Treść opublikowana przez Żuq
-
Partikelfilter-czy ktoś montował?
a może jeszcze w tłumiku zrób dziurke bedzie "mruczał" jak sportowy :)
- CB Radio
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
tego sie nie da skomentować :mad2: :mad2: :mad2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
a może walił bąki za często :) :evil: :twisted2:
-
klimatyzacja
witam temp. z poziomu iDrive nie ale masz to po ręką(pokrętło) ,nawiew na szybę jest centralny więc jest tylko jeden regulator no i siła dmuchawy też jest pod ręką,oprócz tego siłę nadmuchu można regulowac z poziomu iDrive indywidualnie dla pasażera i kierowcy,dla mnie super rozwiązanie hej zgodze się z kolegą dla mnie też jest super rozwiązanie i jak było pisane wcześniej że słabo reaguje czy wolno nagrzewa, u mnie taki obiaw nie wystepuje a wrecz przeciwnie wszystko śmiga super
- DSR DTC
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
nie no wypas :mrgreen:
-
fajna myszka optyczna :)
a ja obecnie na takiej śmigam i tez za nią zaplaciłem jakoś 35zł na allegro
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
JanoGliwice jak klikam twoj link to wychodzi mi "Błąd 404: Strona nie została znaleziona" może juz allrgo usuneło aukcje pozdr
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
a ten sprzet grajacy to chyba hardam/kardon :)
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Przelot pewnie realny (trochę skóry zniszczone) ale....dziadek Turek :D no właśnie te skóry aż za bardzo zniszczone jak na taki przebieg ale.. dziadek Turek :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
a sam raz na piknik po co brać stolik :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Giwera jak sie patrzy masakra :mad2: ale za to jak serwisowane :) :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
DTM - Diesel Touring Malo pali :) dobre :cool2: :mad2: :mad2: :mad2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
maska pierwsza klasa oraz czołg a to mi pług przypomina :):) :mad2: :mad2:
-
Prośba o rozkodowanie nr części 11 61 779 0130
hmm. troszke dziwna sprawa ale sprawdz dokładnie co to ma być i do jakiego dokladnie auta , juz nie mowie ze jakbys podał vin to było by najlepiej , ale coś w ETK nie moge takich nr czesci znaleśc jak podajesz
-
Prośba o rozkodowanie nr części 11 61 779 0130
A do jakiego modelu beemki ta cześć bo hmmm. w ETk tego nr też nie ma
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
nie mam pytań zamawiam te fele :mad2: :mad2: :mad2: masakra
-
Prośba o rozkodowanie nr części 11 61 779 0130
nr nie jest za długi tylko błędny bo w ETK nie ma takiej części
-
Prośba o rozkodowanie nr części 11 61 779 0130
też sprawdziłem z ciekawości i tak jak pisze DRAY nie ma takiej części w ETK sprawdz dokładnie nr i podaj jeszcze raz
-
Do użytkowników 530d 218KM i 231KM..
witam ja tam mam 530d 218KM i nienarzekam - co prawda nie moge porównać do 231KM bo nie jeździłem takim, ale wydaje mi sie że bedzie to w podobie jeśli chodzi o spalanie osiągi czy też inne, no chyba że sie myle to prosze mnie poprawić. pozdr
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
ale to jest pewnie wersja usa po tuningu jedyna taka w PL :cool2: :mad2:
-
Kody
o właśnie ! dokładnie o ten link mi chodziło :D
-
Kody
Witam! jest to ukryte menu w którym jest test zegarów, nr Vin, i po wpisaniu kodu jeszcze inne funkcje przynajmniej u mnie tak jest ale na forum czytałem o tym, jak znajde str to wrzuce linka pozdr
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Co za baran ... teksty jak 15-o latka "Nie masz kasy na to auto to popodniecaj się zdjęciamiJ i kup sobie tańsze. Wymieniam się tylko na banknoty z emblematem Władka II Jagiełło lub Zygmusia I Starego. Niższe nominały też pożądane;) – jak wspomniałem nie potrzebuję na razie auta." bez komentarza :mad2: :mad2: :mad2: