Treść opublikowana przez BMK
-
F30 wady i zalety
KRIS85 masz racje to nie kupuje sie dla koni tylko dla M3 - to juz inny samochod tak samo z M5 Możecie powiedzieć w takim razie dla czego kupuje się ///M skoro nie dla KM ? :D Anfil 1 nie wiem o jakich małych modyfikacjach piszesz... 335i po chipie nadal nie ma żadnych szans z M3. Piszę o tym na świeżo - godzinę temu wróciłem z przejażdżki M3 vs 335i. A żeby tak bardzo nie odbiegać od tematu zaletą F30 na pewno jest wygląd, zwłaszcza w środku, w końcu przypomina BMW, nie to co E9x. Wadą na pewno jest jej rozmiar zewnętrzny - robi się z niej już mała piątka, taki klocek a nie zwinne, zwarte auto.
-
F30 wady i zalety
To jak na M(d) to osiągi do 200 słabiutkie :) Myślę, że to celowy zabieg - w 1M silnik jest taki sam jak u nas i już jest 340 KM. Gdyby 335i miało seryjnie 360-380 KM to osiągi (oczywiście na prostej) w porównaniu do M3 były by przybliżone i część osób zamiast kupować drogie M3 kupiło by sporo tańsze 335i. A tak różnica ponad 110 KM jest spora i osiągi lesze :)
-
F30 wady i zalety
Właśnie chodziło mi o taką sytuację, że zdejmujesz speed limiter, robisz delikatny program (oczywiście po gwarancji ;) ) i jedziesz V-maxem nie wiadomo jakim :D Wiadomo, można sobie poradzić z tym problemem za pomocą zmiany tarczy, szukania ukrytych opcji w menu, gps... ale fajnie by było spoglądać standardowo na wskazówkę :)
-
F30 wady i zalety
Wadą w nowej 335i jest na pewno licznik wyskalowany do 260 km/h :duh:
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
335d pali rewelacyjnie mało. Jak jeździłem kilka dni po DE to miałem podobne spalanie jak Bad_Boy jednak kręcąc się po Warszawie wychodzi mi bliżej 15l/100 km :? klagosz jak jest z grubością Twojej obszytej kierownicy w porównaniu z Mpakietową? Zastanawiam się nad zmianą kierownicy u siebie i nie wiem co zrobić, obszyć czy zmienić na M... z tego co zauważyłem chyba było kilka wersji kierownic Mpakietowych, orientujesz się może? :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Opli było ze 4 razy tyle co nas, ale jak widać wybrały jakość - nie ilość :mrgreen:
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Rewelka - nic tylko brać przykład :cool2:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Jak odjeżdżałem to już były bardziej śmiałe ;) Niestety do mnie 4 szt by się nie zmieściły, PabloM za szybko uciekłeś, w końcu do czegoś by się Twój touring przydał :wink:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Kupimy sobie starsze auta i wtedy zaoszczędzimy na kabelku :) Jak ma się to V= do wskazówki? Jakieś rozbieżności?
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Pokazało 300 :?: :wink:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Ja też będę :)
-
E92 320d SPRZEDAM!! Taka sytuacja M3 st.14
Fajny efekt, ale najbardziej w Twoim aucie podobają mi się felgi - rzadko spotykane :cool2:
-
Białe BMW 330xd... mini galeria
Patrząc na Twój garaż widzę że temat 750i vs 528i jest już zamknięty :) Konkretne przeskoki w pojemności silników robisz... najpierw 1.6 ---> 3.0 ---> a teraz 4.8 :mrgreen: później zostanie Ci chyba tylko Viper :)
-
E92 M3 420KM Kupno auta.
Łooo gość niech najpierw uzbiera na paliwo a później mu doradzajcie ...
-
E92 M3 420KM Kupno auta.
Rewelacyjna sprawa oblukać takie auta na żywo i popatrzeć jak latają. Gdyby nie mój wyjazd na majówkę na pewno bym się z Tobą wybrał. Jak będziesz wiedział coś o następnych tego typu imprezach daj znać :)
-
Białe BMW 330xd... mini galeria
Przed chwilą widziałem Twoje byle autko w Radomiu :-)
-
Re: Kontrolka silnika e92 320i
Odp. nr 4 - nie tankuj na BP. Miałem to samo.
-
E92 M3 420KM Kupno auta.
Dokładnie houek :cool2: Coś w rodzaju gawędziarz - erotoman.
-
chip tuning - wykres
Fakt, przyrost mocy i momentu w stosunku do serii słaby. Nic Rogalowi nie sugerowałem, pewnie zrobił co mógł na seryjnych gratach. Na papierze tylko + 10% przyrostu, ale różnica całkiem odczuwalna. Seria dostaje już baty ;-)
-
chip tuning - wykres
Apropos bi turbo - ;-) wklejam swój wykres. http://s6.ifotos.pl/img/wykres-33_rerhrha.jpg
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Nie wątpię - z takim organizatorem na pewno będziemy się częściej widywali niż raz na pół roku :cool2:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Panowie mnie prawdopodobnie nie będzie. Zapowiada się fajny spot ale cóż, może następnym razem się uda :-|
-
BMW 335i e92
Ja tez nie mam porównania benzyny 95 vs 98. Przed chipem jeździłem tylko na 95 a po chipie na 98, więc tym bardziej teraz już nie porównam :)
-
[335i e92] Nowy zakup.
piątek spalanie w M3 to najmniejszy problem, najdroższa jest sama eksploatacja... Jeżeli stać Cię na nowa 335i to nie ma wielkiego strachu o awaryjność. Przez 2 lata jeździsz bez stresu ;) a po 2 latach jak się skończy gwarancja a będziesz miał stosunkowo niski przebieg w aucie to kolejne 2 lata przelatasz bez większych problemów. Niestety nie jechałem 330i więc nie mogę porównać osiągów, ale tak jak wujekwadus napisał, możesz czuć lekki niedosyt... warto :wink: Bad_Boy Gratuluję, jak już ją będziesz miał to zrób galerię. Chyba długo nie szukałeś z tego co kojarzę...
-
BMW 335i e92
No ciekawe... zobaczymy jak wyjdzie u Ciebie, ale musi wyjść podobnie, bo auta jeździły tak samo. Ale co tam kreski... najważniejsze - różnica w porównaniu do serii jest i to się liczy :twisted: Nie żałuj... zobacz jaka pogoda za oknem :duh: