Treść opublikowana przez pdasiek
-
bmw e36 318i lusterka chromowane pasuja ?
Niech autor pamięta o "turbo whistlerze" ! Konieczny gadżet do tego autka :)
-
[e36] coupe, kolizja, tylny błotnik, ile sie spodziewać?
Ogólnie mój lakier jest tragiczny do dobrania - jak wszystkie jasne, mimo dobierania przez czujniki trzeba było poprawić lakier. Nie obeszło się też bez cieniowania przednich drzwi. Ale jest zrobione lepiej niż się spodziewałem, "Znawcy" oglądali drugi błotnik bo tam mam mały wgięcie na rancie i zawsze od tego zaczynali i się pytali "czemu od razu nie zrobili wgięcia" z drugiej (uszkodzonej) strony nie mogli się dopatrzeć "roboty" - tak więc chyba nie jest źle :) Zdjęcia: http://img827.imageshack.us/img827/6347/img3149i.jpg http://img190.imageshack.us/img190/5661/img3151w.jpg
-
Większy otówr centrujący
jeżeli wymiary się zgadzają to zamawiaj i będzie ok
-
Większy otówr centrujący
jeżeli wymiary się zgadzają to zamawiaj i będzie ok
-
Większy otówr centrujący
ponoć jakiś tam dystans można przejeździć ale jak 1 pierścień centrujący kosztuje 2.50 czy 5 zł to po co ryzykować?
-
Turbo bmw!!
mi chodziło o gwarancje w ramach np rozstrojenia mapy, czy inne jakieś detale, poprawki, itp, które niekoniecznie musiały by być odpłatne. Czyli ktoś kupił od Ciebie uturbione auto, za 2 tygodnie przyjeżdża bo coś nie ciągnie jak powinno, poprawiasz za free i klient odjeżdża.
-
Virtual Tuning -co myślicie? nerki, halo, kierunki
myślałem z początku nad Zderzakiem na przód z serii M, nawet znalazłem tanio oryginał nie klejony, ale jak na "lokalnym" zlocie gdzie było ~12 sztuk e36 coupe i 9 miało zderzak przedni a'la M to stwierdziłem że dziękuje. Co do fyzura i ori zderzaka też widziałem i mnie to pasi :)
-
Virtual Tuning -co myślicie? nerki, halo, kierunki
z m-paka nic nie pakuje,za bardzo oblatane wg mnie :), o glebie będę myślał po zimie. Jakiś gwint na przód poleci, tył siedzi spoko (zawias M) Jeszcze myślę na dyfuzorem do tylnego zderzaka, no i tłumik od 2.5 żeby to jakoś wyglądało
-
Moj nabytek czekam na szczera ocene !!!
kupuj 17" z dobrym ET i będzie dobrze. Musi pasować i tyle.
-
SONY175--->e36 325i coupe
majkel007, ja bym dał czarną fele do niej i czarną skóre bo ta tapicerka co tam siedzi to cieniutka,
-
WYCENA SZKODY E46
Zent, na pewno lepsza szpachla w tym wypadku niż wycinanie i wstawianie ćwiartki. po wyklepaniu szpachli poszło tyle co kot napłakał :), auto naprawdę dobrze zrobionę także myślę że nic się z tym nie zrobi :)
-
WYCENA SZKODY E46
zależy też w jakiej firmie na sprawca OC, w roku ~2003 wjechała babka czinkłoczentwo w ojca e34 530i 1994r, do wymiany lampa, blenda między lampami, i na zderzaku odprysł lakier. Cieniak był w PZU, wartość samochodu wtedy to jakieś 28tyś, dostaliśmy 3800 zł, zderzak pomalowany, blenda ori używana lampa tak samo, nas to kosztowało ~700 zł. Ja teraz miałem kolizje, wjechał mi w tylne błotnik mojej e36 coupe, rzeczoznawca wycenił na 2530 zł, wyklepanie i lakierowanie = 650 zł, także też nieźle. Tylko że auto już "bite" ale cóż... proste jest to ważne. wg mnie w Twoim przypadku idzie z miejsca szkoda całkowita. Ojciec teraz kupił Jag'a X-type po "szkodzie całkowitej" od znajomego handlarza, Uszkodzenia? zagięta maska, błotnik, pęknięty zderzak, przednia lampa do wymiany. maska i błotnik naprawiony, lampa nowa, zderzak sklejony. Koszt? 1500 zł, a ile wziął handlarz za szkodę całk? strzelam że ~25 tysi plus auto co odkupiliśmy :D
-
SONY175--->e36 325i coupe
ja do siebie się zastanawiałem nad folią na halo. z przodu mam białe dymione. Fakt że pomarańczowe wyglądają staro ale mniej oblatane niz białe, wg mnie oryginalniejsze :)
-
