Treść opublikowana przez Hipo
-
[E87] - Naprawa, montaż, demontaż przedniego zderzaka
Dokładnie Kamilu, zderzak jest przystosowany pod PDC :)
-
[E87] 118d - Olej silnikowy
kurde każdy inny... mi w BMW Fus każą lać Castrol Edge 5w30 LL04
-
[E87] 118d - Luz na zawiasach, drzwi
jakie uchwyty? w zamku? zawiasy? - daj jakieś zdjęcie
-
[E87] 118d 143KM - Chiptuning
Każdy szanujacy się tuner zrobi indywidualny program i tak zawsze powinno być - program "uniwersalny" momentalnie zniszczy Ci silnik... przebieg jest tylko informacją. Bardzo ważna jest kondycja silnika (czy wtryski nie leją, turbo dmucha we wskazanych wartościach) Tuner pownienien sprawdzić, jaka jest kondycja silnika przed chipowaniem. Jak czytam niektóre wypowiedzi, to aż mi zal... Jednego mogę z czystym sumieniem polecić - Masters Tuning - Warszawa (często, gęsto widywanych w TVN Turbo - pozdro dla Marka) 1. Dokładne sprwadzenie auta (logi dynamiczne) - wtryski - turbo 2. napisanie programu 3. odpowiednie korekty (nawet kilka) 4. test
-
[E87] - Fotele + kanapa (przed i po lifcie)
ja mogę - mam ładne zaświadczenie :mrgreen:
-
[E87] 116i - Nie uruchamia się silnik, po wypadku
na 100% klema - połączona jest z czujnikiem AirBaga
-
[E87] Waga koła 16 a 18 cali
18" wraz z zwykłą oponą 225/40 waży 22 kg
-
[E87] 116i - Spryskiwacze, problemy zimą
no i w tym jest sens! :cool2:
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
jaki przebieg? cena?
-
[E87] Waga koła 16 a 18 cali
Napisałem do BMW w niemcowni i odrazu odpisali z całą listą moich podzespołów :) zamieszenie mam opcje - 226
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
zaraz nas z tąd usuną HiHiHiii... to musi być inaczej zrobione - trzeba zrobić "subforum" aby użytkownik mógł dodawać nowe TEMATY z produktami i dopiero w danym temacie kontynuawać sprzedaż / kupno
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
Witam, Posiadam kratkę w zderzak cena 45PLN + transport http://img30.imageshack.us/img30/7532/kratkaf.jpg
-
[E87] Waga koła 16 a 18 cali
matti_krk, zapodaj jakiś konkretny link bo nic nie znalazłem konkretnego, a linki na innych forach są bezużyteczne (pokzaują model, rok, silnik i inne zbedne pierdoły)
-
[E87] 116i - Spryskiwacze, problemy zimą
dokładnie... lusterka w bmw grzeją cały czas - choć dla mnie to bez sensu. a czy to nie jest uzależnione od temperatury? - tylko pytam :roll: bo dla mnie to rozwiązanie jest bez sensu... W lato też będą grzały.
-
[E87] 116i - Spryskiwacze, problemy zimą
mówisz, że grzeją... to dziś zobaczymy, ale jak?!!?!??? hmmmmmm płyn troche powininien być cieplejszy przy dyszy w wężyku
-
[E87] Waga koła 16 a 18 cali
powiem szczerze, że nie wiem co mam wsadzone :shock: :?: :?: :?: ale był jakiś czas temu u mnie kolega z naszego forum i też miał 16" i jego beemka stała zdecydowanie wyżej. Ja na kołach 16" 205/55 mam prześwit 4cm od opony do błotnika - jak jest u Was? Ile było opcji z zawieszeniem?
-
[E87] 116i - Spryskiwacze, problemy zimą
ehh te nasze podgrzewane dysze... grzeją jak psikasz - to jest przeciw temu, aby nie zamarzły dysze
-
[E87] Waga koła 16 a 18 cali
dokładnie, nie ma tragedii i jeździć można :) cena... 2000PLN z oponami z 2008r letnimi! - wydaje mi się, że cena bardzo atrakcyjna. Na allegro są takie felgi, które zaczynają się od 2400 za zame felgi... Założe jak się ociepli, ale powiem szczerze, że już bym je zamontował, ale nie bardzo śnieg, lód i rów... z mocą zobaczymy ile straci i czy wogóle straci - nikt się nie wypowiada o zmianach z 16" na 18" mam nadzieję, że moja stadnina z 163 kucykami podoła na nowych kopytkach... Twoja propozycja do kupienia fajna :cool2:
-
[E87] Waga koła 16 a 18 cali
tak mnnie zestresowałeś, że musiałem sprawdzić, czy będzie oki, czy do oddania, ale oceń sam - niżej foty: http://img6.imageshack.us/img6/217/adsc8409.jpg http://img704.imageshack.us/img704/11/adsc8406.jpg http://img171.imageshack.us/img171/8800/adsc8405.jpg http://img29.imageshack.us/img29/2729/adsc8402.jpg
-
[E87] Waga koła 16 a 18 cali
lepiej by nie wystawały bo będzie mały zonk... niżej link od e87 - 116 i ma założone felgi 18 te co ja kupiłem http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9549598
-
[E87] Waga koła 16 a 18 cali
hmmm kupiłem, a nie przeczytałem... wczoraj zaopatrzyłem się w kółka 18" 225/40 http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=151627 ale nie wiem, jak będzie auto się zachowywało... waga? ile ważą poniższe felgi http://felgenkatalog.auto-treff.com/ - styl 140 ?? bo te co kupiłem ważą 11,23 kg
-
[E87] - Montaż podświetlanych klamek zewnętrznych
no ja tak podłączyłem bo nie miałem innego sposobu - kupiłem lustra os suberba i eleganco się sprawowały i Tobie też tak polecam pod wewnętrzne lampki i będzie oki :cool2:
-
[E87] 118d - Szybka redukcja biegu i dziwny odgłos
ooooh, really? :norty: no really, really :D
-
[E87] - Montaż podświetlanych klamek zewnętrznych
Ja w passacie miałem dokładane lusterka podświetlane i podłączone do lampki z wewnątrz :) wszystko działało i nic się nie działo, ale jak zapalałem w trakcie jazdy lampkę to zapalały się również lusterka :mrgreen:
-
[E87] 118d - Szybka redukcja biegu i dziwny odgłos
no niestety opony to nie wino :mrgreen: