Treść opublikowana przez klagosz
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Ja próbowałem namówić Michała ale napisał, że tym razem raczej nie da rady, ale jak coś się zmieni to da znać :) Wy czekacie na opony a ja na hamulce najwcześniej mam je dostać w przyszłą środę/czwartek, bez nich będzie ciężko bo mam na wykończeniu :|
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
maksss - kiedy się pochwalisz red'sem :norty: :?:
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
No i ja tez już jestem :8) :cool2:
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Moim zdaniem powinniście połączyć siły i skleic jakiś fajny film z motywami fot. :wink: :cool2:
-
E90 335i--->str.12 zimowy filmik! i jakis balwan mi na siedz
Podobają mi się bardzo sesje z graffiti :cool2: Koło też zmieniasz bo pisałeś że ci się krzywią na Nowojorskich ulicach?
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
:cool2: Te lotki jak dla mnie to jedno z lepszych dodatków Performance linii e9x - ja już mam 3 z kolei :twisted:
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Rozumie :wink:
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Kiedy film :reading: niecierpliwość sięga zenitu :twisted:
-
E93, 330d 231KM M-pakiet Le mans blue, 19", Eibach,
Nie mogłem zadzwonić bo nie miałem numeru jak zmieniałem telefon to część numerów straciłem, także na przyszłość napisz mi na PW. Ja właśnie z dziewczyną jechałem z Mielna do Sopotu a w Koszalinie szukaliśmy SUSHI, które było tylko w dwóch galeriach ale żadne nam nie odpowiadało i w końcu dojechaliśmy do Gdyni (takie zachcianki kobiet) ;) No i liczyłem na to że w tej galerii się znajdziemy wypatrywałem ale niestety nie znalazłem a jak wyszliśmy to ty już odjechałeś i żałuję że kartki nie zostawiłem za wycieraczką. Szkoda, że byłem Multivanem bo po M3 bys mnie rozpoznał :8)
-
E93, 330d 231KM M-pakiet Le mans blue, 19", Eibach,
Coś tu ostatnio cicho więc zarzucę pocztówkę z wakacji :wink: http://imageshack.us/a/img713/2025/b0ly.jpg http://imageshack.us/a/img407/4310/xyww.jpg
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
SPOKO przyjemność po obu stronach jak sądzę :cool2: :cool2: :cool2: Na M3 choruj bo auto ma niepowtarzalny klimat i sądzę że każdy FUN BMW powinien mieć je przez chociaż krótki okres w życiu któreś z serii ///M bez względu na model :8) A przejażdżka była taka sobie ;) mam nadzieje że wybierzemy się kiedyś na tor. CZEKAMY CIERPLIWIE NA FILM :norty:
-
Zlot KRAKOW
MDW - PW ;)
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
:duh: ... no coś ty :mrgreen: ale jak mi zaczęło brakować mocy no to wiesz jakie modyfikacje poczyniłem (wydajniejszy IC, wydech, r.turbin, nowy kolektor itd.) dlatego pisze ci że wydatki bez dna chcąc cały czas coś zmieniać. Ja doszedłem do etapu takiego że wiem że więcej w granicach zdrowego rozsądku bym nie osiągnął. Dlatego pojawiło się u mnie M3 :wink:
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Jak dla mnie wymiana silnika to jednak bezsens. Raz że koszta by zrobić to profi i tak będą duże a dwa że wiesz jak będzie w dalszej odsprzedaży. Chyba że myślisz auto pozostawić przynajmniej jeszcze 3 lata od takiej modyfikacji to co innego. Wiem z własnego doświadczenia że takie zmiany to studnia bez dna. Wydalem mnóstwo kasy w swoje 335d żeby wszystko było profi a dalej było mi mało. Na twoim miejscu pojeździłbym do wiosny przyszłego roku w takim stanie kolejno sprzedałbym i kupił M3 E93 bo wiem że cabrio u ciebie musi być choć nie na sztywność :cool2:
-
NURBURGRING - 18.07.2015
WOW ile zdjęć ... Pieknie :cool2: wrzućcie cos z toru i jego okolic jakie były w tym roku auta przy waszych odwiedzinach :wink:
-
Zlot KRAKOW
Jest to tapicerka o nazwie/kodzie - ERW.LE.NOVILLO/H2 FUCHSROT (NDH2) Kolor funkcjonalny jest bardzo do tego skóra w M3 jest skórą dużo delikatniejsza niż miałem w poprzednich "zwykłych" e9x. Ale i tak nadal uważam że najładniejsza jest skóra którą miałem w 335d: Tapicerka LEDER DAKOTA/D3 SATTELBRAUN (LCD3)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
WIDOKI PIEKNE :cool2: dzięki za pozdrowienia w śniegu :) czekam na więcej - także z toru :wink:
-
Zlot KRAKOW
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
Zlot KRAKOW
Klaudiusz stwierdź teraz czy się nie czepiam :mrgreen: widzisz różnice hehe: http://img853.imageshack.us/img853/8233/78xe.jpg ... ale to rybie oko musze sobie chyba kupić bo po za kolorami fajne efekty robi :cool2:
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Drugi filmik mimo że parę sekund nie nagrane to przynajmniej nie tak "nudno i wolno" ... a 8:30... taka kulminacja filmiku :norty:
-
Zlot KRAKOW
FAJNE FAJNE :cool2: ale... to moje wnętrze wyszło kur....ie :shock: coś ty z nim zrobił :twisted: :!: :mrgreen: :?:
-
Mariusz--->>>BMW E92 335d ///M Performance///SPRZEDAM///
FOT. [bAD] :cool2: :cool2: :cool2:
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Ładny przejazd :wink: , eMka robi robotę akustyczną i wizualną dużo pozytywniej jak twoja 335i ale albo mi się wydaje albo trafiłeś na wyjątkowo pusty tor bo jak jeździliśmy rok temu to było gęsto samochodów jak na autobahnie :roll: Damian wlasnie do mnie napisał że materiału już ma równe 100gb i jedzie jeszcze jutro na Grossglockner :shock: Determinacja jego to mało napisane :cool2: ale w sumie fajny sposób odreagowania :8)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Jestem jak najbardziej za :cool2: :cool2: :cool2: ... ale błagam po pierwszej połowie września bo mam do tego czasu kompletnie grafik zawalony :evil:
-
Zlot KRAKOW
Tych bączków nie było za dużo ... :twisted: Zobaczymy jak to Marcinowi wyjdzie ale wychodzi na to że drugi film będzie mega :cool2: