Treść opublikowana przez Fred-Flinstones
-
[E87] Spalanie w naszych jedynkach
Witam, Ja parę dni temu miałem wyjazd do Amsterdamu :) W jedną stronę odcinek 1000km. pokonałem na jednym baku . Non stop autostrada i jazda na tempomacie, prędkość od 130km/h do 220 km/h czasami :mrgreen: Wynik moim zdaniem rewelacyjny :D komp pokazywał różnie od 5.2l do 5.5l
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Dobrze że nie dopisał że nie wymaga żadnego wkładu finansowego :mrgreen: dziwię się że są ludzie którzy kupują takie auta :mad2:
-
E87 120d - Hipo
Fenomenalne są te twoje zdjęcia oraz mody :cool2:
-
1M coupe
Kupuje 2 sztuki 123d :)
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
od pasjonata :mrgreen: http://moto.allegro.pl/piekne-bmw-120d-m-pakiet-w-karbonie-od-pasjonata-i1739310356.html
-
Pierwszy samochód jaki?
Witam, Ja proponuję żeby poczytał sobie cały dział oraz pooglądał galerię serii 1 i zobaczył jacy ludzie jeżdżą tym modelem, jest tam wielu dumnych mężczyzn i nikt się nie wstydzi. Ja jestem bardzo zadowolony z tego modelu :cool2: Jeżeli chodzi o kolor to bym tak nie wydziwiał ponieważ najważniejsze jest kupić auto bezwypadkowe, a to w Polsce jest bardzo trudne :mrgreen: Jeżeli chodzi o kwestie silnika to w zupełności wystarczy mu 118d lub 118i
-
jaki Diesel tankować
witam, Ja tankuję tylko na shellu i tylko diesel v-power i jestem bardzo zadowolony, fakt cena teraz jest masakryczna 5,64 za litr. Wiem że trochę przepłacam ale tankuję do pełna tylko dwa razy w miesiącu wiec jest to różnica około 40zł/ miesiąc. Żadnych problemów nie mam silnik pięknie pracuje szczególnie zimą nigdy nie miałem problemów z odpalaniem, więc polecam szczególnie zimą tankować. Nie polecam tankować na stacjach typu Bliska czy Neste :nienie: to nie jest paliwo do nowoczesnych diesli, słyszałem że jest dużo problemów!!!
-
[E87] Odowrocony obraz w nawigacji
Witam, Może to po dachowaniu :mrgreen: oczywiście żartowałem :mrgreen: Może byś się tak przywitał :mad2: Spróbuj odłączyć akumulator na kilka minut, jak to nie pomoże to zostaje ci tylko podłączenie pod komputer i sprawdzenie błędów.
-
[E87] LPG
Witam, Oczom nie wierzę jak zobaczyłem ten post :shock: Gaz w jedynce to jakieś nieporozumienie :mad2: Przecież to nie jest jakiś paliwożerny samochód :nienie: Zastanawiam się tylko gdzie chciałbyś zamontować tą butlę w bagażniku :?: jak tak, to będziesz miał później tylko większy schowek na małe zakupy :mrgreen:
-
E82 120d by MrSorma
Witam, Zdjęcia rewelka :cool2: Najbardziej mi się podoba to z motocyklami :D
-
E 87 120d by aczewybielacze
Witam, Zapowiada się całkiem sympatycznie :) czekamy z niecierpliwością :cool2:
-
Nowa 1 juz za 12 miesiecy :)
Kilka nowych fotek :) http://www.motokobiety.pl/BMW,serii,1,Sport,Line,galeria,283.html
-
Odpalanie bez kluczyka
To nie opcja, wszyscy tak mają :)
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Może ktoś coś znajdzie dla siebie :) http://moto.allegro.pl/listing.php/user?us_id=21982678
-
E82 123d >>> Darek, lampy LCI, koła Perf, znaczki
Lampy z przodu są po lifcie . chodziło mi o to że soczewka wewnętrzna jest inna od tych którą ja mam, stąd moje pytanie bo nie wiem dlaczego jest taka różnica :D
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
Witam, Ja mam 191cm wzrostu i miejsca z przodu jest sporo, jak już wspomnieli inni forumowicze zawieszenie jest dosyć twarde ale ma to swoje plusy :mrgreen: sam się przekonasz jak zrobisz kilka fajnych tras :D Polecam z czystym sumieniem :cool2:
-
E82 123d >>> Darek, lampy LCI, koła Perf, znaczki
Witam, Piękna sztuka :) felgi są rewelacyjne :cool2: Ps. dlaczego lampy z przodu są przed liftem, czy tak było w modelach coupe ?
-
[E87] Pożegnalny test BMW 118d
Najważniejsze moim zdaniem jest to jak się czyta dany artykuł, ja jestem zadowolony :D a czy ktoś za to zapłacił, tego na pewno się nie dowiemy.
-
[E87] Pożegnalny test BMW 118d
Witam, Gość pisze bardzo fajne artykuły na temat aut :D http://www.blogomotive.pl/index.php/2011/06/27/234-pozegnalny-test-bmw-118d/
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
Kupię fotele sportowe tkanina Network- Antracyt w bardzo dobrym stanie :)
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Fotele w stanie idealnym :mad2: chyba przed powodzią :mrgreen: http://moto.allegro.pl/fotele-kanapa-bmw-e87-120d-boczki-pasy-i1678449670.html
-
E90 318d
Witam, spalanie jest ok jak się nie szaleje miasto 6-7l/100km w trasie można zejść do 5l aczkolwiek lepiej by było mieć wersję 143konną Tu jest mały rekord ale w 320d http://www.mocnemoto.pl/bmw-320d-efficientdynamics-ponad-1600-km-na-jednym-baku niestety z moim charakterem jest to nie możliwe :mrgreen:
-
[E87] 116i - ponowna wymiana napinacza / problemy z ASO
Jakiej agresji :?: :duh:
-
[E87] 116i - ponowna wymiana napinacza / problemy z ASO
Witam, Ciekaw jestem po co szukasz odpowiedzi w innych tematach, skoro masz zamiar pozbyć się tego auta (złomu-szmelcu) :mrgreen: Popieram odpowiedź Kamila :cool2: Ps. moim zdaniem nie zasługujesz na markę BMW :mrgreen:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Niecałe 2 lata i 118tys. przebiegu :duh: http://moto.allegro.pl/bmw-120-d-177km-i1678146694.html