Treść opublikowana przez jacekmury1
-
Sprawdzenie Przebiegu
Mozna wiedzieć do którego? Też bym zadzwonił:) Dzwonie do Bawari katowice lub Sikora Mikolow.
-
Sprawdzenie Przebiegu
Jesli auto z Niemiec to spokojnie sprawdzisz w naszym aso.
-
Sprawdzenie Przebiegu
Ja dzwonie do serwisu grzecznie prosze i mam od reki.
-
wymiana przedniej szyby
Ja wymienialem w ASO bez nerow na wszystko gwarancja.Polecam
-
Dziwny stukniecie (o szybę?)
Zaparkuj 1 dzien przed brama nie wjezdzajac na zwirek.Moze to jest mocne uderzenie w nadkole a nie w szybe?
-
Dziwny stukniecie (o szybę?)
A jak nie wjezdzasz wogole na ten zwir to tez ci sie tak robi?
-
Ubezpieczenie E90
Polecam PZU wszystkie naprawy w Aso ,przyjmuja wyceny serwisu bez skamlania.
-
gumowa podstawa pod lewarek
Tu chodzi o podkladki a nie o lewarek.
-
Odswiezenie lakieru
Jak dobrze odswiezyc lakier,jakich srodkow uzyc.
-
gumowa podstawa pod lewarek
To Ty zgadujesz ,porownaj sobie nr katalogowy a potem zabieraj zdanie.
-
gumowa podstawa pod lewarek
E90 nie ma lewarka na wyposazeniu,podkladki nie beda pasowac.
-
gumowa podstawa pod lewarek
Nie bedzie pasowac.
-
318d falowanie obrotów
Jez do sprawdzenia.
-
Liqui moly diesel spülung
Macie racje auto chodzi cichutenko. :shock:
-
Liqui moly diesel spülung
Wiem ale moze ktos z doswiadczenia sie wypowie.Jak uzywac
-
Liqui moly diesel spülung
Wlasnie kupile w serwisie 44zl,jak to stosujesz ,dawkujes?
-
Śląskie
Bylem kiedys unich i nie mieli elktronika szkoda.Serwis ogumienia Katowice i okolice kogo mozecie polecic?
-
Preparat do pielęgnacji skór oraz kokpitu auta.
Ja uzywam orginalnego mleczka Bmw
-
318d falowanie obrotów
Na zimnym to powiedzialbym swiece ale dziwne ze na cieplym,no i ze bledu nie wywala.A wtryski w jakiej kondycji?
-
Liqui moly diesel spülung
Tylko LM polecacie czy srodek innej firmy?Cena nie gra rololi :D
-
Śląskie
Maja juz elektronika?
-
[E91] Jakie wycieraczki szyby przedniej
A ja zawsze kupuje w serwisie :cool2:
-
Autentyczny przebieg mojej e91.
Belgie sprawdzisz bez problemu w Aso.
-
M47T2 dym spod maski
Jesli masz separator to mozliwe ze jest pelny sproboj go wymyc.Co do kupna wszedzie ceny podobne ja kupowalem w ASO.
-
szarpie silnikiem przy mrozie
Mi komp wywalil blad, a tradycyjna metoda pokazalo ze swiece ok :shock: