Treść opublikowana przez jacekmury1
-
BMW 320 150KM E90 Nowy Dwór Gdański WBAVA71050VA35159
jacekmury1 odpowiedział(a) na peterback temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAlbo ,albo :?: cos wiecej?
-
BMW 320 150KM E90 Nowy Dwór Gdański WBAVA71050VA35159
jacekmury1 odpowiedział(a) na peterback temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDostaniesz info w aso,najlepiej jak bedziesz mial papier z auta wtedy jest latwiej o info.
-
Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!
Ktory lancuch najczescies sie zrywa dolny czy gorny?
-
kierunkowskaz mruga 1 raz
Mozesz sobie zakodowac kompem.Jesli jestes swiezy popros kodera np Dziquska.
-
X3 e83 3.0 sd, 2006, Nowy Targ, WBAPD71020WF52431
jacekmury1 odpowiedział(a) na Juriusz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTechnika wsiadania i wysiadania tzn :?: :shock:
-
X3 e83 3.0 sd, 2006, Nowy Targ, WBAPD71020WF52431
jacekmury1 odpowiedział(a) na Juriusz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkora sie marszczy od wilgoci dlatego moze tak sie wydaje ze zmeczone,3 elementy do naprawy ,zdjecia slabej jakosci i wogole malo co pokazuja.Vin i do aso sprawdzic przebieg.
-
Podcisnienie w silniku BMW X3 3,0 si
Jest odma i od wymiany bym zaczal.
-
X3 e83 3.0 sd, 2006, Nowy Targ, WBAPD71020WF52431
jacekmury1 odpowiedział(a) na Juriusz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg sprawdisz w ASO.
-
Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!
Jaga dobrze powiadzasz. :cool2:
-
F10 520d M-Pakiet, VIN: DU16586, Niewolno
jacekmury1 odpowiedział(a) na Nightsabes777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażx2 Masz racje :cool2:
-
F10 520d M-Pakiet, VIN: C640741, Pruszcz Gdański
jacekmury1 odpowiedział(a) na Nightsabes777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażx2
-
Zapalona kontrolka silnika,trzęsie samochodem.Pomoże ktoś?
Zacznij od podpiecia kompa to duzo wyjasni.
-
[e90] Jaki olej?
Co myslicie o Shell 10-60 :?:
-
[E90] 2.0d - dwumas czy jednak łożysko oporowe?
Luk :cool2:
-
Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!
No właśnie o to chodzi że nie jest dostepny w ASO Mikołów :( Wlasnie tam kupowalem.
-
Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!
Czerwony ja kupowalem w ASO.
-
Odczytywanie oznakowania na oponie
A gdzie najwazniejsze data produkcji.
-
Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!
Aso sie czepia mnie powiedzieli to samo zadnych ingerencji w opogramowanie.
-
[E90] 2.0d - dwumas czy jednak łożysko oporowe?
Wymien caly komplet bedziesz mial spokoj na bardzo dlugo.
-
N46 zapach oleju w kabinie [odp: pompa vacum, uszczelka]
Wejdz pod auto sprawdz innego wyjscia nie ma.My tego za Ciebie nie zrobimy. :DMoze z podstawy filtra oleju wciekac :?:
-
Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!
Akcja dotczy aut krajowych i zagranicznch.Co do zmiany oprogramowania to moze byc klopot,mi odrazu powiedziano ze jak cos wykryja w oprogramowaniu to auto odpada.
-
BMW e92 gdzie pod kompa Wawa
Wiem wiem :D
-
BMW e92 gdzie pod kompa Wawa
Dziqusej jest z J.G a Raszynie byl na kodowaniu.Potem umnie w Katowicach
-
Wymiana oleju w automacie
Czyli mini remoncik :cool2:
-
Od Rzeźnika E92 325i ok.Rawicza WBAWE31000PV89650
jacekmury1 odpowiedział(a) na KacperCzewa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie zawsze, niektórzy tak naprawdę do końca nie wiedzą co mają pod maską, bo ich to najmniej interesuje :D wierzą święcie co napisze handlarz i tego nie sprawdzają. Swieta prawda.