Skocz do zawartości

E 87 130i , 265KM , 2005 rok ,


daniel2987

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich jedynaków:D

 

plany

 

-przyciemnienie szyb 30 procent(w profesjonalnym zakladzie) nie na zasadzie mam przeszklonego transita i nie chce zeby bylo widac co wioze:)

-felgi 18 lub 19 m6 (oryginaly)

-wymiana na czarny grill

 

 

 

http://imgur.com/S0stQ.jpg

http://imgur.com/YK3gx.jpg

http://imgur.com/Sl1dQ.jpg

http://imgur.com/E9btB.jpg

http://imgur.com/WyvIb.jpg

Edytowane przez daniel2987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje , że argumentów brak. Jeżeli jeździsz bo dobrych drogach to wsadzaj 19 cali, auto będzie zwracać na siebie uwagę. Jak kupowałem '18 do siebie to wszyscy mówili ze gdzie z takimi kołami ( a wszyscy znawcy jeździli na 16stkach ,jak 17 ktoś miał to święto ) , kupiłem jeździłem i super się prowadzi,, ciekawie wygląda. Ja zdecydowałem się tylko dlatego , że jeżdżę niewiele i po dobrych drogach.

Auto masz bardzo ładne i dla pokreślenia wrzuć te 19.

Chłopcy mają ręczny a mężczyźni tylny napęd....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

o widze kolega z Zurychu, ja bywam tez tam czasami.

Piękny lakier widać, że zadbane z zewnątrz. Tak mogłaby wyglądać moja, jakbym założył M-Pakiet :)

Kamil w Szwajcarii benzyna jest nawet odrobinę tańsza od diesla, zresztą drogi są super, felgi 19' akurat tam nie są problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ho ho hoo...

fajne auto!

19'...mmmm... ja bym się zastanowił na Polskich drogach, ale jeżeli prowadzić auto po "dobrych" nie polskich drogach to ok :cool2:

silnik jest dłuży więc spadku mocy nie poczujesz ze względu na wielkość kół.

ogólnie auto :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko cacy, zwlaszcza silniczek musi robic swietna robote... :D

 

co do felg 19 fajna sprawa ale w 1 to juz duzo oponki nie zostanie ale wyglad bedzie kozak :D

 

Ja mam 18 jezdze wszedzie, fele cale ale juz chyba 3 opony zalatwilem - bomble bo spotkaniu z wieksza dziura :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Rewelka i do tego jeszcze ten silnik :cool2:

A jak tam spalanie w wersji hard i normal :mrgreen: :?:

 

 

powiem ci szczerze ze jestem zadowolony komputer wskazuje 10,7 sredniego i trzaskam miasto,autostrada,miasto ,i jak brak aparatow na drodze to dusze:)wiec jak na ten motor to niezle,fakt maly zbiornik zasieg jakis 400km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko cacy, zwlaszcza silniczek musi robic swietna robote... :D

 

co do felg 19 fajna sprawa ale w 1 to juz duzo oponki nie zostanie ale wyglad bedzie kozak :D

 

Ja mam 18 jezdze wszedzie, fele cale ale juz chyba 3 opony zalatwilem - bomble bo spotkaniu z wieksza dziura :(.

 

 

:) no wlasnie sie zastanawiam caly czas ,fakt narazie siedze w szwajcarii ale tez bywam w polsce ,a tam niestety drogi sam wiesz.a co do silnika bajeczka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny model. gratuluje pięknego samochodu, z cudownym silnikiem i w fajnym wyposażeniu. :cool2:

Natomiast współczuje autu po przeczytaniu "planów na mody". :duh:

 

 

dlaczego?:)

 

Bo teraz jest śliczna. A czrny grill w czarnym BMW jak dla mnie staje się zbyt mało widoczny. Co innego nerki które mają chromowany zarys a czarne wypełnienie tymi żeberkami pionowymi. Poza tym "malowanie" nerek to dla mnie druciarstwo. Nie prościej iść do ASO i kupić? Przyciemnienie kwestia indywidualna ale ja nie uznaje innego niż fabryczne szyby przeciwsłoneczne. Po prostu nie chciał bym mieć naklejonej folii na szybach. I ostatnia kwestia felgi. Oczywiście przyjmuje że kupił byś oryginalne felgi BMW M Double Spoke 167 , a nie podróbki wyglądające jak one bo tu dochodzi jeszcze aspekt posiadania shitu. Chociaż nie sądzę żeby oryginalne się do 1er "zmieściły". Dla mnie ten wzór jest piękny, ale na M6/ ew na M5. Wszędzie indziej wygląda to śmiesznie. Poza tym po co zabijać sobie osiągi ciężką 19" felgą i mimo że niskoprofilowym to bardzo ciężkim 19" ogumieniem? Widzisz każdy ma swój gust i robi auto pod siebie, Ty masz swoje przemyślenia dotyczące Twojego auta, ale pokazując auto na forum musisz się liczyć z tym że nie każdemu będzie się wszystko podobało.

