Treść opublikowana przez Konrad_740
-
CO SĄDZICIE O TEJ E32 ?
slabo widac, ale wg mnie z przodu ma czujniki, spojrz na pierwsze zdjecie na prawy naroznik zderzaka, widac tam czujnik, przy tablicy rej. tez widac czujniki Rzeczywyście, przyjrzałem się dokładnie i teraz je widzę. A co do sprowadzania samochodów, to myslałem z gorsze niz z Poznania są wózki z FSD i Gniezna :norty:
-
CO SĄDZICIE O TEJ E32 ?
To siedzisko fotela kierowcy wygląda jak by było złamane, i czy ona nie powinna mieć czujników parkowania z przodu skoro ma parktronic?
-
Jak zmienic jezyk w liczniku w e38 1997 wersja bez duz.kompa
A jednak, jeżli twoje BMW jest z niemiec a nie z np włoch to po odpięciu aku na chwile, jezyk ustawi się na niemiecki. Można tez zmienic to trzymajac prawy lub lewy przycisk na liczniku nie pamietam dokładnie.
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW E32
http://moto.allegro.pl/rozporka-e32-750-740-735-730-drift-tuning-okazja-i1391119647.html
-
750 brak mocy, nie równa praca silnika
Miałem ten sam bład, napisz czy po wymnianie problem zniknał. pozdro
-
Wycie skrzyni - 750iL
wiec masz juz steptronik, może ktoś kto jest bardziej obcykany w tym temacie będzie wiedział czy po lifcie były większe możliwosci diagnozy kompem(po lifcie zmieniła sie wiazka i sterownik skrzyni). objawy masz bardo zbliżone do moich kiedy padało sprzegło, wycie z czasem pogłebiało sie, szczególnie na zimnym silniku a potem juz nawet od 2000 obrotów wyło jak p..., ale w mojej skrzyni(po lifcie) odrazu wyskakiwał bład wandler lockout. byc może u ciebie pomogła by wymiana oleju i filtra, ale to tylko spekulacje z mojej stony, radze Tobie poszukac jakiegos fachowca który bedzie znał dobrze temat auomatów, bo tak jak pisłaem wyżej samo sprzegło to jescze pikuś, ja gdybym wczesniej zareagował to skrzynia chasała by do dziś.
-
Wycie skrzyni - 750iL
Więc sprzegło można chyba wykluczyć, bo jesli by cos było to były by błedy w stylu wandler lokout, lub że moment jest źle przekazywany. A tak w ogóle to masz samochód przed liftm czy po lifcie?
-
Wycie skrzyni - 750iL
A podłączyłeś samochód pod kompa, jeżeli to pompa lub sprzęgło bedzie na kompie błąd. Jeżli dzwięk jest narazie słabo słyszalny i przy wyższych obrotach to nie jest jescze tragedia bo wystarczy sama wymiana w/w elementów. A jak będziesz jęzdził np z uszkodzonym sprzegłem to zacznie palic tarczki od 1-go do 3-go biegu, i skończy się to kapitalnym remontem szkrzyni. a propos czy np na zimnym czujesz lekkie szarniecia przy zmianie z 2-go na 3-ci bieg lub z 4-go na 5-ty?
-
750 brak mocy, nie równa praca silnika
Długośc 6 przewodu w m73 jest identyczna z długością 6-tki w m70, sprawdzałem. Wiec jęsli te janmory są tak długie jak orginał w m70 to bedzie gut.
-
750 brak mocy, nie równa praca silnika
Ja miałem beru, ale nie jestem pewny czy to były fabryczne przewody. Można tez załozyć przewody od 6 cyl. podobno jest taniej, a co do przewodów od m70 to nie ma różnicy oprócz tego ze w m70 na 6 przewodzie jest czujnik.
-
750 brak mocy, nie równa praca silnika
tak
-
750 brak mocy, nie równa praca silnika
:duh: Zapomniałem o czujniku, masz racje kolego, on moze tez powodowac takie problemy. z tego co pamiętam nowy chyba 400 zł kosztował z orginału bo zammienników nie ma.
-
750 brak mocy, nie równa praca silnika
Ja też miałem problem z wypadającymi zapłonami, wymieniłem swiece, kopułki ale dalej było to samo, już myslałem że padły wtryski i miałem nawet kupic nowe, ale wstawiłem samochód do Mikołajczaka i dignoza była jedna: przewody, z zewnątrz wygladały całkiem niezłe ale problem po wymianie na nowe zniknął. pozdrawiam i najlepszego w nowym roku
-
750 brak mocy, nie równa praca silnika
Spawdzałes przewody, kopułki, przepływki ewntualnie może tez ciągnąc lewe powietrze.
-
Tuning E32 - jakie firmy?
Malowanie nerki na czarno to wg. mnie jest agro tuning, bo jak bys jej nie pomalował to i tak farba predzej czy pózniej zejdzie i bedzie to wygladac tragicznie, a co do wydechu to chyba Eisenmann bedzie najodpowiedniejszy do BMW :mrgreen:
-
kierownica multifunkcyjna do bmw e38
Wydaje mi się, że kiera z przed liftu nie pasuje do poliftowego i na odwrót, po lifcie były poduszki nsa dwa naboje bodajże, jeśli sie myle to niech ktos sprostuje.
-
Wycie skrzyni - 750iL
Czy po rozgrzaniu dzwiek zanika, czy słyszysz go przy wyzszych obrotach? sprawdzałeś poziom oleju w skrzyni? to mogą byc objawy konczacego się sprzegła, jeżeli to skrzynia wydaje ten dzwiek. podłącz do kompa i zobacz czy nie ma błędu dotyczącego wandlera. pozdrawiam
-
proszę o pomoc!!!! ciężko pali M60
sprawdż czujnik położenia wałka, ja miałem identyczny problem tyle, że w v12, wymiana rozwązała sprawe.
-
BMW 740i
moje 4.4 miało ok 400 000, i silnik chodził jak marzenie. co do klekotania to chodzi prawdopodobnie o vanosy które były montowane chyba dopiero od 1998. Z taką kasą możesz sobie sprowadzic z niemiec naprawde dobry egzemplaż, do którego bedziesz tylko lał i cieszył się jazdą. pozdro
-
BMW 740i
A ja myślę, że masz bardzo dobry pomysł :norty: . Moim zdaniem e38 to swietny samochód, 4.4 to bardzo dobry silnik, tylko ciut gorszy od 5.4 :mrgreen:
-
V12 czasem zaczyna chodzić jak by na 6 cyl.
w m73 jest czujnik położenia wałka.
-
drganie na wolnych obrotach
to zależy jaki masz silnik. Jeżeli masz kopułkę, to ja tez należy sprawdzic, poza tym jak napisł kolega wyżej swiece itp.
-
Jak pozbyć się katralizatorow w e38 750?
witam. jak w temacie, mam 4 sondy, a do katów doprowadzone są jakieś przewody. katy są stopione i chce się ich pozbyć.
-
Gwiżdżąca skrzynia 750iA
a podłączałeś samochód pod kompa? Do póki nie podłączysz nie będziesz pewny. Ja nie czekałbym aż skrzynia padnie tylko ją naprawiał, bo potem wiesz co masz, a jak kupisz skrzynie od jakichś polskich biznesmenów to może się okazać ze to kasa wyrzucona w błoto.
-
Gwiżdżąca skrzynia 750iA
Wandler to sprzęgło hydrokinetyczne. jeżeli naprawdę macie uszkodzone sprzęgła, to będzie już tylko gorzej, zacznie chodzić coraz głośniej, i szarpać aż w końcu nie wytrzyma presji ...,