Skocz do zawartości

miszczu39

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miszczu39

  1. miszczu39 opublikował(a) temat w E34
    witam, mam pytanie czy odpowietrzanie diesela wygląda tak samo jak benzyny? mam 2,4td z 89'. pozdrawiam :cool2:
  2. nom wiem :wink: ,że to najsilniejsza i najbardziej mniej zawodna jednostka diesela :cool2: . u mnie mankamentem jest karoseria :mad2: i szukam jakiejś zdrowej i już z "wypasionym" :norty: wyposażeniem ;D mam już dwa takie silniki z pelnym osprzetem teraz czas na karoserię i będę mial zajebiaszczą bawarkę :8)
  3. miszczu39 odpowiedział(a) na marrcin3005 temat w E34
    witam, pisząc o liczniku masz na myśli przebieg kilometrów czy prędkość z jaką jedziesz ,a może obrotomierz i ekonomizer?? pozdrawiam :8) :arrow: PS. wpisz w wyszukiwarce licznik, albo zegary to na forum był często poruszany temat. powodzenia :cool2:
  4. jest taka sprawa, że te moje autko ma dusze :8) . zdrowy jest motor mimo małej pojemności kucy swoje robi :mrgreen: . interesuje mnie właśnie zdrowe nadwozie i tej opcji będę się trzymał. dzięki za odp. pozdrawiam :cool2:
  5. dzięki panowie za zainteresowanie. wiem ,że muszę kupić diesla najlepiej tds-a. po prostu wszystko spod maski trzeba będzie przełożyć. ogólnie to rozważam nad sprzedażą bawarki ,bo mam parę drobnych problemów a tu na forum widać o dieslu nikt nie ma pojęcia... pozdro
  6. miszczu39 opublikował(a) temat w E34
    witam, mam pytanie. od pewnego czasu przymierzam sie do zmiany nadwozia, szukam bogatszej wersji :D . jeżdże na silniku 2,4td i na takim chce pozaostać :cool2: . interesują mnie autka o pojemnościach 3.0 4.0. po prostu chcę tam wlożyć moją jednostkę napędową. orientujecie sie czy dużo z tym czeka mnie pracy. jedni twierdzą,że todzień roboty :P , inni ,że czeka mnie żmudna robota przy elelktryce :nienie: . robił z was ktos cos takiego??? pozdro :8)
  7. witam, już za mlodych lat interesowałem sie bmw-u. zanim kupilem swoja to jeździlem po warsztach znajomych i dowiadywalem sie wszystkiego. i kupilem 524td :wink: . na poczatku chcialem 525 benzyne, jednak gaz to tortury dla beemki, więc zdecydowałem się na diesla ze względów oszczędnosciowych. w dwa lata posiadania przejechalem ponad 80tys km :8) . jedyny mankament tego auta tkwil w nadwoziu, w silniku nic nie robilem, bo nie było co :D . mam wydruk z osiagów fabrycznych bmw i porownywalem je ze swoją "maszynką" i nic nie uległo zmianie (mimo uplywu 20 lat :P ). jednak z tego co wiem to 2,5td są nawet lepsze, nowsze i osprzęt łatwo do silnika dostać. ekonomia... to zależy jak jeździsz, moja nie pali powyżej 10L jak jej ostro deptam, średnio 8L z noją ciężką i dużą nogą :D . naprawde polecam dieselka. a tds, cóż nie wypowiadam się ,bo nie jeździlem i nie mam, ale jak szukałem dla siebie beemki to większość bylo minusów niż plusów dlatego nie kupiłem. pozdrawiam i powodzenia życze :cool2:
  8. witam, te wskaźniki w bemkach to prawdziwa magia. u mnie jak mam 30l to pokazuje się wskazówka na 20... ja słyszalem ,że są różne rodzaje pływaków więc moze w tym jest metoda. nasze zbiorniki mają dziwną budowę i pływak ma możliwość zawieszenia się. wkońcu pojemność to 80l. powodzenia i pozdrawiam
  9. miszczu39 odpowiedział(a) na miszczu39 temat w E34
    właśnie nie mam klimy... jakieś pomysły?
  10. miszczu39 opublikował(a) temat w E34
    witam, mam pytanie odnośnie mokrych dywaników pod nogami kierowcy i pasażera, skąd tam ta wilgoć może być??? :? sprawdzałem czy to nie nagrzewnica, ale ona jest suchutka... podłogę od spodu mam zdrową więc skąd tam ta woda może być??? pozdro i dzięki za jakiekolwiek zainteresowanie :8)
