Treść opublikowana przez Żuq
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
:mad2: :mad2: :mad2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
:mad2: :mad2: :mad2:
-
Navi Prof. niepokazuje faktycznego położenia auta!!!
Witam! jak w temacie mam płytke dvd i na wyświetlaczu nie pokazuje gdzie jestem tylko np. jade jakąś główną ulicą a pokazuje ze gdzieś w "polu" jestem. co może być przyczyną ? antena?? bo nic innego mi nie przychodzi na myśl pozdrawiam Żuq
-
jak ustwic radio żeby nie przerywało co chwile
hmmm a na jakiej cd masz mp3 nagrane i z jaka prędkością ??? bo u nie coś nie bardzo chciało czytać ale cd było chyba porysowane http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=96244&highlight=
-
Osłony
no u mnie brak tego , ale jak kolega jarek_pr napisał do czego one moga służyć??
-
jak ustwic radio żeby nie przerywało co chwile
u mnie tez działa wszystko bez problemowu jasiuq1 czyta Ci w dvd mp3??
-
Potrzebna czarna e60 530d - BMW TRENDS
takwyszedł 19.02 i będzie do 16.04 czy jakoś tak pozdro
-
Potrzebna czarna e60 530d - BMW TRENDS
Ja też mam :) :cool2: :cool2: :cool2:
-
Potrzebna czarna e60 530d - BMW TRENDS
ale ładna gazetka i te fotki :) sesja się udała
-
Jakie żarówki?
Kolego, a myslisz, ze komus E60 z nieba spadl? A moze BMW AG komus go podarowalo za piekne oczy? Chyba nie. Ja moją dostałem w markecie w promocji :twisted2: :twisted2: :twisted2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
super zdjecia a maska poprostu jest mega nic dziwnego że napisał do wymiany :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
filtr powietrza bardzo profi :)
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
dobre :twisted2: :twisted2: :twisted2: :twisted2: :twisted2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
ostatnia jest najlepsza :mad2: :mad2: :mad2:
-
nawiew na szybę
no fakt całkiem zapomniałem o tych kreskach , pewnie dlatego że mam to od dawna ustawione i nie zaglądam tam
-
nawiew na szybę
to musze sprawdzic bo jakos nigdy nie sie nad tym niezastanawiałem
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
no niech i będzie welur :mad2: :mad2: :mad2:
-
licznik w e60-dziwne i buczenie pod maską
u mnie czasem wystepuje taki objaw po odpaleniu cyka przez jakis czas i dopiero wszystkie wskazówki zaczynają normalnie pracować( poziom paliwa, obroty itd) też nie wiem co to jest :(
-
nawiew na szybę
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=100845&postdays=0&postorder=asc&start=15
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
ale tandetnie zrobione no ale, jak z ta Pania to biore :) :twisted2:
-
rozstaw osi
no tego to ja już nie wiem , ale pewnie masz racje
-
różnica między e60 218KM a 231KM
temat już był http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=98977&highlight=
-
rozstaw osi
Witam!! pewnie takie informacje są w instrukcji a jak nie to pare linijek nad twoim postem http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=101759
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
bo bezwypadkowy to już standard w tych opisach więc po co ma pisać jak każdy wie :) dziadek do kościoła jeździł nim :) :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
-
Zbiorniczek płynu hamulcowego ?? gdzie jest ??
a może tak sprecyzujesz jaki model auta ? bo zaraz Ci moderatorzy usuną posta