Treść opublikowana przez kota
-
Filtr i podgrzewacz paliwa
Raczej potrzebujesz czegos takiego http://elektroimport.pl/pl/p/V-Checker-V401-BMW/1061 Aby dokładniej zdiagnozować BMW,uniwersalne urządzenie nie da rady wszystkiego Ten blad 4B90 nie zrobi krzywdy-zostanie tylko w pamięci-na desce nic się nie pojawi Pisz na priw jak interesuje Cie http://elektroimport.pl/pl/p/V-Checker-V401-BMW/1061
-
Filtr i podgrzewacz paliwa
Teraz sprawdz sobie inpa bledy ,bo czasem może wyskoczyć blad 4B90 chyba-brak ciśnienia na listwie CR-ale to tylko wtedy gdy przy wymianie filtra paliwa z przewodu wyleci dużo paliwa-po wykasowaniu nie wróci :D ,chyba ze po następnej wymianie filtra :norty:
-
Filtr i podgrzewacz paliwa
Sprawa jest naprawdę prosta,choć kilkukrotne włącznie zapłonu raczej nic nie daje,po prostu dłużej pokreci rozrusznik niż zwykle i tyle. Przy nastepnym odpaleniu będzie już normalnie. :cool2: :cool2:
-
Filtr i podgrzewacz paliwa
Wymiana filtra paliwa to pikus,jak już zdejmiesz oslone po fotelem kierowcy to 5 minut i gotowe,poleje się troch paliwa,potem zanim silnik odpali pokerci dluzej niż zwykle,ogolnie prosta sprawa :cool2: ,polecam jednak kanal lub podnosnik
-
320D czy 318D z 2011
:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
320D czy 318D z 2011
Dobre ,też się czujesz winny :) . Hee no nie,ale ogólnie lubie dobry klimat :cool2: :mrgreen:
-
320D czy 318D z 2011
Oboje jesteście spoko-tylko już wyluzujcie :cool2: :)
-
320D czy 318D z 2011
Hm,tak myslę że raczej skusze się jednak na 320 d 184PS,na temat tego modelu nie slychac niepochlebnych komentarzy a to w końcu nastepca auta jakie miałem-a z mojego byłem zadowolony :cool2: :cool2: :cool2: i zaczynam załowac sprzedazy :cry2:
-
BMW 318 e90 2008 Co z rozrządem?
Chyba,że kupię coś od 2010 w zwyz B-) lub na gwarancji
-
320D czy 318D z 2011
Ale panowie,rozmawiajmy o silnikach (rozrzadach),starczy już tych złośliwości.:-( :cool2:
-
BMW 318 e90 2008 Co z rozrządem?
Ja w 320d z 2006 roku miałem 290 000km przebiegu i auto sprzedałem w bardzo dobrej kondycji-tylko to inny silnik,a tu konkretnie chodzi o N47
-
320D czy 318D z 2011
Kupilem auto z przebiegiem 121000,wymienilem tylko termostaty i regeneracja dpf,na biezaca plyny i fitry i auto jak ta lala-dodam ze to była wersja flotowa tzn 110KW
-
320D czy 318D z 2011
Ja trochę dużo jezdze,108km do pracy mam to rocznie ponad 50 000km robie,wiec szukam w miare ekonomicznego rozwiązania.Zaoferowali mi 318 d z 2011 za 21 000€ ale na stalowych felgach,bez ksenonów i zero negocjacji,przebieg 33 000km-tylko nie mam pewności co do tego rozrządu i jakie spalanie będzie,mialem 320 d E91 z 2006 i było średnio 5,7l/100km-zrobilem nim do 290 000km i stan b dobry.A Twój jak się spisuje?
-
320D czy 318D z 2011
Dzieki za info.Do Essen mam niedaleko ok 90km :D Kurcze na forum trzeba się logować niestety aby cos znalesc :(
-
320D czy 318D z 2011
Ale po sobie jedziecie-całkiem niepotrzebnie :nienie: :nienie: :nienie: :nienie: Mnie interesują konkrety,ceny w De sa jakie pisałem-dotyczy to aut z przebiegiem ok 40 000km Rozkodawalem vin jednego z nich i wyszlo ,ze motor ma N47N ECE L M dokładnie z 2011 roku :cool2: i tylko taki biore pod uwagę,2008 itd. nie biore pod uwage :nienie: :D
-
320D czy 318D z 2011
Nikt nie pomoże ???? :?: :?: :?: :?: :?: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:
-
320D czy 318D z 2011
Czy ktoś miał może doświadczenie z motorem N47N ECE L M w 318D z 2011 roku-chodzi mi o to czy tam tez były problemy z rozrządem.
-
320D czy 318D z 2011
Masakra 24000€ sobie życzą za coś rozsądnego i nie bardzo chcą negocjować :$ :duh: :mad2: :duh: no nic trzeba szukać dalej,a ktoś sie orientuje jak jest z rozrzadami w 318 d z 2010 lub 2011?
-
320D czy 318D z 2011
Coś premium selection właśnie mam zamiar bo mieszkam w Niemczech tylko z ceny muszę im urwać B-)
-
320D czy 318D z 2011
Własnie sprzedałem swoje autko i zastanawiam się nad zakupem nowszego jak w temacie.Do końca nie jestem zdecydowany ,więc fachowa pomoc mile widziana :cool2: :cool2: :D .Sugestie i dobre rady to jest to na co czekam,jak to jest z tymi 318D-tzn z rozrządem w nich,bo wn 320 D z 2006 było elegancko-zrobiłem 290 00km i zal było auta sprzedawac :cry2: ,ale pewnie kupie młodsze i lepsze..... :mrgreen:
-
kontrolka hamulcow
dokładnie,komp przewiduje ze klocki skoncza się za 1700km,warto tez przy okazji sprawdzić tarcze i nie zapomnij o nowym czujniku zużycia klocków :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
-
BMW E90 kontrolka DPF'U !!!
Można tez dac filtr dpf do wypalenia w piecu-sa firmy co się tym zajmują-jest najbardziej zdrowa dla auta metoda wypalenia-filtr odzyskuje kondycje nowego fabrycznie filtra w 98% wiec warto i jest niedrogo :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: ,sam tak zrobiłem i przejechałem pona 60 000km i jest ok :cool2: :cool2: :cool2: dostałem gwarancje na pol roku lub 20 000 km ,minał ponad rok i 60 000km a dpf jest ok
-
fahrzeug-check co to
nie kasuj tylko tak klocków hamulcowych,bo będzie blad,przy klockach trzeba najpierw wymienić klocki i czujnik a potem zaraz skasować inspekcje :cool2:
-
fahrzeug-check co to
Dokladnie :norty: :norty: :norty: :norty: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
-
fahrzeug-check co to
zresetujesz to bez uzycia sprzętu-tylko palcami :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: tutaj znajdziesz jak to zrobisz :D