Treść opublikowana przez malysz1976
-
Apple CarPlay
Niestety nie CARPLAY jest możliwe dopiero w NBT2 EVO .
-
E60 wymiana nawigacji na NBT
Też trafiłem w TISie na ten opis (zworka pin 1 z 2 ) jeszcze się nie odważyłem tego zrobić . Z tym że w moim wzmacniaczu $688 według schematów na pin 1 idzie dodatkowy plus wtyczka A52*3B który miałem podpięty . https://www.newtis.info/tisv2/a/de/f82-m4-cou_201711/wiring-functional-info/body/audio-mode-video-mode-navigation-telephone-most-ring/sound-output/supply-amp-amplifier/H2TF0pMR
-
e60 LCI Zacięta kolumna kierownicza reg. elekrtrycznie
https://naforum.zapodaj.net/4685ae63201e.jpg.html Miejsca 1,2 towotem w sprayu , jak zdejmiesz obudowę pod kierownicą i będziesz ją regulował przyciskiem to zobaczysz miejsca gdzie jest tarcie i ewentualny opór i tam też potraktuj sprayem .
-
e60 LCI Zacięta kolumna kierownicza reg. elekrtrycznie
Doposażałem ostatnio elekt. kierownice - budowa bardzo prosta . Pierwsze co możesz zrobić to potraktować mechanizmy WD40 , następnie towotem w spraju . Główna oś do której jest przykręcona kierownica może powodować opór . Zobacz na zdjęcia z tej aukcji . Zobacz ofertę: E63 E60 E64 LIFT ELEKTRYCZNA BLOKADA KIEROWNICY https://allegro.pl/oferta/e63-e60-e64-lift-elektryczna-blokada-kierownicy-8328918892
-
E60 wymiana nawigacji na NBT
Wzmacniacz z F modelu po podpięciu działał od razu czy musiałeś go kodować ? Mój przypadek e60 EVO ID6 z końca 2017 z Polskim emulatorem - zamontowany wzmacniacz i cisza w głośnikach .
-
E61 problem z modułem LM po kodowaniu NCS
Masz model przed liftem , a lampy LCI ?
-
nie działa otwieranie bagażnika; E60 2007 530D
Ten problem dotyka chyba każdego e60,e61 musisz zdjąć prawy boczek w bagażniku , zdjąć izolacje z przewodów które wychodzą z ramienia klapy . https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=73&t=163698&start=15 U siebie robiłem już dwa razy - wymieniałem złamane przewody pojedynczo i teraz znowu mam problem z następnym , kupiłem wiązkę naprawczą i wymienię wszystkie .
-
Apple CarPlay
To moje EVO https://naforum.zapodaj.net/8ceab0994243.jpg.html Firmware za niskie ?
-
Apple CarPlay
To moje EVO
-
BMW E90 przednia rączka od strony pasażera
Element nr 18 https://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=VG91-EUR-07-2008-E90-BMW-320d&diagId=51_5835 Wymianę masz w TIS w linkach .
-
Head Unit not coded correctly e60
INPA jakie błędy pokazuje ?
-
BMW E90 przednia rączka od strony pasażera
https://www.newtis.info/tisv2/a/de/ https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e90-320d-lim/repair-manuals/51-body-equipment/51-21-door-locks-handles-fittings-front/FSPSxcs https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e90-320d-lim/repair-manuals/51-body-equipment/51-21-door-locks-handles-fittings-front/FXZ7ib3
-
Head Unit not coded correctly e60
Raczej tylko kodowanie . Błąd wyskoczył po jakimś zabiegu lub zmianie modułu ? Coś nie działa ?
-
M57D25 start z miejsca automatem
Da radę -jeździłem taką ,bąka też zakręcisz , ale lepiej nie męcz skrzyni .
-
[E87] Demontaż tylnego zderzaka
https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e87-118d-sha/search?q=hintere+Stoßstange Google tłumacz
-
Apple CarPlay
Kodowanie esysem ? Znalazłem takie komendy , w najbliższym czasie przetestuje . CARPLAY_FULLSCREEN - activ HU_NBT2 - 3001_Exbox : AUX1_IN_HU : wert_21 HU_NBT2 - 3005 Display_pip_config: CID_DISP_AR - ratio_1_07 jeśli nie masz FULLSCREEN_CARPLAY, poszukaj HMI_39_39_128 i ustaw to aktiv.
-
M57D25 start z miejsca automatem
Jeśli wyłączysz kontrole trakcji to tak , przy włączonej nawet na śniegu nie ma uślizgu - może minimalny .
-
Stojak na kubki/napoje.
Temat przerabiany kilka razy -szukaj . Generalnie wymiana deski ( kokpit) lub jakaś rzeźba , ten element jest w całości .
-
Bmw F10 problem z centralnym monitorem
Komputerem kodowanie lub intuicyjnie szukać języka z tych znaków . Sytuacja jest taka że pod tymi znakami są dane komendy i trzeba je klikać jak byś wchodził do menu >ustawienia>języki .
-
Bmw F10 problem z centralnym monitorem
Właśnie to jest powód tych znaków , jednostka nie ma tego języka który zatwierdził .
-
Bmw F10 problem z centralnym monitorem
Jaki był język menu ? Wygląda że się wysypał .
-
Bmw F10 problem z centralnym monitorem
Wklej zdjęcie tego ekranu - co to za numery . Wciśnij i trzymaj wciśnięte pokrętło głośności do momentu aż zgaśnie ekran (reset navi)
-
E60 wymiana nawigacji na NBT
Ten link wkleiłem dla przykładu , wzmacniacz kupiłem na ebay - sprzedawca z samymi opiniami pozytyw , będę chciał w tym tygodniu go jeszcze raz podpiąć i spróbuje kodować . Problem jest z tym że żaden program go nie widzi .
-
E60 wymiana nawigacji na NBT
Też walczę z echem w moim EVO - to kodowanie nie pomogło . Podobno pomóc ma zmiana wzmacniacza $688 HarmanKardon Surround Sound System z F modelu https://archiwum.allegro.pl/oferta/wzmacniacz-top-hifi-harman-bmw-f30-f31-f32-f33-f34-i7143568610.html Mam już taki , ale niestety po podłączeniu cisza , sprzedawca gwarantował że jest sprawny ? Gdzieś na zagranicznym forum pisali że ta generacja wzmacniaczy wymaga kodowania w innym aucie .
-
Apple CarPlay
Witam Koledzy może ktoś zdradzi rąbek tajemnicy kodowania carlyplay -pełny ekran ? Moje EVO ID6 wszystkie FSC aktywne , carlyplay działa świetnie tylko 2/3 ekranu .