Treść opublikowana przez jacekmury1
-
Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!
Była ale już niema. :mad2:
-
E91 320d trzęsie po uruchomieniu po nocy
Moze podgrzewacz padł.
-
zimny silnik
Podepnij pod kompa.
-
BMW E91 tylna wycieraczka
https://docs.google.com/file/d/0B52kNOwSMHMVSXhTbHR5TVR6RXc/edit
-
Zabezpiecz swoje auto !!! OSTRZEŻENIE !!!
Proponuje tz Twierdze.
-
chip tuning - wykres
N47 163km to to samo co 184km tylko zdławione programem Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka Czy aby na pewno?
-
Jak sprawdzić sprawność termostatu?
N47 tylko 1termostat.
-
Spryskiwacze reflektorów nie działają
Jesli masz min. ilośc plynu to sprysk lamp nie działa.Możliwe tez ze lakiernik nie podlaczył.
-
Swiecące konrolki (!), 4x4, airbag
Niewiem ale na laczu Can byla przerwa.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Ładna fura,brawo. :cool2:
-
Swiecące konrolki (!), 4x4, airbag
Mialem podobnie winny byl silownik nastawczy skrzynki rozdzielczej.
-
E91 330xd problem reczna zmiana biegow automat
Sprawdz sterownikskrzyni.
-
BMW E90 WBAVA71060VC23429
jacekmury1 odpowiedział(a) na 17szymon temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg x2 popatrz fotel kierowcy guziki kiery,brak navi :cry2:
-
skrzynia automat E90 - głośna praca na zimnej skrzyni
Sprawdz stan oleju oraz jego jakosc.Teraaz zimno wiec olej gestnieje.
-
Jaki silnik do e90?
No ba . :norty:
-
E60 520i WBANA31020B018570 niedoinwestowana
jacekmury1 odpowiedział(a) na Marioso temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZajechany trup odpuść.
-
E91 320d 2006 Ostrów Wlkp. WBAVU31030KZ09460
jacekmury1 odpowiedział(a) na Kuj0n temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNapisz do leonard1975 to jego rejon.
-
E60 520D Chełm WBANX11020CX81704
jacekmury1 odpowiedział(a) na ms1973 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo Dray pomoże. :cool2:
-
X3 E83 oświetlanie tylnej kanapy .
Bezpiecznik sprawdzony?
-
[e90] Jaki olej?
Rivasi my tu toczymy spór zgoła skazany na niepowodzenie,co do oleju wystarczy kupic taki który ma specyfikacje Bmw.Mogę dodać jeszcze taka ciekawostke Pl Aso leje to co ma na stanie lub to co kupi akurat najtaniej.
-
[e90] Jaki olej?
Wiem jak dziala, mam w rodzinie wlasciciela duze hurtowni olejowe ale jak wolisz wierzyc w specjlny olej Twoja sprawa.
-
BMW E92 330d Wbawd51090p065766
jacekmury1 odpowiedział(a) na Dżoker1685050880 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena Super mimo opłat.
-
[e90] Jaki olej?
5w-30,w orginalnych butlach teraz leja Shella. :cool2:
-
Niewielkie ubytki płynu chłodniczego
Zmierz temp.krzepniecia wtedy biedzie wiadomo co wlać.
-
Niewielkie ubytki płynu chłodniczego
Jak najbardziej norma,obserwuj stan i smigaj.