Treść opublikowana przez BMK
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Lataj, lataj, kupisz benzynę to na tyłku będziesz siedział :D Napisz na forum, że szukasz chętnego, który zawiezie Cie Twoim 335d do Torunia - założę się że ustawi się kolejka :D ps. ja dziś odpadam :(
-
chip tuning - wykres
Ja też z chęcią się sprawdzę :) Tak z ciekawości spytam - jaki masz Vmax w swoim Porsche ?
-
chip tuning - wykres
A właśnie :) Jak się tłumaczyłeś :?: Obiecywałeś, że będziesz testował v-max raz w roku? :mrgreen: Napisz jeszcze czy te 335 KM to przypadek, czy była lekka sugestia z Twojej strony :?: :)
-
chip tuning - wykres
Tak jak chciałeś 335 KM :mrgreen: Heh potwierdzasz to co wszyscy mówią po programie :) Teraz możemy się próbować ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Tak jakoś wyszło znienacka :-) Było spoko tylko trochę nas wymęczyło.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Od nas z forum - wersja jak Twoja po sterydach ;-) ok my już na S8 :-)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Jesteśmy z powrotem w PL. Trochę błądziliśmy na lotnisku, ale zguba odnaleziona ;-) Trochę pijemy - ale czeka nas fajny dzień w pracy :-)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
A my z Waldkiem dojeżdzamy do Świecka ;-)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Dokładnie. Jak się uda to jutro podjadę ;)
-
335 i lub D - oto jest pytanie:-) - chwalę się i zamykamy:)
Widzisz, kupiłeś tak jak pisałem, taki silnik jaki się trafi :) Zakładaj galerie, tam będziemy podziwiali.
-
II zlot integracyjny BMW-Sport i BMW Klub Toruń, 30.09 Toruń
Sporo czasu do tego 30-go, więc ciężko mi powiedzieć czy na pewno, ale wstępnie się piszę.
-
E92
Widać po aucie, że przebieg malutki - pozazdrościć :) Ładna kolorystyka, jedynie drewno trochę dziadkowo wygląda.
-
E91 335d LCI M-Pakiet - Do zamknięcia...
Jest ładna :cool2: Paski mi się podobają :) Nie zwlekaj i jedź na ten program ;)
-
Ogolnopolski zalot BMW Toruń 25.08.2012
Dokładnie, fajne foty, dawać więcej :8) kacpercio ja dopiero na fotkach zauważyłem, że masz fajną końcówkę tablicy rejestracyjnej :8) PawełRat no no jakie spalanie :D
-
[E91] Nie działają ringi w jednej lampie
Podejrzewam, że w LCI jest tak samo jak preLCI więc musisz kupić 1 żarówkę. Też mi padł prawy ring i w piątek w Fusie wymienili: żarówka H8 12V 35W - 102 zł wymiana - 64 zł Przypominam, ja mam preLCI, ale napisałem bo może komuś się to przyda :)
-
arnold BMW E91 LCI 320d xdrive
Witam z powrotem w śród użytkowników 3er ;) Auto super wyposażone, a kolorystyka środka rewelacyjna - niech służy :cool2:
-
Ogolnopolski zalot BMW Toruń 25.08.2012
No u mnie to nie przejdzie i jeżeli pojadę to na pewno nie sam... :? Waldek, ze skóry powinno łatwo zejść ;) Tam będzie tyle empałerów, że nasze standardowe 330/335 to zginą w tym tłumie i nie jedno 316i mperformacne i 318i empałer będzie "lepiej" się prezentowało... A jeżeli ma padać i mam oglądać płaszcze i parasolki to wole zostać w domu :?
-
Bmw E91 320d SPRZEDANA !!!!!!!!!!!
Czemu tak szybko chcesz się z taką fajną furą rozstać? Kupujesz 335d czy emigrujesz ? Przychodzi mi na myśl jeszcze jedno - mały bagażnik... :)
-
Ogolnopolski zalot BMW Toruń 25.08.2012
Spokojnie!!! Napewno dopiszą! Trafiają się takie "sztuki", które maja dłuższe obcasy niz ///M pakietowe spojlery :D mch74 masz argumenty :8) Nie mówię ani nie, ani tak :) nie pisałem nic w temacie bo do samego piątku nie jestem w stanie określić czy pojadę. Jeżeli będę jechał to na pewno dam znać i ustawimy się grupą.
-
Ogolnopolski zalot BMW Toruń 25.08.2012
To mnie teraz nastraszyłeś... oby mi chociaż olej i filtr wymienili... zawsze jeździłem do Inchcape, ale skoro są tak zawaleni robotą to nie mam zamiaru tyle czasu czekać. Apropos zalotu w Toruniu :) Sam nie wiem czy jechać, zastanawiam się jeszcze. Nawet nie wiem co tam ma się dokładnie odbywać i jak ogólnie ma to wszystko wyglądać. Ktoś był i może coś więcej powiedzieć?
-
Ogolnopolski zalot BMW Toruń 25.08.2012
PawełRat w Inchcape mają terminy zawalone, dziś dzwoniłem umówić się na serwis olejowy i pierwszy wolny termin to środa 29.08 , a do Fusa umówiłem się na ten piątek na 17 :) Mają jeszcze wcześniejsze godziny wolne jakby co ;)
-
Nasze Ósemeczki
m@gik ta Twoja 8-emka wygląda rewelacyjnie :!: Zapytam z ciekawości, znalazłeś ją gdzieś w ogłoszeniu np. na mobile, czy takie rodzynki to już można znaleźć tylko gdzieś po znajomości? :) :?:
-
335 i lub D - oto jest pytanie:-) - chwalę się i zamykamy:)
:shock: w sumie kto co lubi... Jak dla mnie mogłaby być ciut głośniejsza :wink: piotrek71207 myślę że kupisz to co się trafi... niestety tutaj nie ma np. jak w 320d do wyboru do koloru.
-
BMW E65 750i
Już sprzedałeś :?: :think:
-
NURBURGRING 2012
Ja właśnie obejrzałem na tel.więc działa :-) Film super extra! podkład muzyczny również!