Treść opublikowana przez 320SI
-
E39 530i Puławy WBADT52080CE80399 anglik?
320SI odpowiedział(a) na siwek330 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapomniał zamienić stronami regulację oświetlenia deski w regulacją wysokości świateł :mrgreen:
-
e39 540i WBADN61080GG89085 Drzewica, łódzkie
320SI odpowiedział(a) na _badyL temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa przy swojej 540i przestałem liczyć koszta jak minąłem 40tys zł wartości całego auta :mrgreen: http://www.editer.pl/fotka/672c802bf618cb2dbd1958a680b4f780_1.jpg
-
BMW e46 330i WBAEV51050KM66382
320SI odpowiedział(a) na Claudia93 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNareszcie ktoś napisał jak jest a nie jak byśmy tego chcieli :clap:
-
e46 M3 WBSBL93462JR15508 Żyrardów
320SI odpowiedział(a) na Fatso temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażU samej góry w tym dziale masz temat o autach z usa, koledzy Ci powiedzą i nawet pokażą co o nim sądzą, zaślepki airbag w przednich słupkach mistrzostwo świata , do tego gaz w M3 silnik V6 jak pisze właściciel i świetna cena czynią z tego auta godną sztukę do zainteresowania :cry2:
-
BMW E90 325i Nowogard WBAVB11040KU25047
320SI odpowiedział(a) na Plecakofil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFelgi są z e39 :shock: obie nerki mają chrom .
-
BMW E90 Kielce WBAVG11090A569605
320SI odpowiedział(a) na Plecakofil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażObawiam się że tylko Ty sam rozumiesz co piszesz :mrgreen:
-
BMW E90 Kielce WBAVG11090A569605
320SI odpowiedział(a) na Plecakofil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż2008 za 30tys zł będzie miał na bank prawdziwy przebieg :mrgreen:
-
e46 330i WBAAV51080FZ00897
320SI odpowiedział(a) na piotto0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeż tak uważam dlatego poszukaj takiego auta które ma przynajmniej obie nakładki progów zewnętrznych w tym samym kształcie bo to auto lewą ma M a prawą seryjną :mrgreen: to nie wszystko co skrywa ten "dotarty" egzemplarz ,widać to na tych nawet zdjęciach ale koledzy z większą ilością postów ode mnie chętnie Ci wypunktują te szczegóły, Ja nie chcę być żydem który tylko swój towar chwali :roll2:
-
F10 530 i VIN WBAXH71000DN71329
320SI odpowiedział(a) na MrMK temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW swojej F30 mam tak samo w F21 ani serwisów w menu ani książki ale jest w systemie wszystko :mad2:
-
F10 530 i VIN WBAXH71000DN71329
320SI odpowiedział(a) na MrMK temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie okłamał, papierowa książka była dostępna na życzenie jak kiedyś el.szyby w e36 :mrgreen: jeśli ktoś kto kupował nowe auto albo salon który sprzedawał auto takiej książki nie zakładali to książki nie było. Miałem kilka modeli F i jedne sztuki mają a inne nie :( taką wersję słyszałem w kilku salonach w De i PL również.
-
F10 530 i VIN WBAXH71000DN71329
320SI odpowiedział(a) na MrMK temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOd 2011 bmw zlikwidowało coś takiego jak papierowa książka serwisowa. By żyło się lepiej :mrgreen: jeszcze taki drobiażdżek, zaślepka haka przód ma ciemniejszy odcień, może było wleczone :?
-
E46 318i 143km
320SI odpowiedział(a) na Suchy_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak wprost Ci oczywiście na to pytanie nie odpowiem, trudno o niekombinowane e46 na polskim rynku, Ja wolałbym auto które chociaż ze zdjęć wygląda na naprawdę bezwypadkowe, czy tu był wypadek , kolizja z kotem czy jeszcze co innego przy monitorze się nie dowiemy ale przód ewidentnie nie jest z tym autem od nowości :mrgreen: Druga sprawa to ten silnik, trzeba umieć Go na miejscu sprawdzić, jeśli masz kogoś kumatego to ok, zabierz takiego człowieka ze sobą, jeśli nie :doh: mogą być problemy, mogą ale nie muszą, jak ze wszystkim w życiu :wink:
-
E46 318i 143km
320SI odpowiedział(a) na Suchy_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSamochód miał wymienione przednie wzmocnienie, brak odbojów między reflektorami, chłodnica nie przykręcona z góry, brak uszczelki zderzaka przedniego, brak wklejek xenon na przednim pasie, różnica lakieru na prawym boku (tylne drzwi), zderzak przedni M reszta seria, za nisko osadzona belka zderzaka przód stąd max wykręcone gumowe odboje na przednim pasie żeby zgrać jakoś szczeliny maska błotniki ale wg sprzedającego to nadal 100% bezwypadek :mrgreen:
-
F10 530 i VIN WBAXH71000DN71329
320SI odpowiedział(a) na MrMK temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtak samo jak to że posiada pełne możliwe wyposażenie :mrgreen:
-
x3 2012 WBAWY31000L613198
320SI odpowiedział(a) na mamwa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTroszkę nie wymierzyli z przyklejeniemn napisu xdrive na drzwiach kierowcy względem drzwi pasażera :mrgreen: ale cena jest :cool2: i to jest najważniejsze.
-
e46,330i, 2005r., Wrocław, WBA8051030PK17958
320SI odpowiedział(a) na Raptorb4 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŚliczne auto :cool2: niestety jeśli dobrze dostrzegłem ma "pryszcza" na zaślepce airbagu pasażera i brak adnotacji że auto jest bezwypadkowe. Ale warto zadzwonić i wypytać o takie rzeczy, właściciel z tego co pisze wie o swoim aucie dużo i to jest też duży plus, emblem 330Ci dołożony ale Ja przy większych silnikach też lubię Go dokupić :mrgreen: Dzwoń i pytaj o ewentualne uszkodzenia w przeszłości. Auto wygląda :cool2:
-
BMW E46 318i KOMBI 2004 VIN: WBAEX51070PP71623
320SI odpowiedział(a) na _graczu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszystkie przypadki usterek silnika N42/N46 zebraliście do jednego worka i straszycie czlowieka że to wszystko spotka akurat jego, za chwilę napiszecie że aby naprawić ten silnik trzeba odciąć dach :mad2: ilu z was piszących w tym temacie miało przed sobą rozebrany ten typ silnika? Ja na 17 sztuk problem miałem z jednym, wymieniłem zespół regulacyjny wałka ssącego i przy każdym od ręki wymieniałem napinacz łańcucha plus czyszczenie elektrozaworów valvetronika. Tyle !
-
Załamka i sens dbania o wygląd auta
:clap:
-
BMW e46 WBAAY71020FZ44137 318i m packet 2002
320SI odpowiedział(a) na sie46fan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapomnij o dobrym samochodzie od tego typa, okrada samochody ze wszystkiego łącznie z kołem zapasowym, zbiera same śmietniki a jeśli były uszkodzenia jak w tym przypadku ostro picuje i naciąga auta w pomieszczeniu obok.
-
BMW F30 2012 320i WBA3B11070J402066
320SI odpowiedział(a) na houdini01 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHolenderka z wymienionym wnętrzem, na zimowych oponach w środku lata , klima manualna bez grzania foteli, przedni lewy błotnik inny odcień od maski słupka i drzwi, brak zapisu unfallfrei choć ten zapis dzisiaj w De i tak niewiele już znaczy, rosyjsko języczne info na dole ogłoszenia. To są moje spostrzeżenia :D
-
740 4.0 M60 WBAGF61030DG39528
320SI odpowiedział(a) na quattro87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:mrgreen: :clap:
-
740 4.0 M60 WBAGF61030DG39528
320SI odpowiedział(a) na quattro87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:twisted2: :roll2: Żebyś zryżał jak to auto wygląda ciekawie :mrgreen: :duh:
-
co sadzicie o tym bmw e90 WBAVA51030VA64521
320SI odpowiedział(a) na janek1492 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:roll2: :clap: :mrgreen:
-
Czarna z4 e85 WBABZ11070LJ76171
320SI odpowiedział(a) na addi75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWcięło wklejki xenon na przednim pasie.
-
e61 530D Zielona Góra WBANS71010CP31085
320SI odpowiedział(a) na KaceR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBogato, w ogłoszeniu jest przebieg 18tys czyli jak skręcony o 200 to ma 218tys, spoko przebieg jak na diesla , ma też ten no jak mu tam CIC i fajerkę po lifcie , może jeszcze jej nie skreślaj tak całkowicie :twisted2: :wink: