Treść opublikowana przez jacekmury1
-
BMW E60 535d WBANJ91040CR64554
jacekmury1 odpowiedział(a) na marcins86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDowod rejestracyjny i do serwisu. :cool2:
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Mariusz-nieistotne.
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Panowie czy maja soft od cx3 zlogiem bmw moge wgrac do mojej majac jezyk F,Ang,NL?
-
Uszkodzone poszycie fotela - pomysły
Człowieku podjedz do tapicera on ma próbnik dopasuje bedzie :cool2:
-
Śląskie
Havi zadzwon do Piórkowskiego.
-
Uszkodzone poszycie fotela - pomysły
Tapicer wymieni skóre i po sprawie w czym problem.
-
E83 2.0 2007 LCI automat lekkie falowanie obrotów.
Podepnij pod kompa. :cool2:
-
Uszkodzone poszycie fotela - pomysły
Tapicer sie kłania.
-
Śląskie
Adi napisz do Diqska.
-
2.0D LCI - błąd przepływomierza 3FF1 przy niskich temperatur
A umnie na diagnostyce pokazało. :mrgreen:
-
2.0D LCI - błąd przepływomierza 3FF1 przy niskich temperatur
Mysle tak samo jak Kamcio. :cool2:
-
Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!
Akcja nadal leci. :cool2:
-
e 83 świecą kontrolki i nie działa prędkościomierz
Podepnij kompa.
-
Śląskie
Bylem sprawdziłem chlopakow.Polecam
-
Jaki olej do mojej skrzyni AUTOMATYCZNEJ? [tu pytać]
Co myslicie o oleju Mannol?Aoto moje ma przebieg 213km miska org.wiec chyba olej nie wymieniany pytanie wymienic czy nie?
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
Tak poliftowe.
-
Śląskie
Serwis Luk&Luk Racibórz ktos cos?Opinia?
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
Jako użytkownik X3 i wlelu innych aut z pełnym przekonaniem uważam,ze za równowartośc ceny uzywanej X3 na rynku można wybierac w wielu innych autach,bardziej komfortowych,mniej awaryjnych -po prostu lepszych. Osobiście czuje sie bardzo rozczarowany X3... To jakie auto proponujesz?Jako alternatywe dla bmw?
-
Czujnik kąta skrętu X3 E83-kalibracja?
Pokazaly ci sie jakies ikonki na desce ze chcesz robic kalibracje?
-
Śląskie
Słyszalem dużo dobrego o IK.
-
jaki olej w rozdzielaczu?
Nie wszystko kupuje org. BMW ale nie które produkty jak np. termostat, sprzegło warto kupić w orginale.Każdy ma wybór i robi jak uważa :cool2:
-
jaki olej w rozdzielaczu?
Sfinks byc może masz racje, ja leje org, i taki polecam. :D
-
jaki olej w rozdzielaczu?
Tyle placilem w aso ,ale dobrze ze kupiles org.olej a nie zamiennik ktory podobno sie nie nadaje i sprawia klopoty.
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
Ja robilem adaptacje,profilaktycznie.
-
Czujnik kąta skrętu X3 E83-kalibracja?
Mi znajomy robil wlasnie Disem ale o szczegołach nic nie wiem bo mnie nie bylo .