Skocz do zawartości

FuXX

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FuXX

  1. FuXX opublikował(a) temat w E39
    Mam problem – auto dużo pali. Założyłem gaz sekwencyjny Stag 300 w mieście pali mi 16 litrów na trasie 12. Byłem już u kilku „gaziarzy” każdy mówi że problem nie tkwi w złym ustawieniu tylko coś jest nie tak z samochodem. Podpinałem go już kilkakrotnie pod komputer – zero błędów. Jest jeszcze jedna możliwość (taka jest moja opinia), naciągnięty łańcuch rozrządu, tylko nie wiem czy w takim wypadku auto będzie więcej palić. Jeśli macie jakieś sugestie to proszę o pomoc.
  2. Miałem podobny przypadek, na szczęście też przy małej prędkości. Tylko że urwany kielich przeciął mi oponę.
  3. A jak ma byc zamontowana listwa? Może jakieś zdjęcia?
  4. Ile powinno palic BMW E39 2.0 na gazie (sekwencja stag 300)?
  5. FuXX odpowiedział(a) na FuXX temat w E39
    Taki mam zamiar ale to dopiero w poniedziałek :lol: . Zadałem to pytanie bo może ktoś miał podobny problem i zna jego rozwiązanie.
  6. FuXX opublikował(a) temat w E39
    Mam problem z brakiem mocy. Silnik to M52, 2.0 benzyna. Auto do 3000 obrotów na pierwszym biegu jest strasznie słabe praktycznie nie przyśpiesza. Proszę o jakieś sugestie.
  7. Może trzeba zainwestowac w sprzęgło spiekowe? Tylko czy wytrzyma to skrzynia?
  8. Szukam w miarę dokładnej mapy Polski do nawigacji do komputera w samochodzie jeśli ktoś zna jakąś to proszę o napisanie.
  9. Mi sie nie otwiera całkowicie
  10. FuXX odpowiedział(a) na bodziotx temat w E39
    Mogę podać Ci kilka przykładów cen z napraw jakie robiłem: - amorki przód wraz z odbojnikami firma Sachs -900 zł - tarcza sprzęgła z łożyskiem firma Sachs 400 zł - tarcze przód i klocki – 400 zł - tarcze tył, klocki i szczęki o raz linki od ręcznego 500 zł Ceny mogą się różnić o kilka złotych
  11. 150 zl ale jaki? Ten z otwieraniem drzwi i bagażnika?
  12. Ja mam dwa pytania w związku z AC od kradzieży może ktoś się orientuje. 1. Co się stanie jeśli ukradną mi samochód i go znajdzie policja po jakimś czasie, a w nim będzie brakowało kilku części? 2. Ukradną auto i znajdzie się rozwalone w drobny mak lub spalone?
  13. FuXX odpowiedział(a) na magrad temat w E39
    Ja to robiłem, na pewno nie jest to łatwa sprawa. Żeby zdjąć miskę olejowa trzeba podwiesić na czymś silnik i odkręcić od spodu sanki. Samo wymontowanie pompy to żaden problem i wymiana zaworka też. Miałem znaczy mam podobne objawy po odpaleniu samochodu przez około 3 do 5 sekund świeci się kontrolka ciśnienia oleju, wymieniłem pompę i zaworek w niej nic to nie dało. Jeśli potrzeba Ci więcej informacji to porszę na priv.
  14. Ja miałem taki przypadek z talerzami że jeden pękł i przeciął mi oponę, amorki firmy Sachs.
  15. Ja już wymieniałem sprzęgło, docisk i łożysko (zestaw). Mój mechanik (kuzyn zresztą) odradzał mi sprzęgło firmy „LUK”. Założyłem firmy „Sachs”, oczywiście komplet i jestem zadowolony. Co do lewarka to odpina się go od spodu, od skrzyni biegów jest spinka. Lewarek u góry zostawiasz w spokoju. Jedyne łożysko jakie tam wymieniałem to dociskowe, które było w zestawie.
  16. FuXX opublikował(a) temat w E39
    Będę obszywał tapicerkę skórą. Prosiłbym posiadaczy takiej tapicerki o poradę jaki kolor skóry wybrać? Mam w planie jakiś jasny odcień ale nie biały.
  17. to chyba koło dwumasowe
  18. Byłem widziałem i gratuluję takiej furki. Jest na czym oko zawiesić.
  19. FuXX opublikował(a) temat w E39
    Chcę obszyć skórą tapicerkę w moim BMW E39, ale mam pewien problem z boczkami w drzwiach. Dokładnie chodzi o to, że w drzwiach są poduszki powietrzne i nie wiem, na jakiej zasadzie one działają. Jeśli ktoś ma pojęcie to niech napiszę czy można obszyć tapicerkę drzwiową.
  20. Pewnie przejadę się oglądnąć to cudo :D
  21. FuXX odpowiedział(a) na arko5 temat w E39
    Może jakaś fotka, o które kanały chodzi, bo nie bardzo mam pojęcie?
  22. Ja za taką usługę, wraz z planowaniem głowicy i sprawdzeniem szczelności oraz wymian prowadnic zaworów i wymiana uszczelniaczy zapłaciłem 800zl
  23. Jak w temacie. Zna ktoś może cenę?
  24. Byłem właśnie u mechanika zalecił wymianę zaworku w pompie oleju. Zaworek został wymieniony i usterka też została.
  25. U mnie w czasie jazdy jest wszystko w porzadku tylko po dłuższym postoju i odpaleniu samochodu kontrolka nie gaśnie przez jakieś 3 sekundy. Po tych 3 sekundach później wszystko chodzi elegancko. Przejechane mam jakieś 230 tys.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.