek323
-
E61 520d WBAPX31040C013274 KOREKTA
Maciek323 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzejechał 150 tys km na rozrządzie, to rozrząd przypomniał o sobie. Chyba to norma w tym silniku? I tak do wymiany był tylko napinacz a nie komplet z wałem jak za pierwszym razem....
-
e38 Bmw 744i VIN: WBAGF81090DK60123
Maciek323 odpowiedział(a) na chenia temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkoro to taki fan, to po co w tytule aukcji dał glupie 744 zamiast normalnej nazwy. No i to mi sie podoba najbardziej: "Nie jeździło u jakiegos prezesa w firmie gdzie nabija się kilometry tylko w rekach fana bmw" Warto zatem sobie zadac pytanie, ile czasu ten "fan BMW" posiada niniejsze auto, ze tak je reklamuje. Rok, dwa, trzy? Bo jesli ten fan kupił je nowe w 1996 roku i odtąd tylko on nim jezdzi, to przepraszam. To moze rzeczywiscie nabił mniej kilometrów niz "prezes w firmie". Mega smieszne jest jak ktos reklamuje auto przez jego "historie" a ma je od roku, dwóch, trzech. A najczesciej kupił je z lawety od handlarza albo u Turka w Niemczech. Zalety tego auta sprowadzają sie do felg :) Alu AcSchnitzer przód 8,5J z oponą 235/40/18 a tył 10J z oponą 285/35/18. Byc moze nawet połowa wartosci auta to te felgi... A powaznie mowiac, to sprawdz historie jesli jakas jest, popros o foty newralgicznych miejsc dla e38, ciekawe jak u niej z korozją bo to najwiekszy wróg e38.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Mysle ze mozesz spróbowac od 20,500zł. Ogłaszaj sie na forum, a takze ew. inych forach BMW. Tam predzej znajdziesz chetnego na auto zadbane z prawdziwym przebiegiem niz na allegro. A czemu zmiana na e91? I jaki silnik planujesz? Bo ponizej 330i to bedziesz zawiedziony, no moze 325i da rade. No i znalezc dobre benzynowe mocne e91 to jak igla w stogu siana....
-
E46 touring 320d Krajowa vin WBAAP71044PJ59038
Maciek323 odpowiedział(a) na zalewix1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg pewnie oryginał, jak na polskie allegro i tak wysoki :) Poprzedni właściciel kupił te auto jakoś w połowie 2013 roku. Tak wynika z rejestracji. Troszke podmęczone zyciem to widac, ale wg mnie lepszego w tej kwocie sie nie dostanie.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Maciek323 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBiała beta szrot... ale zobaczcie na wnętrza tych aut, na aukcji w USA i w ogłoszeniu w Polsce. Ciekawe....
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Maciek323 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam! Kolega szuka Legacy w limitowanej wersji SPEC B. Pojawiło sie pare dni temu ciekawe ogloszenie. Własciciel deklaruje ze kompletnie bezwypadkowy, co jak na auto zza wielkiej wody jest odważnym stwierdzeniem. Czy bylby ktos tak miły i rozkodował nam VIN, moze są jakies fotki z USA? 4S3BL696183213835. A oto link do ogłoszenia: http://allegro.pl/subaru-legacy-spec-b-2-5-t-full-oryginal-4x4-igla-i6047291585.html Z góry dzieki za wszelkie uwagi.
-
E61 535D WBANJ91030B774539 - KOREKTA
Maciek323 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTa dziwaczna stylizacja na M5 to robota fabryki? Czy dzieło ambitnego podwórkowego tunera?
-
E46 touring 320d Krajowa vin WBAAP71044PJ59038
Maciek323 odpowiedział(a) na zalewix1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoprzedni właściciel kupił te auto jakoś w połowie 2013 roku. Tak wynika z rejestracji. To ze pierwsze lata ktoś robił po 40 tys km rocznie to nie znaczy, że kolejni własciciele tez tyle jezdzili. Im starszy samochod to mniej jezdzi. Rzadkoscią jest by 10-letnie auto robiło te 40-50 tys rocznie, a wsrod nowych, 2-3 letnich diesli to norma. A historia serwisowa jakas istnieje?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Pazdziernik 2001 to powinien byc fabrycznie juz polift. Szły polifty od wrzesnia przeciez.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
W e46 jest staly 68/32.
-
E46 320i Gryfino (zach-pom) WBAEV110X0KK49824
Maciek323 odpowiedział(a) na Dawit temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPamietaj ze benzyniaki w A4b8 przed 2013 rokiem są bardzo wadliwe.
-
e46 330d WBAED91010FM76121
Maciek323 odpowiedział(a) na wampir151515 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie siedze mocno w dieslach, ale gdzies mi sie obiło o uszy że ta wersja 204 KM jest konstrukcyjnie duzo blizsza tej 218KM, niż starej 184/193KM. Więc pewnie 204KM ma klapki.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
w takim wypadku to serio na prawde najlepiej na rowerze, albo matizem wzglednie tico. A jesli juz musi byc BMW to najlepiej cos z r4, rzeczywiscie opcja 318i 143 KM jest całkiem dobra. Czasem pojedz gdzies dalej - zeby choc troche olej rozgrzac. Miałem w swoim 323i założony termometr temp. oleju. Przy temp + 10 na dworze olej osiągał swoją własciwą temperature pracy po 13-15 km. Nie pytajcie jak było, jak były duze mrozy. Do pracy mam 14km, to w mrozy olej potrafił nie dojsc do 60 stopni.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
link nie działa, popraw
-
e46 330d WBAED91010FM76121
Maciek323 odpowiedział(a) na wampir151515 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNapisał że klapy kolektora usunął. Nowe ogłoszenie, nieco niższa cena: http://allegro.pl/bmw-e46-330d-i6052544289.html W sumie w zalewie szrotów na allegro, ten wygląda zachecająco. Cena tez normalna, nie przesadzona.
-
E46 320i Gryfino (zach-pom) WBAEV110X0KK49824
Maciek323 odpowiedział(a) na Dawit temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakby to była 328i czy 330i to rozumiem, że musi kosztować ponad 20k, ale za tą wersję silnikową, gdzie jest jeszcze do zrobienia kilka rzeczy w aucie to moim zdaniem zdecydowana przesada. Powoli odpuszczam bmw i skłaniam się ku jakiemuś nowszemu autu. Nie kupisz w tych pieniądzach lepszego auta jak e46 z silnikiem R6...
-
BMW 325Ci Wbabn31080jw03148 ŁOBŻENIA
Maciek323 odpowiedział(a) na kubax86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBogato wyposazona jak na tę cenę :)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
540i to limuzyna na koksie... M5 to auto w pełni sportowe, tyle ze troche cięższe, ale uwierz za kierownica i w zakrętach sie tego zupełnie nie czuje. Na dobrym zawieszeniu (nie seryjnym) w zakrętach nie gorsze od M3.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Da sie spokojnie kupic zdrowe M3 e46. Od 60 tys zł w górę, ładne sztuki chodzą i po 70-80 tys zł. M3 e36 ceny poszły ostro do góry przez ostatnie 2-3 lata. Kiedys były zdrowe sztuki po 25 tys zł, teraz bez 40 tys zł nie podchodzic. 2 tygodnie temu sprzedałem, bez oglaszania nawet, M5 tu na forum, kupil forumowicz. Jesli masz jakies pytania o serie M, chetnie podziele sie swą wiedza....
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Ten pierwszy to ładne seryjne i wydaje sie ze niezle utrzymane auto. Wg mnie na pewno wart uwagi i obejżenia. W drugim opis rzeczywiscie dosc smieszny, i moim zdaniem auto gorsze na pierwszy rzut oka. No i to nie 525 tylko 523.
-
E34 M5 1989 WBSHD91050BK01139
Maciek323 odpowiedział(a) na mole temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakas tam moda jest. Zdrowe (w sensowanych cenach) e34, e39, e36, e38 w mocnych wersjach - sprzedają się wg moich obserwacji momentalnie. Oczywiscie mowimy to o autach za 10-20 w porywach 40 tys za super wersje. Nie o Alpinach za 50 tys euro... choc pewnie i na takie jest rynek, jeno że malutki w Polsce póki co....
-
E34 M5 1989 WBSHD91050BK01139
Maciek323 odpowiedział(a) na mole temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPorownanie nie ma sensu, bo to auto to klasyk i auto kolekcjonerskie. W nim nawet nie chodzi o osiągi, bo za 30 tys zł zbuduje inne duzo szybsze BMW/SUBARU/AUDI. Pewne rzeczy są warte 100 razy wiecej niz ich wartosc uzytkowa. Wez np. obrazy Picassa. Wg mnie brzydkie - warte miliony dolarów. Tak trzeba podchodzic do klasycznych aut.
-
E34 M5 1989 WBSHD91050BK01139
Maciek323 odpowiedział(a) na mole temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTa moda na klasyki to jest żer dla oszustów i krętaczy i ukrytych handlarzy, jeszcze większa szansa dla nich niż jakze popularna w narodzie chęc kupienia e60/f10 530d z malutkim przebiegiem. :) Miałem kiedys Audi 80 4.2 coupe quattro, w fajnym stanie, auto do upalania. Rozbiłem dosc solidnie, ale było naprawione porzadnie. Sprzedałem za 12 tys zł. Kupil chłopak który widział wszystkie zdjecia, jak auto było uderzone, oglądał, badał, sprawdzał, był zadowolony. Potem on rozbił te auto, przyłozył dosc mocno tyłem. Z tego co wiem, to sprzedał za jakies grosze. Miesiac temu patrze byłe moje auto na allegro jak "SUPER UNIKAT KOLEKCJONERSKI 100% bezwypadkowe IDEALNY STAN ITP brednie" za.... 29 tys zł. A było rozbite 2 razy solidnie, prostowana podłużnica, pogieta podłoga, urwane wahacze z przodu i z tyłu i Bóg wie co jeszcze... Jesli dobrze zrobione to max 10 tys zł warte, choc pewnie i to nie...
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Pewnie widziałes w innym wątku na forum. 3 lata temu miał 450 tys km przebiegu. To powinno ostudzic marzycieli. Ludzie, nie kupicie 330i z sensownym przebiegiem w bdb stanie do 25 tys zł. Teraz ma dobre ponad pół miliona km. Moze ładnie wyglada na foto, ale to raczej końcówka zycia tego auta. Mozna kupic drugi silnik, drugą skrzynie, pojezdzi jeszcze. Za 17900 za polifta jak ma byc dobry stan, to 316i/318i.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Fakt ze auto dosc bogato wyposazone, moze byc z Vanosem jak i bez, cena bardzo niska bo zdrowe auto z R6 z pod maską kosztuje tyle i wiecej z tych lat. Zdejcia, szczegolnie wnetrza, chyba specjalnie tak robione ze nic nie widac. Zresztą z zewnatrz tez nie wiele widac, poza tym jaki ma kolor i że ma koła. :) Cena mówi wiele, zdrowe 540i schodzą momentalnie, nawet kombiaki i automat. Za zupełnie inne pieniądze. Ja bym podchodził do tego auta z duzym dystansem, bo konieczny wkład początkowy w te auto na pewno bedzie duzy, a moze byc nawet konieczny bardzo duzy.