Treść opublikowana przez BMK
-
BMW E63 645Ci, Nurburgring str. 4 i 5
Dźwięk rewelacyjny, ach te V8... 335i o takim brzmieniu może pomarzyć :) 140 tys zł na bardzo ładne 335i czy 335d by było, ale na M3 to niestety za mało. Poniżej 200 tys zł nie ma czego szukać. Ładnie pomykasz po mieście, operator nie nadążał za Tobą :D
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
A nie lepiej pojechać nad Zegrze? Usiąść w jakiejś knajpie, zjeść kiełbe a później przejść się na plażę ?
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Szkoda, że z nami nie pojechałeś. Tylko chwilami łapaliśmy ciut wyższe prędkości, ale większość czasu jeździliśmy zwykłym tempem, więc spokojnie byś mógł z nami pośmigać :) Dobrze, że kacpercio zrobił jakiekolwiek fotki, bo trzeba było jakoś uwiecznić naszego gościa z ///M :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Popraw fotki, póki co ciemność widzę :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Zgadzam się z 4 punktem :wink:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Na 99% będę.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
PabloM to miejsce o którym mówisz jest w porządku. Jest na czym usiąść i przy czym zjeść :)
-
Hamulce od M3 do e90
viewtopic.php?f=70&t=181661&p=1320400&hilit=hamulce+m3#p1320253
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Ja się pisze. A czy Zalew czy Sopot to ja się dostosuje, aczkolwiek fajnie by było polecieć nad morze ...:) dziqsek dzięki za zaproszenie, jak dla mnie w góry to na narty zimą ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Widzę, że później jazdy testowe się odbywały... :) PabloM dobra robota :) Zdejmij zdejmij, bo w pewnym momencie staniesz w miejscu a wujekwadus zniknie Ci z pola widzenia :mrgreen: Waldek daj znać jak będziecie jechali, jak będę czasowy to poganiam się z wami.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
To nie moja mapka tylko Waldka :-) Na dole mamy Górczewską. Jadąc od centrum skręcamy w prawo w pierwszy zjazd na parking, a poźniej w pierwsze lewo i jesteśmy po lewej stronie :-)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Tutaj :) http://strony.aster.pl/capoeira/aaa.png
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Nie wiem jak z moją obecnością, bo może mi się grill w między czasie przydarzyć :roll:
-
Bmw E91 320d SPRZEDANA !!!!!!!!!!!
I bardzo dobrze. Będą szybciej dojeżdżali na spot :)
-
Bmw E91 320d SPRZEDANA !!!!!!!!!!!
Fajnie przykopcony grill :) Pasuje do koloru. Chips dobra sprawa, do kogo będziesz jechał?
-
BMW 335i e92
My robiliśmy program w MRmotors i mogę Ci tą firmę polecić. W dodatku jak powiesz Rogalowi (gościowi od chip tuningu) że jesteś z forum i tam znalazłeś info o zbiorowym chip tuningu to za program zapłacisz 1000 zł (manual) albo 1100 zł (automat).
-
BMW 335i e92
Obserwacji nie mam za wiele, bo nie robię tym autem dużych przelotów. Skrzynia pracuje w moim odczuciu bardzo podobnie. Teraz 4 bieg nie przeciąga (podczas przyspieszania z nogą w podłodze ;) ) tak jak przed chipem. Zużycie paliwa po chipie jest wyższe jak ciśniesz, jak jeździsz spokojnie to jest podobne lub ciut mniejsze. Nigdy dokładnie spalania nie liczyłem :) Więcej inf. myślę, że uzyskasz od wujekwadus
-
e92 330d - SPRZEDANA
Gratuluje sprzedaży :) popieram :) Jakbym miał możliwości (finansowe) jeździć jeszcze czymś fajniejszym od dotychczasowego auta to nawet bym się nie zastanawiał i kupił 911 :mrgreen: kombi w dieslu zawsze zdążysz kupić ;)
-
zamiana opon na węższe
Na felgach 8,5 cala opona 225 będzie cit naciągnięta. Ja mam na zimę na feldze 8,5 cala oponę 235 i jest w miarę ok. Ciężko stwierdzić, bo nie wiadomo jaki masz silnik, ale tu raczej różnicy nie będzie.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
kamil652 mówisz wyparował? może dlatego ? :) Też ich widziałem - z tego co pamiętam same e36 :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Zdecydowanie to było fajniejsze niż stanie i kopanie w koło i mówiłem, że nie ma co ustalać tylko wsiadać i jechać :) Jak już jechać nad morze to zostać tam na weekend ;)
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Ma :)
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Klagosz autko śmiga aż miło - ciekawe jaki uda się v-max osiągnąć ;) Ja jestem prawie pewien, że ma więcej niż seria :) mmcv nie przesadzaj, S5 wcale nie są takie wole. 335i bez chipa nie ma z nią szans.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Proponuje rundę do Lublina zrobić, z eXiDe po mieście polatamy :) PabloM z tego co pamiętam miejsce grilla jest ustalone u Ciebie na działeczce :mrgreen:
-
F30 wady i zalety
Tą frajdę z jazdy dają ci właśnie te KM :D Z nimi oczywiście idzie w parze sposób prowadzenia, reakcja na gaz, hamulce itp.