Skocz do zawartości

houek

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez houek

  1. houek odpowiedział(a) na houek temat w Z3 (E36)
    Z tymi poszerzaczam to bym uważał....znajomemego ostatnio koło wyprzedziło - ścięło gwiny i dystans odkręcił się od piasty :mad2: Przynajmniej ja nie jestem zwolennikiem dystansów.
  2. Tak czytam ten wątek i nasuwa mi się pytanie: nie lepiej było kupic coupe? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A na poważnie, batim, gratuluje ogarnięcia tematu. Widzę też, że felgi kupiłeś? Wygląda dużo lepiej niż na poprzednim felunku.
  3. houek odpowiedział(a) na pepsi1001 temat w Z3 (E36)
    batim Skąd wiesz, ze masz całe uszy? Sprawdzałeś te dolne? :lol:
  4. houek odpowiedział(a) na pepsi1001 temat w Z3 (E36)
    Piotres U znajomego w A klasie, ktoś dosztukował uszy od innych lamp i tym samym regulacja świateł nie jest mozliwa... Co do regulacji w Zetkach, to faktycznie są dwa białe pokrętła na każdej lampie do tego służące - u mnie też chodzą lekko i sam wyregulowałem sobie światła. Kiedyś kupiłem Philips BlueVision i jedna z żarówek przepaliła mi się.....po 2 dniach! Wróciłem do tradycyjnych żarówek.
  5. houek odpowiedział(a) na pepsi1001 temat w Z3 (E36)
    heheh, wiekszość aut miało mniej lub bardziej poważnego dzwona w przód, więc nie dziwcie się, że jest problem z ustawieniem świateł :) klojone "uszy" reflektorów też nie pomagają w ustawieniu świateł.
  6. Kiedyś mierzyłem ciśnienie paliwa na listwie wtryskowej i manometr pokazał ok 3,4 bara. Może ta inf Ci się przyda :)
  7. Wiem, że one wystepowały w standardzie, ale mnie jakoś to rozwiązanie nie podchodzi. Rzecz gustu, your car, your choice :)
  8. Zgadzam się z saron - zdejmij te nakładki na kierat :) |Reszta super! :cool2:
  9. houek odpowiedział(a) na houek temat w Z3 (E36)
    Tediz3 OT Sam oklejałeś "karbonem" konsolę środkową?
  10. houek odpowiedział(a) na houek temat w Z3 (E36)
    Na zdjęciu nie widać jak to jest przymocowane.... OT Sam oklejałeś "karbonem" konsolę środkową?
  11. houek opublikował(a) temat w Z3 (E36)
    Chyba najbardziej w mojej Z3 brakuje mi podłokietnika. Macie jakiś pomysł skąd takowy wyczarować badź ewentualnie samemu wyrzeźbić?
  12. Jeszcze na łeb nie upadłem, zeby płacic 400zł za litr oleju do dyfra :)
  13. Mięli go w beczce, więc koles mi nalał ile chciałem. Castrol 75W/140 do dyfra ze szperą.
  14. Kupiłem. za 1,1l dałem ok 100zł brutto po 5% rabacie. Z permamentnego ostatnio braku czasu muszę odłożyć temat wymiany.
  15. houek odpowiedział(a) na houek temat w Z3 (E36)
    Ja z kolei przeczytałem, że wymiania się co 100kkm....
  16. Piotres nie bądz taki pewien, że sam to przetestujesz :) Ja na dniach kupię ten olej z zamiarem wymiany...tylko muszę znaleźć czas na wymianę - Ty w tym pewnie będziesz szybszy :cool2:
  17. houek odpowiedział(a) na houek temat w Z3 (E36)
    Jak często w Z3 2.8 wymienia się pompę wody?
  18. W tym linku, temat dotyczy innych objawów, niz te które wystepuja u mnie i Piotresa. U nas występuje stuk przy wysprzeglaniu, u mnie tylko to słychać na zimnym przy wyjeżdżaniu z garażu na wstecznym.
  19. Jestem tego samego zdania co saron, więc wbijam w temat. Mogę co najwyżej spróbować nalać ten "magiczny" olej do dyfra :)
  20. Co do dyfra to bym się aż tak tym nie przejmował - tak ja napisałem, u mnie lekko puknie jak wyjeżdżam z garażu, pewnie jak olej w dyfrze się rozgrzeje już jest cisza. Poza tym skąd ta pewność, że to dyfer? Stone guardy trza kupić, trza :)
  21. Sugerujesz, ze wymiana oleju w dyfrze pomoże? Jesli tak to koniecznie napisz na prv jaki to olej.
  22. Hehehe, mój wskaźnik paliwa jakiś czas temu się zbuntował i pokazywał rezerwę, mimo pełnego baku.....po dwóch dniach mu przeszło :) Nie mniej jednak nie grzeszy dokładnością i tak jak piszecie - druga połowa baku znika w mig :) Jeśli chodzi o stuki przy wysprzęglaniu to też to mam....ale występuje to u mnie tylko jak odpalam zimne auto i wyjeżdzam z garażu tyłem. Na rozgrzanym silniku jest absolutna cisza. U znajomego w m3 e-46 jest to samo i też wystepuje na zimnym - dodam, ze m3 ma coś ponad 30 000km przelotu....
  23. houek odpowiedział(a) na Kalach temat w Z3 (E36)
    60kzł + przywózka + przeróbka................jak dla mnie toto w ogole sie nie opłaca :duh:
  24. Jakby każdy to robił tak często jak Ty to świat cabrio byłby piekniejszy :) :cool2:
  25. houek odpowiedział(a) na Kalach temat w Z3 (E36)
    saron Myślę, że prościej by było z 2.8 zrobić Emkę :) Ja jestem raczej przeciwnikiem poprawianie fabryki i poważnych ingerencji w auto, do których zalicza się przeróbka z prawusa na lewusa :) Zawsze będzie to auto nieoryginalne, grzebane, składak jak zwał tak zwał. Oczywiście nie wykluczam, że można to zrobić dobrze. Biorąc pod uwagę specyfikę Emek, a co za tym idzie ograniczony dostep do części zamiennych myślę, że to gra nie warta świeczki.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.