Treść opublikowana przez jacekmury1
-
odzywka do skory
Ja kupiłem zestaw w aso i mogę polecić . :D
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
Sfinks to chyba logiczne co piszesz.
-
Wbanc510x0cn45319 BMW 2.5
jacekmury1 odpowiedział(a) na violinka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNajlepsze sa rynny. :norty:
-
Czujnik kąta skrętu kierownicy LWS
To coś niie tak,kupno uzywki loteria,podjedz na porzadna diagnostykie zeby byc pewnym.Szkoda wykladac kase w ciemno.
-
Czujnik kąta skrętu kierownicy LWS
0 przy wyprostowanych kołach to chyba ok?
-
Czujnik kąta skrętu kierownicy LWS
Powiedz a jak znów po kalibracj wyskakuja kontrolki to kalibracja jest zła?
-
Czujnik kąta skrętu kierownicy LWS
Kolego to nie bedzie czujnik skretu,jak wywala poducha to nie wierze ze to czyjik skretu,mnie wywalało 4x4,hamulec=na żołto oraz poducha na czerwono i byl uszkodzoy silownik=silniczek skrzynki rozdzielczej.
-
BMW X3 2.0 177KM - Problem z kontrolkami
Sfinks jak pisalem wyzej swieciło mi to samo wina czesc nr 12 http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=PE11-EUR-11-2007-E83N-BMW-X3_20d&diagId=27_0027. Jechac na kompa tyle.
-
BMW X3 2.0 177KM - Problem z kontrolkami
U kadego co inego,dlatego jedz a kompa.
-
BMW X3 2.0 177KM - Problem z kontrolkami
Kolego siłownik-silniczek- skrzynki rozdzielczej.Jedz do szpeca od elktroniki BMW znam te kontrolki doskonale.
-
Śląskie
Temsky 740,kolega z forum a były pracownik Piorkowsskiego
-
2.0D N47 177KM - lokalizacja sterownika świec żarowych
Miałem podobie jak Ty, bład drugiej swiecy.Wymieniłem swiece bład dalej dopiero wymiana sterownika pomogła. http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=PE11-EUR-11-2007-E83N-BMW-X3_20d&diagId=12_1416
-
Małopolskie
Znajomy chce kupić e38
-
BMW E91 330d WBAVU91000KT15072
jacekmury1 odpowiedział(a) na jakub1989 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJaponce maja taka powlokie fabrycznie,jak pisał wyżej kolega detaling i na to powłoka.
-
BMW E91 330d WBAVU91000KT15072
jacekmury1 odpowiedział(a) na jakub1989 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż70a 100 pewie popolerce takie wartosci.
-
e38 DG51462
jacekmury1 odpowiedział(a) na jacekmury1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDomysły czy cos jest na rzeczy?
-
e38 DG51462
jacekmury1 odpowiedział(a) na jacekmury1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakieś uwagi dotyczace auta,badz inne cenne info?
-
Małopolskie
Panowie gdzie w Nowy Saczu zrobić przeglad przed zakupowy.
-
e38 DG51462
jacekmury1 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKtos cos?Znajomy jest zainteresowany dziekuje za wszystkie opinnie.http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7-5-4-benzyna326longm-pakietindywidualfullpolecam-ID6ywwXj.html#ceec73f2d7
-
BMW X5 E53 lift WBAFB71080LX34540
jacekmury1 odpowiedział(a) na Cezar_2000 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOstrowia zagłebie kundli.
-
BMW e90 122km WBAVC11070VE20830
jacekmury1 odpowiedział(a) na veak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBida panie.
-
BMW x3 WBAPB51030WB05990
jacekmury1 odpowiedział(a) na badboy_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHolandia+diesel=duży przebieg
-
BMW x3 WBAPB51030WB05990
jacekmury1 odpowiedział(a) na badboy_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMojemu synowi strasznie sie ręce pocą w ciagu 10000km zjechal kiere ja psa kulki.
-
bmw x3 olkusz WBAPB51040WB09031
jacekmury1 odpowiedział(a) na badboy_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena bdb,fajny kolor,ciekawe czemu zderzaki zmienił?Sprawdz historie i w droge.
-
bmw x3 z sosnowca Wb00644 korekta
jacekmury1 odpowiedział(a) na badboy_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMam wrazenie ze auto z forum,ale nie jestem pewny do konca.