Treść opublikowana przez Żuq
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
tyle pracy włożył i czasu :norty: pewnie musiał przewieść coś dużego :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Cos on za tani jak za 2001 i taki przebieg. Nie cale 8000tys euro. a ta Pani w prezencie jest :mrgreen: :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
tak właśnie w Espani i Belgi i Holandii handlarze kupują auta za grosze, ładują wózkami widłowymi co często powoduje uszkodzenie progów a potem w PL na giełdzie czy też na allegro są "100% bezwypadkowe" :mad2: :mad2: :mad2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
BZQ autorowi ogłoszenia pewnie chodziło o galony :) a sie pomylił i napisał litrów :mad2: :mad2: :mad2:
-
Gdzie parkujecie na noc E60?
PL "trzeźwość" a co jakieś święta i akcje "znicz" czy "bezpieczny powrót do domu" to policja zatrzymuje masakryczne ilości kierowców na podwójnym gazie - więc kto tymi pojazdami jeździ??? albo bez prawka jeźdzą albo... a co do żuli szwedzkich to sie nie wypowiadam bo nie byłem nie widziałem
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
pewnie dopieszczona przez właściciela i nigdy nie katowana poprostu nóweczka z salonu :norty: :norty: :norty:
-
Gdzie parkujecie na noc E60?
kolega RoboCza woli by skradziono mu E60 bo dostanie masakrycznie duże odszkodowanie - jak kto woli :duh:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
nieważne "ale i tak pracuje znakomicie" :mad2: :mad2:
-
Gdzie parkujecie na noc E60?
to może napisz kartke zamiast :sprzedam" to napisz "ukradnij mnie " - kluczyki w srodku :)
-
Gdzie parkujecie na noc E60?
dokladnie może tak być jak pisze voshon ale oby tak nie było
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
dobre :) :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
to taxi 7 pewnie chwile później wysuneły się skrzydła i koleś odleciał bo był korek może też pomyśle nad takim skrzydłem do mojej E ?? :jawdrop: :duh: masakra
-
Problem z ogrzewaniem.
mam takie samo odczucie jak KrzysztofP też jeździłem nie jednym autem w klasie co E i nie mam takiego zdania ze w innych autach jest coś lepiej, kwestia przyzwyczajenia się. u siebie mam ustawione raz pod siebie i smiga nic tam nie krece bo po co ( no chyba ze jak stoje w ogromnym korku i sie nudze to sie pobawie :mrgreen: )
-
Gdzie parkujecie na noc E60?
garaż mam w całym kompleksie ponad 120 garaży i zaraz są bloki, przystanek, ulica więc jest w miare - ale dla chcącego nie ma nic trudnego. i nawet z tego kompleksu wyciągaja auta :( najlepiej podłaczyc pod 220V i jak bedzie ktoś próbował to .... :twisted2:
-
jaki olej 530d e60
no to już wychodzi po 33PLN :) a jak dodamy do tego przsyłke to nawet 36 PLN :)
-
Problem z ogrzewaniem.
ja tam nie narzekam na nagrzewanie sie mojej E. Uważam wręcz że szybko się nagrzewa a co do temperatury każdy jeździ z jaką lubi :) :mrgreen: mnie 21-22 w zupełności wystarcza
-
Gdzie parkujecie na noc E60?
ja tam swoją e60 parkuje w garażu i nie mam problemów :)
-
530d e60 informacja przebita opona problem
właśnie o to mi chodziło Oleg_BMW thx
-
530d e60 informacja przebita opona problem
Oleg_BMW ja mam jaką taką zakładke i z tego co kumam to też chodzi o ciśnienie ?! ale czy jest to spowodowane tym ze np kazdy kraj ma inaczej?? %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.wbv.pl/images/226_zdj_cie000000.jpg
-
podświetlenie rejestracji ?
Witam! MAm takie pytanko ponieważ w ETK nie umiem znaleść jak i czy wogóle sie wymienia podświetlenie tylnej rej.?? jest tam tylko plastik przeźroczysty ale żadnej śrubki itd więc nie chce na siłe czegoś szarpać . pozdr
-
BMW ETK - skąd wziąć?
jupi :dance: jakoś udalo mi się zainstalować bez ściągania javy poprostu musiałem zrestartować kompa i mieć wszystko powyłaczane i działa , a teraz pytanko gdzie mam wrzucić ten plik z cenami ?? rozpakować i co dalej ??? pozdro :dance:
-
przyciemniane lusterka
ja nic złego do lusterek nie mam. Dla mnie baarrdzo przydatna funkcja. dla mnie także jest poprostu :cool2:
-
przyciemniane lusterka
wydaje mi sie ze nie ale... ale po co chcesz to wyłaczyc?? dla mnie jest to spoko nie oslepia !! :cool2:
-
BMW ETK - skąd wziąć?
tak właśnie zrobiłem ściągnołem plik jeszcze raz , dałem na inny dysk - rozpakowałem instaluje i dalej pokazują się te komunikaty a już nie wspomne ze nie mam plikow z cenami ale narazie mi sa niepotrzebne bo nie moge zainstalować ETK masakra pozdr
-
BMW ETK - skąd wziąć?
tego sobie już zupełnie nie wyobrażam :duh: :duh: :duh: ;) :) to mnie pocieszyłeś :duh: