Treść opublikowana przez 320SI
-
e61 530D Zielona Góra WBANS71010CP31085
320SI odpowiedział(a) na KaceR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie, absolutnie ich nie przekreśla ale jak mody kończą się w połowie roboty to trudno uznać takie auto za "ulepszone" bliżej mi do określenia "skundlone" zobacz na przyciski w kierownicy, podoba Ci się ich jakość montażu czyli spasowanie z wieńcem kierownicy? Przecież to można zdemontować gołymi rękami. Ja niedokończonych aut nie uznaję na plus, tu bardziej rządził przypadek niż chęć ulepszenia, takie mam wrażenie :wink:
-
e61 530D Zielona Góra WBANS71010CP31085
320SI odpowiedział(a) na KaceR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzkoda żę na przednią szybę pożałował bo przy wyświetlaczu przyziernym powinna być szyba specjalnie do tego przystosowana, tymczasem zamontowano badziew na którym g.. widać. Połowa auta LCI ( reflektory, navi, panel klimy, kierownica ) połowa przed LCI czyli cała reszta auta, wart obejrzenia bo ma CIC ?
-
BMW E90 318d , Lipnica Wielka , WBAPN11050A255190
320SI odpowiedział(a) na matt0011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie brnij już dalej, na szybach w bmw rocznik jest niewidoczny, jest bity poniżej listwy zgarniającej, jak zdejmiesz boczek albo listwę to wtedy ujrzysz owy rocznik, może oglądaliście też passata 2008r po drodze i dlatego Ojciec widział same ósemki na szybach. Skorzystaj z usługi firm które trzepią takie auta z ogłoszeń bo inaczej to prędzej czy później będziesz się drapał po kroczu że kupiłeś transformersa.
-
E39 525i 2003, Poznań WBADT31010GN80338
320SI odpowiedział(a) na badmofos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto wygląda :cool2: cena pozwala mieć nadzieję że przy aucie nie było kombinacji alpejskich :wink: Ja bym jechał i macał :D
-
BMW E90 318d , Lipnica Wielka , WBAPN11050A255190
320SI odpowiedział(a) na matt0011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ty byś chciał żeby ją wyprodukowali w saint tropez :mrgreen: wybrodukowana w niemczech a wersja na francję, masz to niżej napisane w vinie. Nie chciałem tego pisać bo nie widziałem auta na żywo więc powinienem się powstrzymać przed komentarzami typu bity , cofany przebieg itd... ale w tej cenie to wybacz ale musi być ścierwo a nie zdrowy samochód, Ty byłeś i widziałeś , twierdzisz że raczej bezwypadkowy, zweryfikuj to "raczej" z kimś kumatym :cool2:
-
BMW E90 318d , Lipnica Wielka , WBAPN11050A255190
320SI odpowiedział(a) na matt0011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiem czy było robione, widzę tylko że kierownica, radio i felgi są zmienione na inne, radio zmienił na gorsze z professionala na business, felgi na lepsze czytaj ładniejsze, kierownicę też wybrał ładniejszą, zapodaj jakieś dobre zdjęcia spod maski komory silnika może zauważymy wspólnie jakieś kwiatki :wink: Zderzak przedni ma spryskiwacze reflektorów przynajmniej zaślepki a z fabryki takiej opcji też nie dostał :norty:
-
BMW E90 318d , Lipnica Wielka , WBAPN11050A255190
320SI odpowiedział(a) na matt0011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFajerka i radio nie z tego auta.
-
[E90] BMW 320i 150 KM VIN WBAVA71080PR89714
320SI odpowiedział(a) na hashin temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKŁAMIE !
-
BMW e46, 318i, VIN : WBAAY71050K08092
320SI odpowiedział(a) na bers temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=5&t=275984 Silnik deko słabszy ale N46 a nie N42 młodsza o rok i na 100% bezwypadkowa że o przebiegu to nawet nie wspominam, tyle że cena wyższa ale masz pewniaka, przyjechała wczoraj z De, dokumentacja na przebieg kończy się 1tys km wstecz :D
-
BMW x 3 VIN: WBAPD71040WF54214 warto?