Mam nadzieję że co byś nie zrobił, autko będzie się dobrze spisywało. Powtórzę się, ale dla 130i warto - piękna jest. :)

EDIT: a i jeszcze kwestia lamp. Polift to polift, a przedliftowa wersja to... Nie uznaję robienia "ulepów". To jest takie na siłę poprawianie czegoś czego nie trzeba poprawiać. Mi takie auta od razu kojarzą się tak jak by dostały w dupę i właściciel naprawił jak mu wygodnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny model. gratuluje pięknego samochodu, z cudownym silnikiem i w fajnym wyposażeniu. :cool2:

Natomiast współczuje autu po przeczytaniu "planów na mody". :duh:

 

 

 

 

dlaczego?:)

 

Bo teraz jest śliczna. A czrny grill w czarnym BMW jak dla mnie staje się zbyt mało widoczny. Co innego nerki które mają chromowany zarys a czarne wypełnienie tymi żeberkami pionowymi. Poza tym "malowanie" nerek to dla mnie druciarstwo. Nie prościej iść do ASO i kupić? Przyciemnienie kwestia indywidualna ale ja nie uznaje innego niż fabryczne szyby przeciwsłoneczne. Po prostu nie chciał bym mieć naklejonej folii na szybach. I ostatnia kwestia felgi. Oczywiście przyjmuje że kupił byś oryginalne felgi BMW M Double Spoke 167 , a nie podróbki wyglądające jak one bo tu dochodzi jeszcze aspekt posiadania shitu. Chociaż nie sądzę żeby oryginalne się do 1er "zmieściły". Dla mnie ten wzór jest piękny, ale na M6/ ew na M5. Wszędzie indziej wygląda to śmiesznie. Poza tym po co zabijać sobie osiągi ciężką 19" felgą i mimo że niskoprofilowym to bardzo ciężkim 19" ogumieniem? Widzisz każdy ma swój gust i robi auto pod siebie, Ty masz swoje przemyślenia dotyczące Twojego auta, ale pokazując auto na forum musisz się liczyć z tym że nie każdemu będzie się wszystko podobało.

Mam nadzieję że co byś nie zrobił, autko będzie się dobrze spisywało. Powtórzę się, ale dla 130i warto - piękna jest. :)

EDIT: a i jeszcze kwestia lamp. Polift to polift, a przedliftowa wersja to... Nie uznaję robienia "ulepów". To jest takie na siłę poprawianie czegoś czego nie trzeba poprawiać. Mi takie auta od razu kojarzą się tak jak by dostały w dupę i właściciel naprawił jak mu wygodnie. ;)

 

 

dzieki za obszerna odpowiedz.dala duzo do myslenia,tez bylem zdania kiedys zeby z lampami nie kombinowac.i tak pozostanie dzieki twojej wypowiedzi.co do felg jak najbardziej xhodzi mi o oryginaly.a szyby powiem ci szczerze ze mam znajomego ktory robi to wprost idealnie,powiem ci ze nie zobaczylbys roznicy,szyby wygladaja super nie widac zadnej folii,a z grilem masz racje bylem w salonie bmw tutejszym i widzialem ze mozna kupic czarny grill,wiec opcja malowania odpada,po prostu nie wiedzialem ze jest opcja kupna,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny samochodzik :D

Tylko nie wymieniaj grilla na czarny ! :cool2:

# Edit

A sorry, grill możesz wymienić na czarny :D tylko nie wymieniaj tych obramówek na czarne i będzie elegancko ! :cool2: :norty:

Edytowane przez Duffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupowałem zderzaki ///M to w przednim był czarny matowy grill, ale tylko jedna strona :( chyba dokupię i zobaczę, jak to będzie wyglądało. Kamil miał zakładać też czarny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi od m6 masz zamiar wrzucić ? :norty:

Mi się one [bAD] podobają i jak kupię swoją 1 też mam zamiar takie felunie wrzucić! :cool2: :norty:

Jak wrzucisz te felunie odrazu foto musi być! :norty:

Tylko właśnie nie wiem czy 17 czy 18 :(, polskie drogi eh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BondE87 dobrze prawi. Chińskie podróbki to syf i gówno które może tylko stanowić poważne zagrożenie. Natomiast ORYGINALNE koła m double spoke 167 występują tylko w 19" przy parametrach :

81/2JX19 ET:12 lub 91/2JX19 ET:17. Podałem te wartości żeby naświetlić Wam koledzy pewien problem. Bez body-kitu poszerzającego w kosmiczny sposób + zmiany zawieszenia nie ma fizycznej możliwości tego wsadzić do jedynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img141.imageshack.us/img141/7430/49f837c9a1707901800.jpg

A te felunie są oryginalne i jak one się nazywają ? Bo jeżeli chińskie stwarzają problemy to nie będę się za nimi rozglądał, chociaż widziałem jedynkę z tymi felami od m6 i naprawdę mi się podobała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BondE87 dobrze prawi. Chińskie podróbki to syf i [bAD] które może tylko stanowić poważne zagrożenie. Natomiast ORYGINALNE koła m double spoke 167 występują tylko w 19" przy parametrach :

81/2JX19 ET:12 lub 91/2JX19 ET:17. Podałem te wartości żeby naświetlić Wam koledzy pewien problem. Bez body-kitu poszerzającego w kosmiczny sposób + zmiany zawieszenia nie ma fizycznej możliwości tego wsadzić do jedynki.

 

a apisz jak sadzisz co to za kola sa?myslisz ze oryginalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.