Treść opublikowana przez gbocz334
-
CHIP TUNING 520d 177KM
Koledzy a takie pytanie jeszcze :) Mogę tak jeździć jak nie będę dusił do spodu? :) Proszę o odpowiedz :)
-
CHIP TUNING 520d 177KM
Ok w takim razie dzięki za informacje, tak to wgrywają w dziuplach ;/
-
CHIP TUNING 520d 177KM
Skrzynka jest po regeneracji. dzisiaj jest środa w poniedziałek mają mi wrócić do stanu fabrycznego wiec jeśli będę jeździł delikatnie z gazem to powinno być wszystko ok tak?
-
CHIP TUNING 520d 177KM
Panowie Mam BMW e39 530d automat założyłem chipa, po roku czasu regenerowałem skrzynie, skrzynka GM 5L40E wytrzymuje max 390 momentu obrotowego, chce zmienić przeprogramowac czipa na ten który był dawno, Panowie czy narazie mogę jeździć jesli nie bede dusił to nic sie nie stanie? Jest za wysoki moment obrotowy, czy moge jeździć?
-
E39 - Błąd Automatycznej Skrzyni Biegów - INPA
Koledzy wszystko się ułożyło i działa jak należy, natomiast błąd CAN Moment Reduction pojawiał się ponieważ walnięty był zawór EGR sterujacy turbiną, przez co samochód w gorące dni słąbo jechał i wszystko się wyjaśniło i jest jak należy po zmianie zaworka EGR turbiny. :)
-
E39 - Błąd Automatycznej Skrzyni Biegów - INPA
Odebrałem skrzynie z regeneracji, mam jedno pytanie. Czy jeśli zapale samochód i dam D (drive) to odrazu po zwolnienu hamulca samochód ma jechać czy po ok 2-3s.?? Bo od regeneracji jest tak iż gdy mam np na D(drive) i przełącze na R(revers) to samochód po 2-3s zaczyna jechać w wybranym kierunku.:) Czy to jest normalne? Wcześniej po takich zmianach z D na R to aż samochodem szarpało. Teraz jest wolniej i łagodniej. Proszę o informacje od zanwców.
-
E39 - Błąd Automatycznej Skrzyni Biegów - INPA
Koledzy więc pisze aby się z wami podzielić moją historią błędu CAN Moment Reduction (INPA) CAN Tarque Reduction (DIS) - jest to błąd informujący że coś ślizga w skrzyni. Niestety a może i stety moja skrzynia jest w regeneracji, do wymiany: 2 komplety tarczek, zaworki, konwenter do regeneracji + pompa oleju do małych poprawek. A to wszystko prawdopodobnie przez to że za dużą temperaturę miał olej w skrzyni ponieważ po rozebraniu był spalony. Przyczyną tego był zarąbany cooler od chłodzenia oleju, dlatego też auto w zimne dni jechało piękne zaś w upalne długo się automat zastanawiał. :)
-
Kamerka Cofania - allegro
Witam! Interesuje mnie taka kamerka: http://allegro.pl/kamera-cofania-dedykowana-do-samochodu-bmw-i2264018247.html Zastanawiam się nad kupnem jednak moje pytanie brzmi gdzie jest wyjście AUX w E39 mam mk2 (telewizorek ten najuboższy). Mam jeszcze podłączony wzmacniach. Popraw kolego temat do używalności forumowej viewtopic.php?f=72&t=117890 :cool2: .Czekam grzecznie :wink:
-
E39 - Błąd Automatycznej Skrzyni Biegów - INPA
WYcieku nie ma :) Ale nie wiem keidy był olej zmieniany i nie wiem co tam sie dzieje :)
-
E39 - Błąd Automatycznej Skrzyni Biegów - INPA
Tak wydaje sie że skrzynia smiga fajnie :) Ale co moze oznaczać takowy błąd? Może za mało oleju?
-
E39 - Błąd Automatycznej Skrzyni Biegów - INPA
Witam! Mam taki błąd automatycznej skrzyni biegów w swojej e39 1999r. 530d co to możę być? CAN Moment reduction Proszę o informacje. Pozdrawiam! Grzesiek
-
E39 - Bład zasilania anteny INPA
Witam! Mam w E39 - Bład zasilania anteny INPA, gdzie szukać przyczyny??
-
E39 530d Kontrola trakcji i ABS
Padł sterownik ABS, poszukaj aukcji na allegro tam naprwiają. :) 300 zł
-
Problem z abs asc
Podłączasz pod INPĘ LIVE DATE właczasz jedziesz i CI pokazuje prędkości, jeśli nie pokazuje to albo czujnik uszkodzony albo sterownik ABS (czeste w e39), trzeba zdjeć koło odłączyć czujnik i sprawdzić czy dostarcza do niego sterownik napięcie, jesli tak walnięty czujnik. :) Podróbek nie kupuj nie ma sensu. NOWY CZUJNIK ATE - 240 zł w INtercarsie - ostatnio kupowałem.
-
E39 530d Kodowanie licznika - czerwona kropeczka.
Witam! Panowie czym zakodować licznik w E39 530d automat, bo przełożyłem licznik z innej BMki i świeci mi się czerwona kropeczka, bardzo bym prosił o instrukcje czym i jak to zrobić mam interfejs i INPE (INPĄ - pewno nie zrobi) NCS? Ale jak? Bardzo proszę o informacje. Pozdrawiam! Grzesiek
-
E 36 Lusterka M3 -pomocy!-jak podłączyć
Korzystam już z tego około roku i pięknie działa :) Pozdrawiam!
-
E 36 Lusterka M3 -pomocy!-jak podłączyć
No więc tak: W oryginalnym lusterku bmw mamy dwa przewody (1i2) do silnika (czarna kostka na obrazku) i dwa (3i4) do elektromagnesu (niebieska kostka na obrazku). http://images38.fotosik.pl/180/e70097fc519f0aac.jpg Należy zakupić w sklepie elektronicznym Przekaźnik posiadający DWA STYKI PRZEŁĄCZNE i podłączyć silniczki z lusterka m3 jak na obrazku , przewody które były podłączone do elektromagnesu w starym lusterku podłączamy do cewki przekaźnika. http://images44.fotosik.pl/185/2b42b1fc5f93cf73.jpg Teraz najważniejsze : Jeśli sterujemy ruchem lusterka na boki a wędruje ono w pionie - należy zamienić miejscami zasilanie silnika 1 i 2 Jeśli sterujemy ruchem lusterka na boki i pracuje ono na boki lecz odwrotnie niż powinno należy zamienić miejscami przewody zasilajace silnik odpowiedzialny za ten ruch i podobnież jesli taki sam problem będzie przy sterowaniu w pionie tzn jesli damy w dół a lusterko wędruje do góry to należy zamienić miejscami przewody silnika od pionu. Myślę że kto ma jakiekolwiek pojęcie o elektryce to sobie z tym poradzi. Sposób sprawdzony w 100 procentach. Wszystko pięknie działa! - Sprawdziłem i mam tak podłączone :) Pozdrawiam!
-
E 36 Lusterka M3 -pomocy!-jak podłączyć
WItam ! Da się podłączyć i nie ma z tym problemu. Jeśli jescze nie podłączyłeś napisz na priva to Ci wytłumaczę :) Pozdrawiam!