Treść opublikowana przez gbocz334
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
Prezentuję lampki po regeneracji - proszę o opinie. http://images38.fotosik.pl/1660/45762ae921a87f2amed.jpg http://images37.fotosik.pl/1632/9affa86757633fd9med.jpg http://images39.fotosik.pl/1615/e87b94d77ae7ff43med.jpg http://images38.fotosik.pl/1660/de97e9ce1b0912efmed.jpg http://images46.fotosik.pl/1626/32e889e3995c43acmed.jpg http://images41.fotosik.pl/1614/5924ebf5c9211911med.jpg http://images42.fotosik.pl/455/599b26370e4521d4med.jpg http://images35.fotosik.pl/1481/1a749396273ec00fmed.jpg Podoba mi się, byle nie parowały :)) A tak wyglądały przed regeneracją: :) http://www.eluck.nazwa.pl/bmw-p.jpg i porównanie: http://www.eluck.nazwa.pl/bmw-1.jpg Proszę o komentarze :)
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
Koledzy właśnie zregenerowałem światełka z przodu. :) Wyglądają cudnie, tylko jest mały nalot pary w środku, nie wiem czemu może jeszcze dobrze nie wyschły jak zakładałem? :/ Przewietrzniki są drożne :) Wszystko zrobione jak należy, klosze wypolerowane, uzbroiłem je dodatkowo silikonem. :) Auto wygląda super tylko kurcze ta para w środku. Koledzy dodatkowo nie mam osłony świateł mijania czy to może być powodem?
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
nie no jasne ze tak :) chce na to poświecić prawie całą sobotę :) Koledzy właśnie zregenerowałem światełka z przodu. :) Wyglądają cudnie, tylko jest mały nalot pary w środku, nie wiem czemu może jeszcze dobrze nie wyschły jak zakładałem? :/ Przewietrzniki są drożne :) Wszystko zrobione jak należy, klosze wypolerowane, uzbroiłem je dodatkowo silikonem. :) Auto wygląda super tylko kurcze ta para w środku.
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
będę wyciągał całe lampy :) a może nie wyjść? :)
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
Koledzy podjąłem decyzje :) Jutro kupuję papierki ścierne, paste G3 lub automax paste, i sobotę poświęcam na regenerację obecnych, zobaczymy co wyjdzie. :) Myslicie że dobra decyzja??
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
mozna link do aukcji??
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
Tylko ja che na przód białe :/ bo wszystkie na białe zmienie.
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
Czy takie klosze nowe jak kupie to będzie ładnie? 1. http://allegro.pl/bmw-5-e39-96-00-klosz-szklo-reflektora-nowe-l-p-i2383917261.html 2. http://allegro.pl/bmw-5-e39-96-02-szklo-klosz-reflektora-prawe-nowe-i2415152717.html 3. http://allegro.pl/bmw-5-e39-96-00-klosz-szklo-reflektora-lewe-i2400590357.html Które z tych 3 wybrać, ewentualnie jakie wy proponujecie dajcie linki. Pytanie 2 czy do tych kloszy można założyć ringi: takie: http://allegro.pl/ringi-ccfl-bmw-e36-e38-e39-e32-e30-e34-i2417491621.html Czy jest z tym problem? oraz czy to fajnie świeci w nocy? Podkreślam że nie mam soczewek. Proszę o odpowiedzi na powyższe pytania i pomoc. Wiele nauczyliscie mnie na tym forum :)
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
Ok. TO kupić nowe klosze czy polerować? i czy ringi do przedligtowych wsadzić czy nie?
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
Ale wkładali jakoś do tego szkiełka zobacz kolego: http://img713.imageshack.us/img713/4158/p7120185.jpg tak to wygląda. Odnośnie lamp przednich, kolego czy szukać nowe całe klosze i zamieniać czy polerować te co mam, (okropnie parują). Czy ringi do tych podejdą bez problemu. Odnośnie lamp tylnich, czy będzie duza różnica wizualna jak zmienię te co mam na te po lifcie>?
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
Panowie a czy do moich ringi da się założyć?? Czyli do lamp bez soczewki da sie założyć klosze tylko kiepsko wyglada tak?
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
Dobra koledzy kilka pytań :) 1. Czemu jak nie mam soczewki klosz nie bedzie pasował. i przeszedłem na waszą stronę. 2. Jakie Pasty mam kupić do polerki? 3. Czy da sie ringi założyć i jakie polecacie kupić?
