Skocz do zawartości

Żuq

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Żuq

  1. :mad2: :mad2: :mad2:
  2. :mad2: :mad2: :mad2:
  3. Witam! jak w temacie mam płytke dvd i na wyświetlaczu nie pokazuje gdzie jestem tylko np. jade jakąś główną ulicą a pokazuje ze gdzieś w "polu" jestem. co może być przyczyną ? antena?? bo nic innego mi nie przychodzi na myśl pozdrawiam Żuq
  4. hmmm a na jakiej cd masz mp3 nagrane i z jaka prędkością ??? bo u nie coś nie bardzo chciało czytać ale cd było chyba porysowane http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=96244&highlight=
  5. Żuq odpowiedział(a) na progressowy temat w E60, E61
    no u mnie brak tego , ale jak kolega jarek_pr napisał do czego one moga służyć??
  6. u mnie tez działa wszystko bez problemowu jasiuq1 czyta Ci w dvd mp3??
  7. takwyszedł 19.02 i będzie do 16.04 czy jakoś tak pozdro
  8. Ja też mam :) :cool2: :cool2: :cool2:
  9. ale ładna gazetka i te fotki :) sesja się udała
  10. Żuq odpowiedział(a) na apek88 temat w E60, E61
    Kolego, a myslisz, ze komus E60 z nieba spadl? A moze BMW AG komus go podarowalo za piekne oczy? Chyba nie. Ja moją dostałem w markecie w promocji :twisted2: :twisted2: :twisted2:
  11. super zdjecia a maska poprostu jest mega nic dziwnego że napisał do wymiany :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
  12. filtr powietrza bardzo profi :)
  13. dobre :twisted2: :twisted2: :twisted2: :twisted2: :twisted2:
  14. ostatnia jest najlepsza :mad2: :mad2: :mad2:
  15. Żuq odpowiedział(a) na bossmir temat w E60, E61
    no fakt całkiem zapomniałem o tych kreskach , pewnie dlatego że mam to od dawna ustawione i nie zaglądam tam
  16. Żuq odpowiedział(a) na bossmir temat w E60, E61
    to musze sprawdzic bo jakos nigdy nie sie nad tym niezastanawiałem
  17. no niech i będzie welur :mad2: :mad2: :mad2:
  18. u mnie czasem wystepuje taki objaw po odpaleniu cyka przez jakis czas i dopiero wszystkie wskazówki zaczynają normalnie pracować( poziom paliwa, obroty itd) też nie wiem co to jest :(
  19. Żuq odpowiedział(a) na bossmir temat w E60, E61
    http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=100845&postdays=0&postorder=asc&start=15
  20. ale tandetnie zrobione no ale, jak z ta Pania to biore :) :twisted2:
  21. Żuq odpowiedział(a) na d_a_r_r_o temat w E60, E61
    no tego to ja już nie wiem , ale pewnie masz racje
  22. temat już był http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=98977&highlight=
  23. Żuq odpowiedział(a) na d_a_r_r_o temat w E60, E61
    Witam!! pewnie takie informacje są w instrukcji a jak nie to pare linijek nad twoim postem http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=101759
  24. bo bezwypadkowy to już standard w tych opisach więc po co ma pisać jak każdy wie :) dziadek do kościoła jeździł nim :) :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
  25. a może tak sprecyzujesz jaki model auta ? bo zaraz Ci moderatorzy usuną posta

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.