Skocz do zawartości

klagosz

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klagosz

  1. A nie mówiłem że ładna będzie :8) W M-pakiecie i Performance jest [bAD] :cool2: :cool2: :cool2:
  2. Ja niestety mam ostatnio zawrót głowy z czasem wolnym, niektórym już tłumaczyłem :cry: i w ostatnim momencie musiałem zrezygnować z wyjazdu. No ale Matti obronił honor :cool2: Słyszałem od paru osób, z którymi rozmawiałem telefonicznie, że zlot jak na "amatorskie" zorganizowanie zlotu - BYŁO ŚWIETNIE :cool2: POZDRAWIAM ICZEKAM NA RELACJE FILMOWĄ I ZDJĘCIOWĄ :cool2:
  3. OK panowie jeśli pojadę to tylko na RING. 26-27-28 lipiec I to do końca nie jest pewne - niestety pod względem czasu wolnego ten rok mam mocno ograniczony :evil: PS: Adrian pamiętasz o której wyjeżdżaliśmy i na którą zajechaliśmy na RING w zeszłym roku?
  4. klagosz odpowiedział(a) na michalfokus temat w Zloty i spotkania
    KAPITALNE ZDJĘCIA :cool2: :cool2: :cool2: Klaudiusza zdjęcie - THE BEST :8) A kiedy można się filmu spodziewać? PS: fot. sobie przywłaszczam ;)
  5. klagosz odpowiedział(a) na michalfokus temat w Zloty i spotkania
    Jeździ się całkiem OK Auto traktuje bardziej weekendowo i na wieczorne przejażdżki na co dzień tluke inne ;) Wentylki są na środku felgi i są to te chowane. Nie wiem po prostu e9x jest dla mnie na tyle fajnym autem że po prostu mi się nie nudzi w sensie modelowym a nie egzemplarzowym ;)
  6. klagosz odpowiedział(a) na michalfokus temat w Zloty i spotkania
    Marcin szykuj 5 zł ;) Mariusz: - z miejsca na suchym trakcja rewelacja - w trasie bez różnicy - na drodze z koleinami trochę bardziej "myszkuje" co do galerii jakoś tak nie mam weny :mrgreen:
  7. klagosz odpowiedział(a) na michalfokus temat w Zloty i spotkania
    ...są to VOSSEN-y całkiem podobne ;) tyle że o cal większe i szersze PRZÓD 20 x 9 ET 20 OPONA 255/30/20 TYŁ 20 x 10,5 ET 27 OPONA 305/25/20
  8. klagosz odpowiedział(a) na michalfokus temat w Zloty i spotkania
    DZIEKI PANOWIE ZA WSPÓLNE SPOTKANIE AUTOSTRADOWE :cool2: fatgrandma z bratem miło było poznać - fajni luszie z was :cool2: http://imageshack.us/a/img11/7544/4o05.jpg http://imageshack.us/a/img812/3530/lyw4.jpg http://imageshack.us/a/img153/6631/j9ba.jpg http://imageshack.us/a/img689/1794/cw65.jpg http://imageshack.us/a/img96/8646/s4e1.jpg http://imageshack.us/a/img690/1380/7kew.jpg http://imageshack.us/a/img812/2382/2hgr.jpg http://imageshack.us/a/img593/5381/7ipv.jpg PS: koledzy zapewnie wrzucą za niedługo coś zdecydowanie lepszego ;)
  9. klagosz odpowiedział(a) na michalfokus temat w Zloty i spotkania
    OK panowie z listy w takim razie proszę o wstawienie się :8)
  10. klagosz odpowiedział(a) na michalfokus temat w Zloty i spotkania
    5 km dalej jest węzeł na którym nawrócisz :cool2:
  11. klagosz odpowiedział(a) na michalfokus temat w Zloty i spotkania
    A więc tak: godzina 19:00 Parking na autostradzie za węzłem SZARÓW a przed zjazdem na Bochnię jadąc od Krakowa zajmuje to około 15 minut a miejsce wydaje mi się calkiem fajne. Tylko zaznaczam że oprócz toalet na tym parkingu nie ma żadnego sklepu ani gastronomii więc jak coś to picie, coś na komary itp. wziąć ze sobą ;) Widzę że ludzi w okresie wakacyjnym dużo mniej na takie spoty ale może pare osób się pojawi. Dwóch kolegów się wykruszylo ze względu na wakacje i impreze :evil: Będą: - fatgrandma - Klavdivsz - kamil20011 - klagosz - matti - G-CS
  12. klagosz odpowiedział(a) na michalfokus temat w Zloty i spotkania
    OK pozostaje godzina do ustalenia :) 19:00 pasuje wam?
  13. klagosz odpowiedział(a) na michalfokus temat w Zloty i spotkania
    Kurcze na googlach earth nie widać tego parkingu bo nie ma jeszcze aktualizacji terenu. Marcin to nie jest to miejsce bo to co zaznaczyłeś jest to zatoka na zjedzie na Bochnie. Jadąc od Krakowa jest to pierwszy parking za zjazdem w Szarowie na Targowisko. Czyli dokładnie pomiędzy Szarowem a Bochnią - nie sposób nie trafić ;)
  14. klagosz odpowiedział(a) na michalfokus temat w Zloty i spotkania
    No jasne w końcu taki gość jak ty to rzadkość :8) Z racji że ostatnio są łapanki/akcje policyjne czwartkowe w KRK (i już paru dostało mandat za błache przekroczenia np. o 10-20km/h albo za brak gaśnicy) proponuje parking przy autostradzie koło zjazdu na Bochnie. Z Krakowa jest to zaledwie 15 minut jazdy a można spokojnie fajną sesje zrobić i pogadać. Parking jest naprawdę duży oświetlony i spokojnie można sesje fajną zrobić a nawet nagrać slow film :cool2: Co wy na to?
  15. No to na sam RING jedź. Ja się kamufluje!? Ile razy już dzwoniłem do ciebie czy jesteś w Krk ze chce podjechac sie pochwalic eMka a ty zawsze w tym Bielsku ostatnio jesteś :P
  16. No właśnie Kamil jedziesz !?
  17. klagosz odpowiedział(a) na michalfokus temat w Zloty i spotkania
    A no tak jakoś przyjeżdża :mrgreen:
  18. klagosz odpowiedział(a) na michalfokus temat w Zloty i spotkania
    Mówiłeś że masz gorsze zdjęcia, ta jasne :P Kolor nr dwa Kamil przywiózł czarny :twisted:
  19. klagosz odpowiedział(a) na michalfokus temat w Zloty i spotkania
    Ja też ;)
  20. Wczoraj na spocie jakoś dziwnie się czułem :oops: bardziej myślałem że ktoś przyjechał M3 a ja 335d :twisted:
  21. Wczoraj oglądnąłem na żywo - ŁAAADNA E92 :cool2: a ten jasny środek jest tak utrzymany że szok :shock: :cool2: CIC, LAMPY LCI :cool2:
  22. klagosz odpowiedział(a) na michalfokus temat w Zloty i spotkania
    Kilka fot. z wczorajszego spotu w KRK: http://imageshack.us/a/img21/8740/o40f.jpg http://imageshack.us/a/img854/566/e0u7.jpg http://imageshack.us/a/img32/8798/4n6t.jpg http://imageshack.us/a/img515/1248/joj7.jpg http://imageshack.us/a/img829/7456/veuk.jpg http://imageshack.us/a/img203/4914/msy8.jpg ... sorry za jakość zdjęć może kol. Kaludiusz wrzuci coś ciekawszego :twisted:
  23. REWELACYJNY MEETING :8) :8) :8) Najładniejsza to ta czerwona M3 E92 :cool2:
  24. Ja miałem w 335d HIFI SYSTEM PROFESSIONAL a teraz w M3 mam ten Individual Top HiFi i różnica jest ogromna chociaż specjalnym audiofilem nie jestem :cool2: ... może przy Logicu nie ma takiej aż różnicy :roll:
  25. I wleciały dwa pedały jeden duży drugi mały :mrgreen: Mod :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.