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
są ładne ale tez jakby brudne i nie polerowane. :) Naprawde szczerze myśle nad tymi kloszami i nie wiem czy wymienić na te: http://allegro.pl/bmw-e39-klosze-lampy-ringi-led-czarne-nowe-za-2szt-i2414969752.html czy na te: http://allegro.pl/klosze-szkla-bmw-e39-95-00-d2s-h7-chrome-ringi-i2393771181.html nie mają tyle chromu co kolegi 2 posty wyżej i dlatego myśle ze by źle nie wyglądaly, natomiast jeśli chodzi o polerowanie starych to nie podobają mi się pomarańcze są takie stare. Dlatego gdybym z przodu zmienił na te powyżej to z tyłu na takie chce zmienić: http://allegro.pl/lampy-tylne-bmw-e39-sedan-95-00-clear-red-white-i2393771320.html Szczerze to klosze mi sie podobają tylko czy będą pasować i czy to jest w miare wykonane :)
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
a to ja nie chce kupic takich całych chromowanych :) hihi
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
Aha rozumiem klasykę :) A czy te które masz Ci nie Parują? i czy wykonanie jest aż tak tragiczne?
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
No własnie te 1 mi się podobają kurde tylko 1000 to naprawde granice. :) ALe powiedzcie mi koledzy co się może dziać z tymi z allegro? :) Bo póki co kupiłbym zeby były :)
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
A odnośnie tych kloszy z allegro to są jakieś problemy z nimi? :)
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
Dobra koledzy ale zobaczcie foto: http://eluck.nazwa.pl/bmw.jpg obecnie to własnie tak wygląda i tragicznie mnie razi. Nie stać mnie żeby dac 1800 zł za 2 lampy nowe. Chciałbym to jakoś paratować :) Bo ciagle te klosze parują i brzydko wyglądają. Doradzcie coś prosze was w cenie do 1000 zł , albo same klosze.
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
Panowie to jakie są minusy tych kloszy i czy lepiej kupić całe lampy depo np takie? http://allegro.pl/lampy-angel-eyes-bmw-e39-czarne-depo-fk-reflektory-i2366208276.html ?
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
Kolego tylko chodzi o cenę :/ te są w miare tanie, a ori są 3 x droższe ;/
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
Panowie a czy takie się opłaca? http://allegro.pl/bmw-e39-klosze-lampy-ringi-led-czarne-nowe-za-2szt-i2414969752.html :) Proszę o możliwie szybkie odpowiedzi :)
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
Witam! Panowie czy opłaca się takie kupić i wymienić? http://allegro.pl/klosze-szkla-bmw-e39-95-00-h7-h7-chrome-ringi-i2416545018.html :) Proszę o opinie. :)
-
Przeprogramowanie webasto na dogrzewanie wnętrza
Witam! Mam mały problem, a wygląda on tak: Wyjąłem z E39 webasto węże z płynem chłodniczym połączyłem wężykiem, jest on zagięty nie ma przepływu między nimi. Ostatnio w chłodniejszy dzień zauważyłem że nie dogrzewa się wnętrze, silnik i reszta wszystko OK, sprawdzone INPĄ ma temperature OK. Na wnętrze nie dmucha ciepłym, gdy mam zeby zimnym dmuchało i zmienie na ciepłe coś tam sie zamyka i zimnym nie dmucha ale ciepłym też nie specjalnie. :) Co to może być? Czy to wina zagiętego wężą przy webasto przez co nie ma obiegu? Czy to raczej nie ma wpływu? Webasto obecnie jest w garażu czekam na uzywke bo tu padła pompa. :) Proszę o informacje. Pozdrawiam! GB
-
Chip tuning 530d
Koledzy widzę że temat odszedł trochę w czasie :) Chciałbym poznać opinie ludków którzy są po chipie, jak się sprawują wasze Beetki? :) Skrzynia komuś padła? Ja mam chipa, skrzynia mi padła pomiędzy 200-250 tys km. troche sie przestraszyłem, czy to przez chipa? Nie wiem, planuje jechać na hamownie, wiem ze auto ma chipa a ile ma nie wiem... ;/ narazie jeżdze spokojnie, nie dusze. Powiedzcie mi jeszcze jedno, gdy będę jeździł spokojnie i nie dusił to skrzynia ma obciążenie takie jak na seryjnym sofcie?
-
CHIP TUNING 520d 177KM
Ale pytam czy na służszą metę tak mogę smigać :)