  11. miszczu39 odpowiedział(a) na runeker temat w E34
    wiatm, sprawdź złączki,bo często są zaśniedziałe i nie łączą... pozdro :mrgreen:
  12. witam, wpisz w wyszukiwarce na forum temat licznik lub obrotomierz, a jest tego sporo... ja przerobiłem wszystko od poczatku jak jest tam opisane i zegary jak nowe dzialają :D powodzonka i pozdrawiam
  13. witam, problem jest tego typu,że momentami jadąc opadają mi wskazówki obrotomierza i ekonomizera dodatkowo mryga kontrolka "inspection" :? , zaglądam pod maskę ,a tam w zbiorniczku wyrównawczym nie ma płynu do chłodnicy. zastanawiam się czy to nagrzewnica czy się termostat zawiesił... :mad2: pozdrawiam :wink:
  14. miszczu39 opublikował(a) temat w E39
    Witam, mam BMW e34 i diesel'a 2,5td. zastanawiam się czy ten sam silnik znajduje się w e39... i czy jest możliwa przekładka z jednego nadwozia do drugiego :?: pozdro :cool2:
  15. ja tak miałem przy 90km/h. zrobiłem zbieżność i wszystko w porządku. też mnie czekają tarcze, ale to chyba auto się ślizga, a jak kolumna to podczas jazdy czuje się stuki i puki i ciężko się ogólnie prowadzi. pozdrawiam
  16. miszczu39 opublikował(a) temat w E34
    witam, mam problem z termometrem. ciągle pokazuje mi -30.0 . miał ktoś z was podobny problem i ma sposób jak sprawić by działał poprawnie??? pozdro
  17. powiem Ci,że ostatnio w volvo z 2002roku wymieniałem przewód hamulcowy i oryginalnie też jest rurka ,a jak wymienialem to dostałem cały przewód gumowy (olejowy) z końcówka- zero metalu. :8) powodzonka życze
  18. wpisz w wyszukiwarce w forum "podświetlanie zegarów" tam zobaczysz co moze być przyczyną. możiwe,że wystarczy tylko wymienić bateryjki za zegarami. koszt to 21zł/szt... zobacz. wyciągnij zegary i sprawdź napięcie :8) jak nie to, to bedziemy kombinować dalej, tak jak ja to robiem, krok po kroku :D powodzonka
  19. heja, ja niedawno wymieniałem przewód od paliwa. powiem Ci,że lepiej jest kupić gumowy wąż niż bawić sie w te rurki, które potem gniją i jeszcze gorzej sie je rozkręca. polecam Ci hurtownię przemysłową. do paliwa masz 6 wężyk a do przewodów hamulcowych nie wiem... :wink: pozdro
  20. witam, a te podświetlanie gaśnie podczas jazdy czy wogóle go nie ma?? i powiedz mi z jakiego roku masz tą Bunię... też miałem problemy z zegarami i powiem Ci,że przewertowałem wszystkie opcje z tym zwiazane to na pewno coś znajdziemy... pozdro :mrgreen:
  21. heja Piraci Drogowi :8) mam pytanko,bo widzę ,że tak szeroko się rozwodzicie na ten temat, to na pewno powiecie ile wynosi taki średni koszt zakupu tarcz+klocki na przód do naszych bawarek. padają tu różne ceny i opinie. moje hamulce się kończą i zas na wymianę więc też bym prosił w miare o szybką odpowiedź,bo nie wiem jak długo jeszcze się będę ślizgał :P dzięx, pozdro
  22. jest jeden problem: wmieniałem baterię 5miesięcy temu, sterowniki też olej i kaowanie inspekcji tydzień temu :mad2: jakieś inne opcje :cry: pozdro
  23. witam, jadę czasem autkiem i ni stąd ni z owąd opada mi wskazówka obrotomierza i ekonomizera... spotkał się ktoś z was z takim czymś? proszę o jakiekolwiek wskazówki... pozdro
  24. miszczu39 odpowiedział(a) na miszczu39 temat w E34
    świece wymieniałem. i wtrysk sterujacy też. czyli następne też do wymiany??? :?: :cry:
  25. miszczu39 opublikował(a) temat w E34
    hejka, ludziska mam pytanko. wiecie jaka może być przyczyna czemu moje autko kopci przy odpalaniu? ja rozumiem ,że to diesel i musi chmurkę pościć, ale żeby aż taką :shock: . z góry dzięki za jakakolwiek pomoc :8) pozdro

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.