320SI odpowiedział(a) na mcdr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJedzie z koksem już o dwa lata :mrgreen: rok to już mało ale pewnie w całym opisie jest uczciwy i pisze już prawdę, tak mu się skopiowało bo miał podobny samochód, zadzwoń a takie właśnie tłumaczenie usłyszysz :D
-
BMW 850i WBAEG11000CB13323
320SI odpowiedział(a) na Msobo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŻeby chociaż przemalowali na dakargelb jak już musiał być żółty a tak :mlotek:
-
BMW 545i E60 WBANB31090B080268
320SI odpowiedział(a) na jaciepacie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo zarzut czy komplement :?:
-
BMW 545i E60 WBANB31090B080268
320SI odpowiedział(a) na jaciepacie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:clap: No to lampy mamy z głowy, teraz za co się bierzemy? Za szachownicę na prawym boku czy za valvetronic w silniku :?: :mrgreen:
-
BMW 545i E60 WBANB31090B080268
320SI odpowiedział(a) na jaciepacie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhehe tylko narożnik białego paska świeci przy cofaniu u chinola, jak powiększysz fotkę to widać w narożniku żaróweczkę :mrgreen: zresztą w lewym chinolu już robi się akwarium :duh:
-
BMW 545i E60 WBANB31090B080268
320SI odpowiedział(a) na jaciepacie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażEdytowałem post wklejając zdjęcie auta z linku tak aby oba zdjęcia były pod sobą teraz już uda mi się wreszcie może wytłumaczyć Ci różnicę w tych lampach :wink:
-
BMW 545i E60 WBANB31090B080268
320SI odpowiedział(a) na jaciepacie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOj, kolejne upomnienie :mrgreen: auto z linku posiada światła cofania, rebusiku ciąg dalszy , w którym one miejscu się znajdują :norty: zapewniam że są :wink:
-
BMW 545i E60 WBANB31090B080268
320SI odpowiedział(a) na jaciepacie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTu na zdjęciu masz byłą moją , porównaj gdzie rozmieszczone są światła cofania :wink: http://www.editer.pl/fotka/21613a0205f9fe131596bf36e336d347_1.jpg http://www.editer.pl/fotka/7cb0ac5b5c363a2ba38f3b1f93ea13e4_1.jpg Chinole nie mają na dole małych prostokącików w których ukryte są światła cofania ( patrz że oryginał takie prostokąciki na dole ma ), chinole mają światła cofania ukryte w białym górnym pasku kierunkowskazu w samym narożniku klosza ( przyjrzyj się dobrze a zauważysz żarówkę ) , chinole maja ciemny pasek na dole kloszy, chinole obudowane są u góry czarnym plastikiem w połysku, oryginał jest w macie, widać to idealnie na zdjęciu przy otwartej klapie. Teraz to sobie wszystko zweryfikuj.
-
BMW 545i E60 WBANB31090B080268
320SI odpowiedział(a) na jaciepacie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTylne lampy chinole :duh:
-
F20 116i Radom WBA1A110X0E911586
320SI odpowiedział(a) na szatan666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:mrgreen: Dwie akcje serwisowe to klema aku dają jakieś mazidło i prawy odpływ wody pod maską lepią też mazidłem lewego już nie lepią :mrgreen: :duh: Wiem bo robiłem to w swojej F21 w PREMIUM ARENA ŁÓDŹ. Sprawdź auto na zimno po nocy czy cięgno w turbo już nie brzdęka :mrgreen: panowie a ASO powiedzieli że ten model tak ma po czym sam sobie to usunąłem :wink:
-
E32 730i V8 manual 93' by 320SI
E39 jeszcze nie jest w każdym detalu taka jakbym chciał a E32 jak pomyślę że ktoś mógłby jej zrobić krzywdę ocierając się o nią zamkiem od spodni to :cry2: ale widzę że impreza szykuje się całkiem fajna, MIŁEJ ZABAWY :cool2:
-
E32 730i V8 manual 93' by 320SI
Fotele sport :wink: :mrgreen: :clap:
-
E32 730i V8 manual 93' by 320SI
540iA 2002 :wink:
-
E32 730i V8 manual 93' by 320SI
A tymczasem dokupiłem koleżankę dla mojej e32 żeby jej samej nie było nudno, koleżanka to trochę taki ordynus ale już się polubiły :mrgreen: :wink: http://www.editer.pl/fotka/dcc68832a9b37f8bf636735287de1f22_1.jpg
-
E46 323CI 2000, Ciechanów WBABM31080EZ71146
320SI odpowiedział(a) na gold102 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo nie pierwsze auto tu na forum gdzie z vinu wynikają głupstwa, Twoje pytanie o cząstotliwość wymian oleju jest właśnie jednym z takich głupstw które wypluł vin przy rozkodowaniu, powiedz, widziałeś kiedyś servotronic w e46 ? :norty:
-
E46 323CI 2000, Ciechanów WBABM31080EZ71146
320SI odpowiedział(a) na gold102 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDużo błędów w rozkodowanym vinie ( PDC,USB,SERVOTRONIC,RUNFLAT,AKCENTY ROT KORAL,XENON DYNAMIC,RAIN SENSOR ITD...) wnętrze :cool2: z zewnątrz :cry2: