Treść opublikowana przez malysz1976
-
BMW Road Map Europe PREMIUM WEST i EAST 2018-2
Już są nowsze mapy https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=348160
-
Re: ciekaw funkcje e60
Zakoduj „hart_einschalten” wtedy nie będzie mrugał przy starcie .
-
Schemat bezpieczników 525d(bezp. od ekranu)
Kolego trochę wysiłku „Poszukaj zanim zapytasz” Po polsku https://chomikuj.pl/daromega/BMW_INPA_DIS_POD_WINXP/Bezpieczniki+BMW+E60+rozpiska+PL https://www.google.de/search?q=opis+bezpieczników+bmw+e60+520d&client=safari&hl=pl-de&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjpzoft1-jdAhVLKMAKHQzlAQQQ_AUIESgB&biw=375&bih=553
-
Co to za kamera?
Asystent świateł drogowych.
-
[E87] doposażenie w wewnętrzne lusterko fotochromatyczne
Schematy lusterek - trzeba wybrać odpowiedni bo różnią się rocznikami https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e87-118d-sha/wiring-functional-info/body/mirrors/interior-rear-view-mirror-compass-garage-door-opener/q-X14292 Fotochrom i asystent świateł wymaga kodowania , pilot do bram moduł ma w lusterku .
-
E60 czujnik deszczu
Diagnostyka była ? Może wystarczyć kalibracja RLS np INPA . Co do zakupu musisz uważać na nr jeśli masz HUDa .
-
Lokalizacja modułu kamery cofania
Miejsce tam masz pod moduł ? Są jakieś lużne wtyczki ?
-
E60 530i problem z automatem
Tak
-
E60 530i problem z automatem
Proponowałbym aktualizacje skrzyni .
-
Lokalizacja modułu kamery cofania
Według TISa jest pod kierownicą . https://www.newtis.info/tisv2/a/de/f15-x5-sdrive25d-sav/repair-manuals/66-distance-system-cruise-control-remote-operation/66-53-reversing-camera-rfk-side-view-camera-top-view-camera/1VnXz7YLD0
-
BMW Road Map Europe PREMIUM WEST i EAST 2018-2
Pisz do moderatora „kruk”
-
e60 padła cała elektryka
Wygląda na padnięty jakiś moduł który ma CAN albo brak styku na wtyczce . Zacznij od bagażnika - często zalewany moduł PDC , skrzynka sterowników przy silniku .
-
Asystent swiateł drogowych
Nie ma związku , mam ten sam RLLS do huda i działa wszystko jak należy , są jakieś błędy ? . Potraktuj pustym MANem FLA .
-
Automatyczne odsuwanie kierownicy i fotela kierowcy
Jeśli chodzi o podnoszenie kierownicy po otwarciu drzwi to w module SZM musi być zakodowane „EINSTIEGSHILFE_HOEHE” na aktiv .
-
Automatyczne odsuwanie kierownicy i fotela kierowcy
Masz memory w aucie ? z tego co wiem tylko kierownica się podnosi .
-
e60 padła cała elektryka
Odepnij licznik .
-
F11 stałe napięcie 12v w kabinie, gdzie?
Stałe napiecią są w rozdzielaczu prądu w schowku (bezpieczniki) , ale niektóre są usypiane .
-
E39 530d - instrukcja serwisowa
Włącz Google tłumacz i masz po Polsku , TIS jest rewelacyjny .
-
Problem po zmianie języka na polski
Pogadaj z znajomym , powinno pomóc przekodowanie pustym MAN modułu FRM .
-
E39 530d - instrukcja serwisowa
Instrukcje i schematy https://www.newtis.info/tisv2/a/de/
-
Problem po zmianie języka na polski
Zmiana języka nie ma wpływu na te funkcje które Ci nie działają , zostało namieszane w module nadwozia . Sam robiłeś zmianę języka ?
-
Kontrolka żarówki z wykrzyknikiem - co oznacza
Masz spaloną jakąś żarówkę .
-
jaki mam system audio/wybór wzmacniacza
Podstawowe nagłośnienie nie ma kodu $676 Hifi $677 Hifi Pro Logic7
-
F 45 schemat airbag potrzebny
Wpisz vin i szukaj https://www.newtis.info/tisv2/a/de/ Np Pasywna ochrona pieszego https://www.newtis.info/tisv2/a/de/f45-220d-xdrive-sat/search?q=+Passiver+Fußgängerschutz Airbag https://www.newtis.info/tisv2/a/de/f45-220d-xdrive-sat/search?q=Airbag
-
jaki mam system audio/wybór wzmacniacza
Podstawowe nic z vinu nie wychodzi więcej . https://www.mdecoder.com/decode/c589569