Treść opublikowana przez Żuq
-
BMW ETK - skąd wziąć?
no właśnie mam XP Professional musze zobaczyc jak to na laptopie bedzie działać tam jest Vita
-
BMW ETK - skąd wziąć?
witam! zrobiłem tak namęczyłem się i ściągnołem te 37 plików podczas rozpakowywania przy 13 cos sie popsuło ale dałem rade naprawić rozpakowane i wszystko idzie jak z płatka aż nagle po zainstalowaniu wyskakuje cos takiego http://www.wbv.pl/images/283_1.jpg potem jak dam OK OK wyskakuje znowu cos takiego %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.wbv.pl/images/439_2.jpg no to zaznaczam opcje i wyskakuje takie cos %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.wbv.pl/images/226_3.jpg i tu już jest pies pogrzebany bo nie wiem co dalej?? wszystko zaznaczone jak na foto !! jezyka sie nie da wybrać bo jak rozwija liste to jest pusto i nie wiem co mam zrobic dalej !!!???? Może ktoś ma na cd wypalone i mu to działa to w weeknd będe w Wawie to moge podjechać i od razu na laptopa zainstalować. POMOCY !!!! pozdr
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Może kiedyś allegro wpadnie na taki pomysł i doda opcje " skomentuj aukcję" :D
-
Moja kolekcja modeli BMW
Dlaczego niestety w skali 1:18, to chyba najlepsza skala dla modeli, chyba że chodziło Tobie o niestety w 1:18 a nie w 1:1 :D Ja narazie koncentruje sie na nabyciu starszych modeli BMW np. M5 E28 Autoartu i M1 w wresji Procar. co do skali to się z tobą zgodze , że jest to najlepsza skala dla modeli a chodziło mi ,że nie jest to w skali 1:1:D
-
dorabianie kluczyków
a nie wiecie ile kosztuje kluczyk do e60 ?? i gdzie można kupić i zaprogramować? i jak to działa??
-
Potrzebna czarna e60 530d - BMW TRENDS
to ja bym tak na 99% sie przejechał do wawy na taka sesyjke :) a co tam :mrgreen:
-
Niedziałające mp3 - Navi Professional
a czy każda bejka z navi professional czyta mp3?? bo nawet u siebie nie sprawdzalem. Pozdro
-
Potrzebna czarna e60 530d - BMW TRENDS
no ja tez mam troszke do wawy , ale pomyślimy :D
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
uff. a już myślałem , że nie wiem
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
a teraz znalazłem to http://www.allegro.pl/item459686559_lampa_lampy_tyl_bmw_e60_e_60_combi_2006.html i moje pytanko bo może źle mi sie wydaje ale czy jest E60 kombi?? czy to jest E61??
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
to jest po prostu M-ka :mrgreen: a czy tylko ja mam takie wrażenie że drzwi od pasażera lewy tył mają inny odcień niż np przednie czy to może gra swiateł ?? bo auto - Bezwypadkowe. ale to "- neony (podświetlenie podwozia, siedem kolorów z możliwością regulacji w odniesieniu do grającej muzyki)" rozbilo mnie :clap: :mad2: :cool2: :jawdrop:
-
Akcyza od 19 lipca!!!
takie rzeczy to tylko w Polsce - taki kraj :mad2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
bo tyłu nie ma - w trakcie budowy :)
-
Moja kolekcja modeli BMW
wypas :cool2: ja mam tylko 850i ale niestety w skali 1"18 :( w planach nabycie e60
-
pamiec flash z logo BMW
gadżet może być :)
-
winamp BMW :)
a mnie możesz kolego wysłać zabaczymy jak wygląda na żywo pozdr
-
Absurdalne przepisy (akcyza)
Żuq odpowiedział(a) na Alf007 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneczy z tego czy z tego jak to kolego napisałeś haracz należy płacić- ten kraj jest piękny :duh:
-
Rejestraca auta
ten kraj jest piękny :duh: ale dobrze że sie wszystko udało pozytywnie :cool2:
-
NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA W ROKU 2007
jeszcze sie pomyli i zrobi nowe auto kolegi, albo poprostu BMW jest tad dobre i sie boja kraść tej marki , ale dla mnie bomba bo ubezpieczenia nizsze i jest OK . A BMW to radość z jazdy :)
-
Rejestraca auta
"Stary Dziad" i jak tam sprawa wygląda z tą rejestracją bo ciekawi mnie sprawa , ale w tym kraju z drugiej strony jest wszystko możliwe i "takie rzczy to tylko w PL" pozdr
-
Absurdalne przepisy (akcyza)
Żuq odpowiedział(a) na Alf007 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnebo to taki kraj , prawo i przepisy działają w 1 stronę , nie by było obywatelowi lepiej tylko by go dojechać a co niech ma całe życie pod góre. to chore jest pozdr
-
2006r Polska nawigacja???
ja tam mam 2008-02 i jak narazie smiga bez problemu
-
BMW ETK - skąd wziąć?
hmm .. przed chwilą tak zrobiłem i nie rusza dalej pokazuje ten sam komunikat :( pomocy niech ktos da jakiś link gdzie jest wszystko zrobione albo kto ma na cd i nie ma problemow z instalacja to pisac na pw i moze mi wysle a ja pokryje koszty tej sprawy pozdr
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
widze ogłoszenie powraca kiedys juz je widzialem ale jest dobre :)
-
E60/61 Spryskiwacze reflektorow
no + koszty roboty bo pewnie cza zdjac zderzak itd itd i sie troszke nazbiera , ale skoro jest to cza zrobic by dzialało ;)