Treść opublikowana przez Fred-Flinstones
-
[E81] ciasno i brak ergonomii
Ciasno z przodu ???? :duh: :mad2: Ja rozumiem że może z tyłu jest mało miejsca, ale z przodu to jakieś nie porozumienie, no chyba że kolega jest zawodnikiem sumo :mrgreen:
-
[F20] już jest w salonach i ....
Dziś byłem w Szczecinie w serwisie, no szczeka mi opadla :) Mieli wersje sport w kolorze czerwonym i czarnym.... Czarny mnie zaskoczył !!!! Ale czerwony też miał coś w sobie ;) Tylko te ceny mnie przeraziły :duh: czarny ponad 170tys. A czerwony 161tys.
-
BMW 1 420hp :)
Mały potwór :mrgreen: http://www.1addicts.com/forums/showthread.php?t=584662
-
[E87] Dywaniki gumowe
Ja też mam oryginalne i polecam na 100% są rewelka. Zobacz zdjęcia i sam zdecyduj viewtopic.php?f=33&t=82379&start=15
-
E87 118d by Kubik
Zawsze możesz dorzucić 800zł. i zamówić sobie taką jaka ci się marzy :mrgreen:
-
E87 118d by Kubik
Witam, Fajna sztuka, kolorek rewelka :cool2:
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Witamy, nie żałujesz teraz że sprzedałeś swoją "ukochaną" jedynkę ??? znaleźć dobry samochód nie jest tak łatwo....
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Witam, Jak można wstawić tak beznadziejne zdjęcia auta :mad2: Po samych fotach odechciewa się oglądać ten samochód, LCI to są lampy LED które są zamontowane z tyłu, aczkolwiek z tego co wiem to montowane są fabrycznie wraz z Bi-xenonami, a tutaj są zwykłe klosze. Samochód jest po wirusie :) bo 118d ma seryjnie 143km, masz nawet ledwo wyglądające zdjęcie z wykresem z hamowni :mrgreen:
-
[F20] już jest w salonach i ....
Naprawdę warto :cool2:
-
[E8X] Wypadek przypadek - prośby o oszacowanie, naprawa
Ale po co czekać ??? Jutro dzwonisz do swojego ubez. A po jutrze oddajesz auto do naprawy :)
-
[E8X] Wypadek przypadek - prośby o oszacowanie, naprawa
Ja bym robił ze swojego Auto casco a pozniej niech oni sami ściągają regresem z OC winnego. Nie martw sie zniżek nie stracisz :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Pewnie że tak :) Ja jakbym miał możliwość to też bym kupił 205 ale niestety, opony kupowałem wraz felgami w pakiecie zimowym BMW i w zestawieniu juz były 195 to jest tylko kwestia wizualna, ale nie narzekam :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Ja ma ale 195/55/16 i polecam :cool2:
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Witam, Z tego co się orientuję to nie :nienie: Nawet na tabliczce masz minimum 16. Ps. po co sobie tak szpecić samochód :?: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
-
E87 120d - Hipo
Witam, Czekamy i czekamy na ten nowy model w dziale serii 5 :D
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Pamiętam ją :mrgreen: Jak tak można, ludzie dla pieniędzy zrobią wszystko...
-
Niecodzienny wypadek...
Witam, Współczuję całej tej sytuacji... Swoją drogą jest to przestroga dla innych użytkowników. Jestem ciekaw jak w takiej sytuacji postąpiły by firmy np. PZU, Allianz, Warta lub Hestia Może ktoś z forum będzie miał okazję spytać ubezpieczyciela, jakby to rozwiązał :mrgreen:
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach zimowych
Witam, Ja mam właśnie GoodYear ultra grip 195/55/16 i jestem bardzo zadowolony :cool2:
-
[E81] Audio w 116d, tragedia !!!
Ja bym poprawił ten temat, bo tragedia to mi sie zaraz kojarzy jakby ci samochód ukradli :mrgreen:
-
e82 Mały zlot Kraków kilka fot str. 9
Witam, Pełen szacun :) auta pierwsza klasa!!!
-
[F20] już jest w salonach i ....
Dziś w TvnTurbo na Moto ON była pokazana nowa seria 1, nie było tego dużo ale za to fajnie ją przedstawili, polecam to zobaczyć :D
-
[E8..]mata na powierzchnię załadunkową poszukiwana
Witam, Ja mam coś takiego i jestem mega zadowolony, Moby też :D Mata do kupienia w salonie BMW http://img825.imageshack.us/img825/1484/img44031.jpg http://img217.imageshack.us/img217/6751/img44061.jpg
-
Opony zimowe do e91.
Ja mam Goodyear ultra grip 8 i jestem mega zadowolony, musisz wybrać sam kwestia ceny i wyglądu bo moim zdaniem czy to będą Goodyear, Continental, Michelin czy Dunlop to wszystkie są z wyższej półki i mają podobne osiągi w testach. Z każdych będziesz zadowolony :cool2:
-
[F20] już jest w salonach i ....
Witam, W sobotę byłem w Poznaniu i przy okazji wpadłem na pomysł żeby zajrzeć do salonu i zobaczyć to słynne cudo :mrgreen: Ogólnie jestem w 97 % pozytywnie zaskoczony wykończeniem wnętrza, jakość jest dużo lepsza, aczkolwiek zaskoczył mnie schowek z przodu po stronie pasażera,jakiś taki przesadnie plastikowy, kolejnym minusem był przycisk od klapy bagażnika niestety zablokował się po kilku otwarciach klapy :mad2: co przy nowym samochodzie to trochę lipa :mrgreen: Nie podoba mi się końcówka rury wydechowej za mała średnica pasuje raczej do Opla Corsy niż do BMW A i cena tego auta to 170tys. wersja sport- Mega wypas, ale niestety kierownica była zwykła i moim zdanie źle leży tak jak by była trochę za cienka i nie jest taka mięsista :mrgreen: , ja to odczuwam od razu porównując ją do wersji M-pakiet Mega dużym plusem jest to że wyłącznik systemu Start-Stop jest przy przycisku od Startu :cool2: a i fotele w wersji sport są cudowne :D Jest też niesamowita różnica siedzenia na tylnej kanapie jest dużo więcej miejsca :cool2: http://img200.imageshack.us/img200/6751/img4368ng.jpg http://img59.imageshack.us/img59/1880/img4366c.jpg http://img822.imageshack.us/img822/8152/img4371j.jpg http://img233.imageshack.us/img233/7634/img4369gs.jpg http://img191.imageshack.us/img191/291/img4372a.jpg http://img233.imageshack.us/img233/285/img4360l.jpg http://img263.imageshack.us/img263/4416/img4373dz.jpg http://img691.imageshack.us/img691/8638/img4359ia.jpg http://img43.imageshack.us/img43/3508/img4363h.jpg http://img268.imageshack.us/img268/1536/img4364yv.jpg http://img717.imageshack.us/img717/1112/img4358v.jpg
-
Zdjecia z BMW Show Festival Gaydon 2011
Tylko pozazdrościć pobytu :cool2: Fotki fajne, dzięki :D