Witam. Zakupiłem videorejestrator i podłączyłem go do kostki od zapalniczki zaraz nad nogami pasażera jednak problem jest taki że to złącze traci napięcie chwilę po zamknięciu auta. Rejestrator ma dodatkowy przewód który trzeba podpiąć do akumulatora żeby nie kasowała się godzina i data oraz był zawsze aktywny czujnik który włącza rejestrator gdy ten wyczuje przeciążenie, np podczas stłuczki parkingowej. Może ma ktoś pomysł abym bez rozbierania połowy deski, znalazł gdzieś dojście do 12v z akumulatora, w kabinie samochodu?