Treść opublikowana przez jacekmury1
-
Wzrost poziomu oleju w misce BMW x3 2.0D
Jesli temperatura nie jest odp to proces wypalania nie jest zakonczony i ropa miesza sie z olejem.
-
Wzrost poziomu oleju w misce BMW x3 2.0D
Sprawdz termostaty ,potem dpf.
-
[n47] Przybywający olej
Dpf nie wypala sie i przybywa olej , sprawdz termostaty .Ja w e91 wywalilem dpf :D
-
Kompletne sprzęgło E90 318d LUK opinie
Podobno zestawy w aso sa wytrzymalsze .
-
[n47] Przybywający olej
Masz dpf?
-
E83 2006, Brzozów, WBAPB51020WB07214
jacekmury1 odpowiedział(a) na orzeh temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZderzaki przod tyl malowane.Poza silnikiem i kolorem bieda.
-
E61 535d WBANJ91080CR67201
jacekmury1 odpowiedział(a) na bbronaxs temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDuzy plus to to ze kolega jest z forum zadzwon pogadaj umow sie na real.
-
Śląskie
z tego co widze to ty caly czas polecasz Piorkowskego, wiec sie tego trzymaj:) My tylko stwierdzamy fakty :) Tego sie trzymam -Krzysiek
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Sachs :cool2:
-
BMW e60 WBANA31070B009265
jacekmury1 odpowiedział(a) na damians1916 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena niska :shock: auto ma 12lat!!!!
-
Śląskie
To jakiś spisek?
-
Automat ZF serwis śląsk
Co ci robili,cenowo jak?
-
E90 320D Gliwice Wbavc31080vb77055
jacekmury1 odpowiedział(a) na hat0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMole :cool2:
-
E90 320D Gliwice Wbavc31080vb77055
jacekmury1 odpowiedział(a) na hat0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMysle ze max 35000 wiecej by nie dal.
-
Dziwne odgłosy w trakcie jazdy E83 2,0 2005
Olej org do skrzynki kosztuje okolo 150zl zaden wydatek a spokój na dlugo.
-
Automat ZF serwis śląsk
A moze tu http://www.renz.pl/
-
Witam , proszę o porade :)
Wiekszosc jest na bazie glikolu wiec mozna mieszac.
-
Automat ZF serwis śląsk
Co do Palki z Myslowic to sie zgadzam rowniez nie polecam ale sama wymiana oleju to zadne mecyje.
-
Automat ZF serwis śląsk
Tgorka odp juz napisalem wyzej. :cool2:
-
Automat ZF serwis śląsk
Piórkowski opanuje ta wymiane,PPatryk tez tak kiedys jezdzil. :cool2:
-
Automat ZF serwis śląsk
Kolega pyta o SL a Ty mu DE proponujesz. :shock:
-
Lekkie szarpanie automatu po zmianie oleju w skrzyni
Mnie tez poci sie na wtyczce miski wiec niedlugo bede wymienial komplet.
-
Lekkie szarpanie automatu po zmianie oleju w skrzyni
Chyba bogaty jesteś bo zeby 2 razy wymieniac olej,trzeb bylo odrazu dynamicznie wymieniac.Sproboj zrobic adaptacje tak jak pisalem wczesnie jesli nie pomoze to przegladnac mechatronike bedzie trzeba .Zrob to w polecanym warsztacie. :cool2:
-
Lekkie szarpanie automatu po zmianie oleju w skrzyni
Kumaty Wujek a moze problem lezy w mechatronice?Ciekawe jaka metoda wymieniano olej.?
-
Lekkie szarpanie automatu po zmianie oleju w skrzyni
Natepnym razem zalewaj RAVENOL zamiast orginalnego to nie bedziesz mial takich problemow. Jak masz tak doradzac to nie pisz nic, zrob adaptacje skrzyni.