Treść opublikowana przez klagosz
-
BMW 4 Series Coupe F32 - nowe info/fot.
A nie mówiłem że ładna będzie :8) W M-pakiecie i Performance jest [bAD] :cool2: :cool2: :cool2:
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Ja niestety mam ostatnio zawrót głowy z czasem wolnym, niektórym już tłumaczyłem :cry: i w ostatnim momencie musiałem zrezygnować z wyjazdu. No ale Matti obronił honor :cool2: Słyszałem od paru osób, z którymi rozmawiałem telefonicznie, że zlot jak na "amatorskie" zorganizowanie zlotu - BYŁO ŚWIETNIE :cool2: POZDRAWIAM ICZEKAM NA RELACJE FILMOWĄ I ZDJĘCIOWĄ :cool2:
-
NURBURGRING - 18.07.2015
OK panowie jeśli pojadę to tylko na RING. 26-27-28 lipiec I to do końca nie jest pewne - niestety pod względem czasu wolnego ten rok mam mocno ograniczony :evil: PS: Adrian pamiętasz o której wyjeżdżaliśmy i na którą zajechaliśmy na RING w zeszłym roku?
-
Zlot KRAKOW
KAPITALNE ZDJĘCIA :cool2: :cool2: :cool2: Klaudiusza zdjęcie - THE BEST :8) A kiedy można się filmu spodziewać? PS: fot. sobie przywłaszczam ;)
-
Zlot KRAKOW
Jeździ się całkiem OK Auto traktuje bardziej weekendowo i na wieczorne przejażdżki na co dzień tluke inne ;) Wentylki są na środku felgi i są to te chowane. Nie wiem po prostu e9x jest dla mnie na tyle fajnym autem że po prostu mi się nie nudzi w sensie modelowym a nie egzemplarzowym ;)
-
Zlot KRAKOW
Marcin szykuj 5 zł ;) Mariusz: - z miejsca na suchym trakcja rewelacja - w trasie bez różnicy - na drodze z koleinami trochę bardziej "myszkuje" co do galerii jakoś tak nie mam weny :mrgreen:
-
Zlot KRAKOW
...są to VOSSEN-y całkiem podobne ;) tyle że o cal większe i szersze PRZÓD 20 x 9 ET 20 OPONA 255/30/20 TYŁ 20 x 10,5 ET 27 OPONA 305/25/20
-
Zlot KRAKOW
DZIEKI PANOWIE ZA WSPÓLNE SPOTKANIE AUTOSTRADOWE :cool2: fatgrandma z bratem miło było poznać - fajni luszie z was :cool2: http://imageshack.us/a/img11/7544/4o05.jpg http://imageshack.us/a/img812/3530/lyw4.jpg http://imageshack.us/a/img153/6631/j9ba.jpg http://imageshack.us/a/img689/1794/cw65.jpg http://imageshack.us/a/img96/8646/s4e1.jpg http://imageshack.us/a/img690/1380/7kew.jpg http://imageshack.us/a/img812/2382/2hgr.jpg http://imageshack.us/a/img593/5381/7ipv.jpg PS: koledzy zapewnie wrzucą za niedługo coś zdecydowanie lepszego ;)
-
Zlot KRAKOW
OK panowie z listy w takim razie proszę o wstawienie się :8)
-
Zlot KRAKOW
5 km dalej jest węzeł na którym nawrócisz :cool2:
-
Zlot KRAKOW
A więc tak: godzina 19:00 Parking na autostradzie za węzłem SZARÓW a przed zjazdem na Bochnię jadąc od Krakowa zajmuje to około 15 minut a miejsce wydaje mi się calkiem fajne. Tylko zaznaczam że oprócz toalet na tym parkingu nie ma żadnego sklepu ani gastronomii więc jak coś to picie, coś na komary itp. wziąć ze sobą ;) Widzę że ludzi w okresie wakacyjnym dużo mniej na takie spoty ale może pare osób się pojawi. Dwóch kolegów się wykruszylo ze względu na wakacje i impreze :evil: Będą: - fatgrandma - Klavdivsz - kamil20011 - klagosz - matti - G-CS
-
Zlot KRAKOW
OK pozostaje godzina do ustalenia :) 19:00 pasuje wam?
-
Zlot KRAKOW
Kurcze na googlach earth nie widać tego parkingu bo nie ma jeszcze aktualizacji terenu. Marcin to nie jest to miejsce bo to co zaznaczyłeś jest to zatoka na zjedzie na Bochnie. Jadąc od Krakowa jest to pierwszy parking za zjazdem w Szarowie na Targowisko. Czyli dokładnie pomiędzy Szarowem a Bochnią - nie sposób nie trafić ;)
-
Zlot KRAKOW
No jasne w końcu taki gość jak ty to rzadkość :8) Z racji że ostatnio są łapanki/akcje policyjne czwartkowe w KRK (i już paru dostało mandat za błache przekroczenia np. o 10-20km/h albo za brak gaśnicy) proponuje parking przy autostradzie koło zjazdu na Bochnie. Z Krakowa jest to zaledwie 15 minut jazdy a można spokojnie fajną sesje zrobić i pogadać. Parking jest naprawdę duży oświetlony i spokojnie można sesje fajną zrobić a nawet nagrać slow film :cool2: Co wy na to?
-
NURBURGRING - 18.07.2015
No to na sam RING jedź. Ja się kamufluje!? Ile razy już dzwoniłem do ciebie czy jesteś w Krk ze chce podjechac sie pochwalic eMka a ty zawsze w tym Bielsku ostatnio jesteś :P
-
NURBURGRING - 18.07.2015
No właśnie Kamil jedziesz !?
-
Zlot KRAKOW
A no tak jakoś przyjeżdża :mrgreen:
-
Zlot KRAKOW
Mówiłeś że masz gorsze zdjęcia, ta jasne :P Kolor nr dwa Kamil przywiózł czarny :twisted:
-
Zlot KRAKOW
Ja też ;)
-
Mariusz--->>>BMW E92 335d ///M Performance///SPRZEDAM///
Wczoraj na spocie jakoś dziwnie się czułem :oops: bardziej myślałem że ktoś przyjechał M3 a ja 335d :twisted:
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Wczoraj oglądnąłem na żywo - ŁAAADNA E92 :cool2: a ten jasny środek jest tak utrzymany że szok :shock: :cool2: CIC, LAMPY LCI :cool2:
-
Zlot KRAKOW
Kilka fot. z wczorajszego spotu w KRK: http://imageshack.us/a/img21/8740/o40f.jpg http://imageshack.us/a/img854/566/e0u7.jpg http://imageshack.us/a/img32/8798/4n6t.jpg http://imageshack.us/a/img515/1248/joj7.jpg http://imageshack.us/a/img829/7456/veuk.jpg http://imageshack.us/a/img203/4914/msy8.jpg ... sorry za jakość zdjęć może kol. Kaludiusz wrzuci coś ciekawszego :twisted:
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
REWELACYJNY MEETING :8) :8) :8) Najładniejsza to ta czerwona M3 E92 :cool2:
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Ja miałem w 335d HIFI SYSTEM PROFESSIONAL a teraz w M3 mam ten Individual Top HiFi i różnica jest ogromna chociaż specjalnym audiofilem nie jestem :cool2: ... może przy Logicu nie ma takiej aż różnicy :roll:
-
E91 335d LCI M-Pakiet - Do zamknięcia...
I wleciały dwa pedały jeden duży drugi mały :mrgreen: Mod :cool2: