Treść opublikowana przez kalijac
-
Światło stop w klapie. Jak włączyć PaSoftem?
Nikt nic..... Może INPA, NCS? Proszę o wskazówki, dodam że to m57 po lifcie. W PaSofcie grzebałem cały weekend i nie da rady. Mam INPĘ, NCSa, ale tam nigdy nie kodowałem. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
-
Światło stop w klapie. Jak włączyć PaSoftem?
Witam, jak w temacie proszę o pomoc jak włączyć (przekodować) by światło stopu w klapie się włączało. Dodam, że przewody sprawdzałem, światło działa (podpinając na krótko) Proszę o Wasze sugestie. Z góry dziękuję i pozdrawiam.Może innym programem.
-
Buzer zostawionych świateł mijania.
Dziękuję. Pozdrawiam.
-
Buzer zostawionych świateł mijania.
Witam, szukam gdzie jest umiejscowiony buzer włączonych świateł mijania. Z góry dziękuję.
-
Olej do automatycznej transmisji.
I jak tam sytuacja, nic nie dodałeś jak to się zakończyło, bo twoja cała operacja jest bardzo profesjonalnie przeprowadzana. Odpisz proszę dokładnie, jak po trzeciej płukance!!!!
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Witam Ponownie, podepnę się pod temat i odpowiadam, znajomy, który prowadzi slep z artykułami do aut zaproponował mi oryginalny olej oplowski (nasze Beemki przecież takowe mają) o nazwie GM 5W30 DEXOS 2 o specyfikacji BMW -LL 04. Po płukaniu silnika i zalaniu tego oleju jestem zadowolony, silnik zdecydowanie ciszej pracuje i szczerze spalanie po Gdańsku było ok. 10,5 teraz 8,9. .... 9,2. Dodam że na blacie 402 tyś.km. Cana za 5l to 81zł, ja wziąłem dwie piąteczki, zostało na dolewki. Także naprawdę polecam. Zobaczymy zimą w czasie mrozów, ale raczej się nie martwię gdyż dužo opinii jest o nim na Ceneo. Przy wymianie oleju i filtra wymieniłem kompletny filtr odmy z filterkiem- autko dosłownie odżyło. To już moja czwarta Bawarka i zawsze stawiałem na Castrola, ale GM mnie zaskoczył, oczywiście na plus. Pozdrawiam. :shock:
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
Witam Ponownie, podepnę się pod temat i odpowiadam, znajomy, który prowadzi slep z artykułami do aut zaproponował mi oryginalny olej oplowski (nasze Beemki przecież takowe mają) o nazwie GM 5W30 DEXOS 2 o specyfikacji BMW -LL 04. Po płukaniu silnika i zalaniu tego oleju jestem zadowolony, silnik zdecydowanie ciszej pracuje i szczerze spalanie po Gdańsku było ok. 10,5 teraz 8,9. .... 9,2. Dodam że na blacie 402 tyś.km. Cana za 5l to 81zł, ja wziąłem dwie piąteczki, zostało na dolewki. Także naprawdę polecam. Zobaczymy zimą w czasie mrozów, ale raczej się nie martwię gdyż dužo opinii jest o nim na Ceneo. Przy wymianie oleju i filtra wymieniłem kompletny filtr odmy z filterkiem- autko dosłownie odżyło. To już moja czwarta Bawarka i zawsze stawiałem na Castrola, ale GM mnie zaskoczył, oczywiście na plus. Pozdrawiam.
-
Podnoszenie tylnej klapy?
Witam Ponowie, mam takie zapytanie, a mianowicie czy pozdjęciu pojemnika na płyn z pompy, nie powinna wychodzić jakaś rurka, bo u mniie nie ma, więc jak pompa "wciąga" płyn ze zbiorniczka? Ja dolałem płynu i brak poprawy, od dołu trzeba klapie pomóc. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
-
Wycięcie klap w kolektorze ssącym. (automat).
Też tak myślę, ale Wiesz, przezornego......, Chodziło mi o to jak auto, po takiej operacji się zachowuje. Przy wymianie oleju, oczywiście filtr odmy plus przemycie odmy. Dzięki za zainteresowanie. Pozdrawiam.
-
Wycięcie klap w kolektorze ssącym. (automat).
Kolego SZDD, masz autka w automacie? Oraz czy przy gaszeniu(wyłączaniu) silnika jest różnica? Czytałem również na innym forum,że potrafi olej się cofnąć w komory spalania przez brak klap. Wiesz,co piszą ludzie różne cuda,dlatego szukam speca,który sam tak robił. Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam. P.S. Co do zaślepek, wolę sam to zrobić, w miejscu gdzie wchodzi ośka z klapą wkręcamy śrubkę m5 na klej loctite, wiadomo oryginał zostaje.
-
Wycięcie klap w kolektorze ssącym. (automat).
:search: :search: :search: :search: :search: :search: Witam, drodzy użutkownicy, niosę się z zamiarem wycięcia i zaślepienia klap w.mojej 525D. Przeszukałem wszystkie fora, ale nigdzie nie ma mowy jak to się będzie zachowywać z automatyczną skrzynią biegów. Bardzo proszę o powažne podejście do tematu. Dodam, że w ostatnią sobotę wymieniałem króciec wody w głowicy i dodatkowo przemyłem kolektor, klapy nie były aż tak zasmolone i mocno się trzymały na ośkach, ale to raczej zasługa zaślepionego egr. Proszę o Wasze profesjonalne opinie. Dodam, że autem na co dzień jeździ żona z naszym synem, cykl miejski, a ja bujam zawodowo po Europie i chciałbym spać spokojnie. Z góry dziękuję i pozdrawiam. :roll:
-
blad abs\asc
Odkręć tylne lewe koło i na wachaczu poprxeczntm (tym po lewej stronie) odkręć z lewej strony nakrętkę o pół obrotu i po prawej stronie przekręć śrubę aby wypchnąć na zewnątrz koło ,ale bardzo delikatnie (nie dużo) skęć wszystko jak było i problem ustanie. Tu chodzi o zbieżność komputer widzi dwie różne prędkości na prawym i na lewym kole-tu jest błąd. Pozdrawiam.
-
ksiazka BMW
Wrzuć adres maila to ci wyślę. Mój mail :[email protected]
-
Brak pikseli, złe wskazania stanu paliwa .
A, co ze wskazaniem paliwa i brakiem obrotów i ekonomizera ?
-
Brak pikseli, złe wskazania stanu paliwa .
Witam ,właśnie kupiłem trzecią z kolei Bejcunię i mam problem ginące piksele-ani km,ani obrotomierz nie działa, ani komunikatów, złe wskazania paliwa ,oczywiście dodam że ktoś założył srebrne ramki na zegary ,więc mógł coś zepsuć. Czy ktoś wie gdzie w Gdańsku lub okolicach jest jakiś spec od tych rzeczy bo ,samemu dłubać się boję ,do tego trzeba mieć rękę zegarmistrza. Dodam że to E39 1996 rok 2,5 benzyna ,automat z telefonem, tempomat, multifunkcja w kierownicy. Z góry dziękuję. i pozdrawiam.!!! (Tylko nie polecajcie Wejherowa ,drożyzna)
-
525 tds 1998r Inpa prośba o link.
Dziękuję bardzo i pozdrawiam !
-
525 tds 1998r Inpa prośba o link.
Witam serdecznie. Mam prośbę. Używam carsoft 6.5 i nie mogę znaleźć linku do Inp-y, wlazłem na jakąś stronę, ale przy ściąganiu Inpy Avast pokazywał, że ściągam wiruski. Bardzo proszę o linka do pobraniu Inpy lub wysłanie mi na maila. Z góry dziękuję. Mail: [email protected] -Jacek z Gdańska. :oops:
-
Pisk spod maski po włączeniu klimy
Witam . W mojej 5-tce e-39 525 tds 1998 mam do wymiany kółko napędu klimy gdyż lużne jest już sprzęgiełko. Na chwilę obecną ściągnąłem pasek. Może ktoś wie jaki jest koszt tego kółka?
-
E39 1998 Problem z kierownicą multi-f....
Witam Wszystkich i mam pytanie. Nie działają mi przyciski w kierownicy-o co chodzi-czytałem ,ze pod kierownicą jakaś taśma się "kończy"-co z tym zrobić-Poradźcie,proszę.