Virtual Tuning -co myślicie? nerki, halo, kierunki
już wniosłem o przeniesienie :)
-
Virtual Tuning -co myślicie? nerki, halo, kierunki
dzięki Saku ale mimo wszystko proszę o przerobienie mojego zdjęcia, chciałbym zobaczyć jak to wyglądałoby na moim aucie :)
-
Virtual Tuning -co myślicie? nerki, halo, kierunki
nerki = grill, zamiast chromu czarny mat :)
-
Virtual Tuning -co myślicie? nerki, halo, kierunki
Witam, co sądzicie ? :) szybkie VT przeze mnie i program GIMP :) http://img15.imageshack.us/img15/9369/bmwbokiem.jpg szyby niebieskie (lipa) + pom. kier. http://img717.imageshack.us/img717/6754/bmwbokiempomkierszyby.jpg http://img573.imageshack.us/img573/9135/1020620m.jpg czarne nery http://img12.imageshack.us/img12/1810/czarnenery.jpg kierunki pom + halo żółte http://img843.imageshack.us/img843/6691/kierupomhalote.jpg same kier http://img213.imageshack.us/img213/3928/pomkier.jpg same halo http://img705.imageshack.us/img705/5375/tehalo.jpg Jedyne co mi się widzi to albo same halo żółte albo same kierunki pomarańczowe, mat na nerach jakoś mi się nie widzi, a kierunki plus halo żółte wygląda jak choinka :)
-
SONY175--->e36 325i coupe
z powrotem wrzucasz żółte kierunki? Fajnie że biała, przynajmniej nie tak oblatana jak czarna... Podoba mi się
-
Bmw 328i touring
Zacna ta BM-ka :) Takim Kombi mógłbym jeździć. Jak nie lubię wstawek a'la Carbon tak w Tym aucie mi aż tak nie przeszkadza :)
-
moje pierwsze BMW, co o nim myslicie?
co do obc i klimy ręcznej mam identycznie, i też seria :) Ładna sztuka, spojler bym wywalił ale jak jest ori no to może być, trochę słaba ta tapicerka jak na coupe. Felgi to już setup zimowy czy jeszcze letni?
-
Moj nabytek czekam na szczera ocene !!!
przez te brewki, lusterka, blendę wstydziłbym się jeździć tym autem. Tylko że mi ogólnie z M-pakietu to się podoba tylny zderzak (chodzi dokładnie o wyprofilowanie dyfuzora), a listwy, blenda, lusterka, itp itd wg mnie trochę festyn :), w ostateczności podejdzie przedni zderzak z m, ale tylko w coupe. No i jak już w M pakiet grubo idziesz to felgi zmień na 17" od M
-
e36 coupe m50b20 '95r - PDasiek - jest i GWINT
102.5 km\h w zabudowanym i wyprzedzanie na podwójnej, coś jeszcze gadał o stwarzaniu zagrożenia :roll: Co do kierownicy to nie wiem jak to jest, to że wielofunkcyjna nie chodzi może o BC w manetce przy kierunkach? Kiery z przyciskami w e36 chyba w ogóle nie było. Czasami w ogłoszeniach ktoś pisał że ma kiere wiel. a była to ta trójramienna kiera od e36. Może jakiś fachowiec się wypowie o co kamman :)
-
e36 coupe m50b20 '95r - PDasiek - jest i GWINT
Na zimowym Setup'ie na wycieczce w Sandomierzu, niestety na trasie "Bomby" w lusterku... 1000 zł i 15 punktów karnych :( teraz tempo żółwie czeka przez rok czasu i Motorkiem w przyszłym sezonie powoooolutku.... http://img573.imageshack.us/img573/1151/1020684s.jpg
-
Turbo bmw!!
Jeśli byś miał stały dostęp do sprawdzonych części po dobrej cenie (turbina, intercooler etc), do tego tanią siłę roboczą która by to sprawnie robiła, oczywiście musiałbyś to bezpiecznie wystroić i dawać jakąś sensowną gwarancje, wtedy może i tak. Ale wydaje mi się to trudne do wdrążenia. Już prędzej sprowadzanie "igiełek", doprowadzanie do stanu możliwie idealnego - fabrycznego i sprzedawanie po wygórowanych cenach. - na e30, e34, e36, e28 itp jest popyt jesli auto w stanie idealnym, i ludzie płacą za te autka po 2 x więcej od ceny rynkowej :)
-
[e36] przestały grać głośniki
Okazało się że trzeba zasilić oprócz żółtego i czerwonego jeszcze "biały" przewód. Połączyłem go z przewodem Illumination. Może to do tej zwrotnicy (czy co to tam jest). Przypominam że mam rozszerzony pakiet audio dla śledzących problem.