Witam. Mam problem z prawa lampa w f30. Mianowicie nie świecą ringi oraz nie poziomuje się. Dzieję się to tylko gdy temperatura spadnie poniżej 10°C. Po chwili jazdy wszystko wraca do normy. Sprawdzałem wtyczkę i wiązkę ale jest wszystko okej. W menu navi pokazuję błąd "awaria świateł doświetlających zakręty" a w kompie 8041F2 oraz 8041FD
Problem rozwiązany! Winowajcą okazał sie sterownik abs! Po jego wymianie wszystko jest okejj - wkoncu moge wyłączyć kontrolę trakcji oraz śmiało można korzystać z tempomatu jadąc ponad 100km/h!
Dodam rowniez ze nie działa przycisk dsc - nie ma możliwości wyłączenia kontroli trakcji. Gdzieś czytałem ze to jest również przez to spowodowane ;/ Moje koła przednie to 245/35r19 a tyl 275/30r19. Sprawdzałem w katalogu i niby ma to wszyskto współgrać. Przedtem mialem kola 18 identyczny rozmiar przód oraz tyl i problem byl ten sam:/ zmieniłem czujniki abs lewy tyl oraz prawy tyl bo takie historyjki krążą ze to właśnie one sa winowajca
Witam wszystkich posiadaczy bmw e60/e61. Jestem tutaj nowy i mam do was pytanie a mianowicie chodzi o uchwyty/stojaki na napoje. W mojej beemce niestety tego nie ma a bardzo chciałbym je mieć. Powiedzcie mi czy konieczną będzie wymiana całego panela wraz ze schowkiem czy macie może jakieś inne sprawdzone pomysły na to? 20190720_151229.jpg
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.