Skocz do zawartości

BMK

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BMK

  1. Lataj, lataj, kupisz benzynę to na tyłku będziesz siedział :D Napisz na forum, że szukasz chętnego, który zawiezie Cie Twoim 335d do Torunia - założę się że ustawi się kolejka :D ps. ja dziś odpadam :(
  2. BMK odpowiedział(a) na niemirad temat w E90, E91, E92, E93
    Ja też z chęcią się sprawdzę :) Tak z ciekawości spytam - jaki masz Vmax w swoim Porsche ?
  3. BMK odpowiedział(a) na niemirad temat w E90, E91, E92, E93
    A właśnie :) Jak się tłumaczyłeś :?: Obiecywałeś, że będziesz testował v-max raz w roku? :mrgreen: Napisz jeszcze czy te 335 KM to przypadek, czy była lekka sugestia z Twojej strony :?: :)
  4. BMK odpowiedział(a) na niemirad temat w E90, E91, E92, E93
    Tak jak chciałeś 335 KM :mrgreen: Heh potwierdzasz to co wszyscy mówią po programie :) Teraz możemy się próbować ;)
  5. Tak jakoś wyszło znienacka :-) Było spoko tylko trochę nas wymęczyło.
  6. Od nas z forum - wersja jak Twoja po sterydach ;-) ok my już na S8 :-)
  7. Jesteśmy z powrotem w PL. Trochę błądziliśmy na lotnisku, ale zguba odnaleziona ;-) Trochę pijemy - ale czeka nas fajny dzień w pracy :-)
  8. A my z Waldkiem dojeżdzamy do Świecka ;-)
  9. Dokładnie. Jak się uda to jutro podjadę ;)
  10. Widzisz, kupiłeś tak jak pisałem, taki silnik jaki się trafi :) Zakładaj galerie, tam będziemy podziwiali.
  11. Sporo czasu do tego 30-go, więc ciężko mi powiedzieć czy na pewno, ale wstępnie się piszę.
  12. E92

    BMK odpowiedział(a) na jasons temat w Galeria - nasze samochody
    Widać po aucie, że przebieg malutki - pozazdrościć :) Ładna kolorystyka, jedynie drewno trochę dziadkowo wygląda.
  13. Jest ładna :cool2: Paski mi się podobają :) Nie zwlekaj i jedź na ten program ;)
  14. Dokładnie, fajne foty, dawać więcej :8) kacpercio ja dopiero na fotkach zauważyłem, że masz fajną końcówkę tablicy rejestracyjnej :8) PawełRat no no jakie spalanie :D
  15. Podejrzewam, że w LCI jest tak samo jak preLCI więc musisz kupić 1 żarówkę. Też mi padł prawy ring i w piątek w Fusie wymienili: żarówka H8 12V 35W - 102 zł wymiana - 64 zł Przypominam, ja mam preLCI, ale napisałem bo może komuś się to przyda :)
  16. Witam z powrotem w śród użytkowników 3er ;) Auto super wyposażone, a kolorystyka środka rewelacyjna - niech służy :cool2:
  17. No u mnie to nie przejdzie i jeżeli pojadę to na pewno nie sam... :? Waldek, ze skóry powinno łatwo zejść ;) Tam będzie tyle empałerów, że nasze standardowe 330/335 to zginą w tym tłumie i nie jedno 316i mperformacne i 318i empałer będzie "lepiej" się prezentowało... A jeżeli ma padać i mam oglądać płaszcze i parasolki to wole zostać w domu :?
  18. Czemu tak szybko chcesz się z taką fajną furą rozstać? Kupujesz 335d czy emigrujesz ? Przychodzi mi na myśl jeszcze jedno - mały bagażnik... :)
  19. Spokojnie!!! Napewno dopiszą! Trafiają się takie "sztuki", które maja dłuższe obcasy niz ///M pakietowe spojlery :D mch74 masz argumenty :8) Nie mówię ani nie, ani tak :) nie pisałem nic w temacie bo do samego piątku nie jestem w stanie określić czy pojadę. Jeżeli będę jechał to na pewno dam znać i ustawimy się grupą.
  20. To mnie teraz nastraszyłeś... oby mi chociaż olej i filtr wymienili... zawsze jeździłem do Inchcape, ale skoro są tak zawaleni robotą to nie mam zamiaru tyle czasu czekać. Apropos zalotu w Toruniu :) Sam nie wiem czy jechać, zastanawiam się jeszcze. Nawet nie wiem co tam ma się dokładnie odbywać i jak ogólnie ma to wszystko wyglądać. Ktoś był i może coś więcej powiedzieć?
  21. PawełRat w Inchcape mają terminy zawalone, dziś dzwoniłem umówić się na serwis olejowy i pierwszy wolny termin to środa 29.08 , a do Fusa umówiłem się na ten piątek na 17 :) Mają jeszcze wcześniejsze godziny wolne jakby co ;)
  22. BMK odpowiedział(a) na MArcin 850i temat w E31
    m@gik ta Twoja 8-emka wygląda rewelacyjnie :!: Zapytam z ciekawości, znalazłeś ją gdzieś w ogłoszeniu np. na mobile, czy takie rodzynki to już można znaleźć tylko gdzieś po znajomości? :) :?:
  23. :shock: w sumie kto co lubi... Jak dla mnie mogłaby być ciut głośniejsza :wink: piotrek71207 myślę że kupisz to co się trafi... niestety tutaj nie ma np. jak w 320d do wyboru do koloru.
  24. BMK odpowiedział(a) na arnold temat w Galeria - nasze samochody
    Już sprzedałeś :?: :think:
  25. BMK odpowiedział(a) na wujekwaldus temat w Zloty i spotkania
    Ja właśnie obejrzałem na tel.więc działa :-) Film super extra! podkład muzyczny również!

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.