Treść opublikowana przez klagosz
-
E92 M3 CZARNY MAT na sprzedaż ;-) SPRZEDANA
FAJNY ZESTAW M3 x 3 :twisted: :twisted: :twisted:
-
Zlot KRAKOW
Mi podobnie jak Kamilowi pasuje bardziej godzina od 14:30 wcześniej będzie ciężko.
-
Zlot KRAKOW
Ustalcie termin po Sylwestrze 3-6 grudnia tak żeby kolega fatgrandma mógł podjachac na naszego spota ... i ja :twisted:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
zwłaszcza z daleka :) Waldek twoja Multipla jednak byłaby za ciężka VS startu z tym bolidem :twisted:
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Super odpowiada mi to bo przed świetami to tak nie bardzo ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Widzę że ten bolid objeżdża całą Polskę W weekend mikołajowy był w Krakowie :)
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Tak, ja wyjeżdżam w drugi dzień świąt i zostaje na sylwestra do 03.12 na deske tam gdzie ty na stałe mieszkasz czyli się wymienimy :wink: , konkretnie do Nassfeld. A na ile ty zostajesz? Bo może po sylwestrze się spotkamy a jak nie to może w poniedziałek 23 tylko to wtedy już mały szał będzie.
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Marcin szacun za film i wykonanie :cool2: Daj znać jak będziesz już w PL postaramy się zorganizować jakiś spot jak w lecie :wink:
-
Zlot KRAKOW
Tak jak pisałem że w piątek ja nie dam rady. Także udanego spotkania panowie i zróbcie fajną sesję. Pozdr.
-
Zlot KRAKOW
Myjnie ręczną macie w Bonarce poziom -1 koło serwisu opon dwustanowiskową. Ręczne myjki ciśnieniowe macie przy by BP na wielickiej. Przy BP matecznym jest automat więc nie polecam. PS: na poziomie +1 aut zawsze jest pełno aut więc lepiej zamieńcie ustawkę na poziom -1, dużo więcej placu na spokojne ustawienie aut i mniej gapiów.
-
Zlot KRAKOW
Galeria Kazimierz jak najbardziej OK tym bardziej że jest czynna do 22:00. Na poziomie niebieskim nigdy nie ma tłumu. Ochrona nie ma prawa nas przegonić a jeśli będzie chciała to kupimy sobie po puszce napoju z automatu i już jesteśmy klientami Galerii ;) Bonarka jest do 21:00 i parkingi są zwykle zawalone a na dachu raczej zimno będzie. PS: Odnośnie terminu mi piątek niestety nie pasuje bo dostałem zaproszenie na premiere BMW X5 na 15.11.13 na godzine 19:00 ale jeśli większości będzie pasował to no problemo - wykreślę się z listy ;)
-
Zlot KRAKOW
1. Nightsabes777 2. Dr4g0n15 3. Top Boy (Warunek po 13.11. ) 4. zibi-M 5. kamil20011 6. Klavdivsz 7. klagosz
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
A ja z tego co mi się wydaje bo też zastanawiałem się kiedyś nad liftem 335d to maska różni się na 99% a błotniki właśnie że nie. Gdzieś tam to kiedyś wygrzebałem na e90post. Pozdr
-
E91 335d LCI M-Pakiet - Do zamknięcia...
Moja odp na PW :twisted:
-
E91 335d LCI M-Pakiet - Do zamknięcia...
no to może czas jakiś frozen ... :norty:
-
E91 335d LCI M-Pakiet - Do zamknięcia...
Ożesz... :shock: Gratki - idzie nowe :cool2:
-
Mariusz--->>>BMW E92 335d ///M Performance///SPRZEDAM///
Ja tą czerwoną rure na wiosnę wymieniałem więc tak trochę na siłę to chyba zrobili. Tak jak ci pisałem przed modyfikacjami auto było kompletnie sprawdzone i co trzeba było porobione. Te świsty mogą być prędzej z układu dolotowego/wylotowego lub turbin i przy takiej mocy/modyfikacjach może tak ma być i już :wink: Nie rób nic na siłę i żeby cię każdy serwis nie naciągal i odsyłal, skoro niektóre serwisy powiedziały że jest wszystko OK.
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
fotka miażdży :cool2:
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Jak będziesz te marzenia spełniał to będę ci pierwszy kibicował :cool2: :cool2: :cool2: Napisz jak możesz z ciekawości na PW ile ten Groupe AIE mniej więcej rozpisał modyfikacje/koszty. Mi się wydaje ze kupując nowe części dwukrotnie zwiększysz koszty modyfikacji jedyn plus tego że będą nowe.
-
Zlot KRAKOW
Ja niestety w Krk będę gdzieś do około 18-19 i potem muszę wracac niestety. Także mnie nie będzie a cholera żałuje bo fajna pogoda więc aut trochę na pewno będzie i na Rybiach też powinno coś się dziać :|
-
BMW E90LCI M3 DKG - sprzedane
Jestem po za domem jak wrócę będę próbował :)
-
BMW E90LCI M3 DKG - sprzedane
Pogadamy na FB w sprawie flagi ;) Gdzieś na YT widziałem filmik, start M3 DKG ze startu na hamulcu - nie powiem efektowne to było ale ciekawe jak to się ma do wytrzymałości skrzyni.
-
BMW E90LCI M3 DKG - sprzedane
Waldek u Ciebie też masz tą chorągiewkę z filmików LC? Bo chłopaki mają po LCI a my przed a u mnie się nie pojawia ona chyba że coś nie tak robie? Dokładnie tak jak opisałeś widać u mnie na filmiku:
-
Zlot KRAKOW
A cóż to kapitalka? fajna fot :8)
-
Zlot KRAKOW
Jak mi nie wypadnie wyjazd to ja jutro się pisze :cool2: