Treść opublikowana przez klagosz
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Waldek i Kamil - jak to napisać? ... zawstydziliście mnie :oops: Czekam na relacje filmową/zdjęciową :worried: Mam nadzieje że za rok znajdę czas jak rok temu i pojedziemy razem :pray:
-
Zlot KRAKOW
Fotki i zapowiedź filmiku - :cool2: ... nic tylko czekać z niecierpliwością :8)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Widziałem na FB :cool2: ... szkoda że tak daleko ode mnie :cry:
-
Zlot KRAKOW
Mati - też fajne fot :cool2: Jeszcze Klaudiusz mam nadzieje że wrzuci z rybiego oka :norty: Marcinowi dajemy czas na obróbkę :8) A po za tym się pewno dzisiaj pakuje bo mówił mi że w środę wraca do Austrii i będzie dopiero w zimie.
-
Zlot KRAKOW
Jak najbardziej wpadaj każde auto mile widziane :wink: Tylko teraz najbliższy spot chyba nie wcześniej jak w przyszłym tygodniu.
-
Zlot KRAKOW
Marcin takie ujęcie robił :wink: ale nie wiem czy wyszło :roll: OFICJALNIE nie łapujemy ;)
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
HMM na białym chyba faktycznie jest to jeszcze mniej efektowne, nie mniej raz na jakiś czas może i warto żeby pozbyć się syfów z lakieru.
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
SPOKO :cool2:
-
Zlot KRAKOW
Tak będzie jeszcze jeden film - z dużo lepszymi ujęciami :cool2: ... coś tam się przykurzyło ;) A jeden z mundurowych nas spisywał w aucie a drugi wyszedł i gadał z nami jakby był z naszego forum :8) równy gość :cool2:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
SPA editiona - :cool2: Ciekawe jak długo się taki efekt lustra utrzyma...
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Tutaj macie namiastkę tego co znajdzie się w jeszcze lepszej produkcji kol. Marcina :cool2: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=144524&start=495 HEH dzięki - poruszyłem cały wydział komunikacji żeby mieć 333 :) Odczułem trochę ironii w tym nawiasie ale OK niech ci będzie :twisted:
-
Zlot KRAKOW
Wrzucam kilka swoich zdjęć z telefonu jako przedsmak tego co kolega Marcin ujmie w nowym filmie :8) Miejscówka wybrana przez Marcina - kapitalna, ślepa obwodnica strefy przemysłowej, pogoda idealna i w tle latający paralotniarze :D Dodam tylko, że wczorajszy spot był wyjątkowo udany :mrgreen: zakończony wizytą nasłania na nas Policjantów notabene jeden z nich okazał się jakby jednym z nas i szkoda, że większości nie ma takich w PL z równym podejściem do tego typu zlotów. http://imageshack.us/a/img442/5010/vzmr.jpg http://imageshack.us/a/img826/4758/c0nz.jpg http://imageshack.us/a/img443/608/mufb.jpg http://imageshack.us/a/img545/3761/hwlk.jpg http://imageshack.us/a/img822/1643/k7b6.jpg http://imageshack.us/a/img546/4171/s1b4.jpg http://imageshack.us/a/img163/2606/5lm4.jpg http://imageshack.us/a/img692/2184/stht.jpg http://imageshack.us/a/img577/6199/0zuy.jpg http://imageshack.us/a/img42/741/lfh4.jpg http://imageshack.us/a/img10/234/gnmv.jpg
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Fajnie fajnie - tylko gdzie ta 40-stopniowa słoneczna pogoda :P HEHE Czekam w PL na pełna relację z TRIPa :cool2:
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Tutaj w od 3:00 minuty uchwycone 335i z PL :)
-
Zlot KRAKOW
:cool2: ... i będzie kolejny ;)
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
LUBIĘ TO ;)
-
Zlot KRAKOW
NICE - nie mogę się doczekać :cool2:
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Waldek opisz jak wrażenia z RING TAXI - mega przejazd czy po prostu "fajny" przejazd?
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Ładnie ładnie i ... "no spierd..." :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pogrzebałem trochę w sieci i już kilkanaście zdjęć waszych się znajdzie :cool2: Pare na zachętę a reszte wklejcie jak będziecie chcieli. Ta e92 LCI na blachach TK to domyślam się że to kolega z 335i. http://imageshack.us/a/img51/608/22gu.jpg http://imageshack.us/a/img15/5135/q332.jpg http://imageshack.us/a/img4/4952/l9ts.jpg I moja była SUBARAKA :8) http://imageshack.us/a/img818/8059/em98.jpg
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Waldek "dzięki" za telefon - chyba się dzisiaj spije podwójnie :cry2: ... :twisted: Porób fotki z moim byłym SUBARAKIEM ;)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Chłopaki życzę szerokości :cool2: zdawajcie relacje co dzień ;)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Damian jechałem tą trasą (od GENEVE - do punktu A z twojej mapy) kiedyś we Francuskie Alpy - PIĘKNA TRASA :cool2: - tylko że zamiast Szwajcarii pojechaliśmy na Monaco i Genove :8)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
No wiem może źle to ująłem. SORRY ;) Po prostu strasznie żałuje, ze nie mogę jechać i nie jest to moje widzi mi się. Do końca łudziłem się ze dam radę jechać, a tak to mnie szlak trafia. Kamil z tego co wiem nie chce jechać sam więc jeśli nie zgadza się z kolega to nie pojedzie.
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Damian przecież pisałem ze 1/3 kasy ci wracam, Choć wątpię żebyś nie znalazł chętnego na miejscu bo wiesz ilu chętnych na miejscu jest. Co ja mam zrobić ze nie mogę jechać. Gdybym tylko mogł to wolałbym dwa razy wiecej za wszystko zapłacić w zamian za wolny czas. Ale wszystkiego jak to mówią nie da się kupić.
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Ja znowu dałem plamę :oops: Oficjalnie musze zrezygnować z wyjazdu - siła wyższa. Główne powody do brak czasu/praca i dwa wesela w ten weekend :evil: