Treść opublikowana przez gbocz334
-
E39 530d - Strasznie gorąca obudowa webasto.
Panowie od jakiej temperatury uruchamia się webasto? Dzisiaj było 10 stopni i po odpaleniu silnika zaczęło działać. Tylko mam pytanie bo w środku samochodu wtedy czuć spaliny, czy to normalne??
-
[ E39 ] Uchwyt na Napoje Cos innego..
Kolego zamawiałeś to?? Fajne.
-
E39 530d - Strasznie gorąca obudowa webasto.
3 pytanka: a) Co oznaczają poniższe błędy? http://eluck.nazwa.pl/web11.jpg b) Co to jest: Water pump; Matering pump oraz Glow plug? http://eluck.nazwa.pl/web12.jpg c) Czy parametry są ok? http://eluck.nazwa.pl/web31.jpg d) Temperature Glow Plus - w jednym momencie miałem temperature 3320 stopni F. - czemu taka może być??
-
E39 530d - Strasznie gorąca obudowa webasto.
Panowie więc testów dalszy ciąg :) Webasto działa grzeje wode, pompa wodę pcha. Powiedzcie mi ile czasu takie webasto nagrzewa wnętrze, czy jest to zalezne od temperatury? Mam na myśli zaprogramowanie webasta na konkretną godzinę. Dodam że u mnie przejdzie 1 cykl i sie wyłącza. Temp 19 stopni na zewnątrz.
-
E39 530d - Strasznie gorąca obudowa webasto.
Rurka idzie własnie od webasto pod filtrem kabinowym i do środka samochodu bodajże.
-
E39 530d - Strasznie gorąca obudowa webasto.
Panowie Webasto działa po 4 min wyłącza się samo, rurka do góry jest bardzo ciepła ta z wyjścia, ciepła jest za filtr kabinowy. Jeśli webasto działa ona tak jakby czasem drgnęła, nie wiem co to takie. Prosze o informacje.
-
E39 530d - Strasznie gorąca obudowa webasto.
Kolego u mnie nie da się dotknąć. Napisz mi jak mozesz jeszcze czy nagrewało CI się w ciągu dwóch minut? Oraz czy dymiło z niego??
-
E39 530d - Strasznie gorąca obudowa webasto.
Kolego a u Ciebie też webasto jest bardzo gorące jak działa??
-
E39 530d - Strasznie gorąca obudowa webasto.
Mam kolego pompkę, no właśnie jak sprawdzić czy ona działa?? Dodatkowo próbuje się połaczyć INPĄ z Webasto i niestety nie da rady. może wiązka uszkodzona?
-
E39 530d - Strasznie gorąca obudowa webasto.
Panowie w moim przypadku chyba wodę gotuje bo słychać jakby w nim wrzało... i nie wiem jest tragicznie gorące. :) i po 2 min go wyłączam bo się poprostu boje.
-
E39 530d - Strasznie gorąca obudowa webasto.
Kolego ale u Ciebie ono tez tak dymiło? Dość ze dymi z rury od webasto to jeszcze dymiło obok niego.
-
E39 530d - Strasznie gorąca obudowa webasto.
Witam! Założyłem dzisiaj webasto do mojej e39 530d mam mały dylemat, ponieważ jeśli włącze aby webasto grzało wnętrze to ono się ładnie odpala ale po odpaleniu w ciagu 2 min obudowa robi się gorąca, nie wiem czy to normalne zjawisko, webasto się nie wyłącza, ale obudowa jest gorąca, boje się że jeśli będzie nadkole to może coś się stac :) tam temp obudowy to pewnie ok 90 stopni. Proszę o informacje bo nie wiem czy to jest norma, i wyjąłem bezpiecznik.
-
E36 - SEDAN - Czy będę pasowały reflektory?
Dziadostwo do potęgi. Wkładałem kierunki i zatrzaski się połamały :/ Wkładałem delikatnie :/ Plastik taki twardy ze szok. Nie kupujcie tego!!!!!
-
E36 - SEDAN - Czy będę pasowały reflektory?
Witam! Jestem posiadaczem BMW E36 320i rp 1991r I połowa tego roku. Czy lampy takie: http://allegro.pl/lampy-soczewkowe-dc-xenon-bmw-e36-sedan-ringi-i2490172365.html będą pasować? Wtyczki itp będą pasować? :) Moja ma 3 uchwyty ta ma 2 i sam nie wiem. Proszę o sprawdzone opinie.
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
Dowód poleci przy pierwszej kontroli :) takiego nie cche :)
-
E39 - Które aluski wybrać?
E39 - Które aluski wybrać? Rozmiar 17 mnie interesuje. 1. BBS - polerowane ranty na lustro. http://img1.aukcjoner.pl/gallery/010047514/1_f.jpg 2. M5 http://img514.imageshack.us/img514/6317/sdc10826j.jpg http://img51.imageshack.us/img51/4761/e39na18m5.jpg Szukam do srebrnej E39 :) Stawiam na wygląd, ponieważ jeżdżę normalnie wiec raczej nie odpadną. :) Proszę o Wasze opinie ! ;)
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
Witam! Nie mam już siły do tych świateł - całe zaparowane, aż w nich woda stoi. Podkreślam: - kanaliki udrożnione, zarówno od kierunkowskazów jak i od świateł. - klosze dodatkowo przejechałem silikonem. Teoretycznie powinno nie parować, a jednak... co z tym robić??
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
Czy takie na przód mogę założyć? http://allegro.pl/ringi-ccfl-bmw-e30-e36-e38-e39-e46-m3-zestaw-wawa-i2372818987.html oraz czy można jeździć na nich jako na dziennych, czy maja homologacje, oraz którędy wyporowadzić kabelki??
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
Szkło papierem wodnym?
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
Panowie nie ma sensu zmieniać zderzaka i pakować 1000 zł prawie w to :) Lepiej chyba jak zmienię same te halogeny i ewentualnie tą listwę na dole bo tak wisi. Co o tym myślicie i jakie halogeny? Chciałbym najtańsze :)
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
to lepiej kupić takie zwykłe niż cały zderzak zmieniać zeby mieć okrągłe :) Skoro zderzak mam w bdb stanie. :)
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
A nie lepiej zderzak na mpakiet?
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
Teraz kolejne pytanie. :) Jakie założyć halogeny do tego samochodu? Bo obecne są bardzo brudne i chropowate.
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
Od kiedy przeglądałem forum i przemyślałem sprawe :)))
-
Wymiana kloszy e39 - czy się opłaca.
Jak takie będą to po roku znowu polerkę walnę :) Albo kupie poliftowe ale z żółtym kierunkiem bo bardzo mi się podobają :)