Treść opublikowana przez FuXX
-
Duże spalanie, w czym problem?
Mam problem – auto dużo pali. Założyłem gaz sekwencyjny Stag 300 w mieście pali mi 16 litrów na trasie 12. Byłem już u kilku „gaziarzy” każdy mówi że problem nie tkwi w złym ustawieniu tylko coś jest nie tak z samochodem. Podpinałem go już kilkakrotnie pod komputer – zero błędów. Jest jeszcze jedna możliwość (taka jest moja opinia), naciągnięty łańcuch rozrządu, tylko nie wiem czy w takim wypadku auto będzie więcej palić. Jeśli macie jakieś sugestie to proszę o pomoc.
-
Amortyzatory przod - niewiele brakowalo :(
Miałem podobny przypadek, na szczęście też przy małej prędkości. Tylko że urwany kielich przeciął mi oponę.
-
MONTAŻ SEKWENCJI W E34 520i vanos
A jak ma byc zamontowana listwa? Może jakieś zdjęcia?
-
O instalacjach gazowych
Ile powinno palic BMW E39 2.0 na gazie (sekwencja stag 300)?
-
Dziwny brak mocy
Taki mam zamiar ale to dopiero w poniedziałek :lol: . Zadałem to pytanie bo może ktoś miał podobny problem i zna jego rozwiązanie.
-
Dziwny brak mocy
Mam problem z brakiem mocy. Silnik to M52, 2.0 benzyna. Auto do 3000 obrotów na pierwszym biegu jest strasznie słabe praktycznie nie przyśpiesza. Proszę o jakieś sugestie.
-
Wciąż problemy z przekazaniem MOCY!!!
Może trzeba zainwestowac w sprzęgło spiekowe? Tylko czy wytrzyma to skrzynia?
-
Mapa do nawigacji do kompa
Szukam w miarę dokładnej mapy Polski do nawigacji do komputera w samochodzie jeśli ktoś zna jakąś to proszę o napisanie.
-
Serwer z materialami do BMW (juz jest)
Mi sie nie otwiera całkowicie
-
Jake są koszty utrzymania E39
Mogę podać Ci kilka przykładów cen z napraw jakie robiłem: - amorki przód wraz z odbojnikami firma Sachs -900 zł - tarcza sprzęgła z łożyskiem firma Sachs 400 zł - tarcze przód i klocki – 400 zł - tarcze tył, klocki i szczęki o raz linki od ręcznego 500 zł Ceny mogą się różnić o kilka złotych
-
[E39] gdzie drobić tanio kluczyk kpl.
150 zl ale jaki? Ten z otwieraniem drzwi i bagażnika?
-
Ile kosztuje ubezpieczenie od samej kradziezy w PZU ?
FuXX odpowiedział(a) na Mlodzik18 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneJa mam dwa pytania w związku z AC od kradzieży może ktoś się orientuje. 1. Co się stanie jeśli ukradną mi samochód i go znajdzie policja po jakimś czasie, a w nim będzie brakowało kilku części? 2. Ukradną auto i znajdzie się rozwalone w drobny mak lub spalone?
-
brak ciśnienia oleju 520
Ja to robiłem, na pewno nie jest to łatwa sprawa. Żeby zdjąć miskę olejowa trzeba podwiesić na czymś silnik i odkręcić od spodu sanki. Samo wymontowanie pompy to żaden problem i wymiana zaworka też. Miałem znaczy mam podobne objawy po odpaleniu samochodu przez około 3 do 5 sekund świeci się kontrolka ciśnienia oleju, wymieniłem pompę i zaworek w niej nic to nie dało. Jeśli potrzeba Ci więcej informacji to porszę na priv.
-
Wymiana podstawy sprężyny Czy to jest konieczne?
Ja miałem taki przypadek z talerzami że jeden pękł i przeciął mi oponę, amorki firmy Sachs.
-
Zamierzam wymienić sprzęgło --> i mam kilka pytań :)
Ja już wymieniałem sprzęgło, docisk i łożysko (zestaw). Mój mechanik (kuzyn zresztą) odradzał mi sprzęgło firmy „LUK”. Założyłem firmy „Sachs”, oczywiście komplet i jestem zadowolony. Co do lewarka to odpina się go od spodu, od skrzyni biegów jest spinka. Lewarek u góry zostawiasz w spokoju. Jedyne łożysko jakie tam wymieniałem to dociskowe, które było w zestawie.
-
Tapicerka samochodowa
Będę obszywał tapicerkę skórą. Prosiłbym posiadaczy takiej tapicerki o poradę jaki kolor skóry wybrać? Mam w planie jakiś jasny odcień ale nie biały.
-
Diagnoza - brzęczenie z okolic skrzyni biegów.
to chyba koło dwumasowe
-
Poszukuje dobrej myjni RĘCZNEJ w Rzeszowie
Byłem widziałem i gratuluję takiej furki. Jest na czym oko zawiesić.
-
Chodzi o boczki w drzwiach
Chcę obszyć skórą tapicerkę w moim BMW E39, ale mam pewien problem z boczkami w drzwiach. Dokładnie chodzi o to, że w drzwiach są poduszki powietrzne i nie wiem, na jakiej zasadzie one działają. Jeśli ktoś ma pojęcie to niech napiszę czy można obszyć tapicerkę drzwiową.
-
Poszukuje dobrej myjni RĘCZNEJ w Rzeszowie
Pewnie przejadę się oglądnąć to cudo :D
-
Serwo - przestroga
Może jakaś fotka, o które kanały chodzi, bo nie bardzo mam pojęcie?
-
Czy 1000 zł za wymianę uszczelek pod głowicą to przegięcie?
Ja za taką usługę, wraz z planowaniem głowicy i sprawdzeniem szczelności oraz wymian prowadnic zaworów i wymiana uszczelniaczy zapłaciłem 800zl
-
Za co odpowiada czujnik położenia wału?
Jak w temacie. Zna ktoś może cenę?
-
Świecąca się 3 s. po odpaleniu auta kontrolka oleju
Byłem właśnie u mechanika zalecił wymianę zaworku w pompie oleju. Zaworek został wymieniony i usterka też została.
-
Świecąca się 3 s. po odpaleniu auta kontrolka oleju
U mnie w czasie jazdy jest wszystko w porzadku tylko po dłuższym postoju i odpaleniu samochodu kontrolka nie gaśnie przez jakieś 3 sekundy. Po tych 3 sekundach później wszystko chodzi elegancko. Przejechane mam jakieś 230 tys.