Treść opublikowana przez kamil20011
-
BMW E91 320d LCI quziec fotki wiosenne str6
Ja zakładam na tył 13 mm ale boję się że będzie tarło :( jak coś to czeka mnie zakup 10mm Chyba ze się wstrzymasz to 13mm sprzedam Ci na przód bo takie wchodzą bez problemu :D
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Piękne zdjcia , piękne auto z super felgą :) Ja chyba jutro założę koła letnie , jak spadnie śnieg to odśnieżę ojcu e60 i przetkam DPFa :D
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Damian dobra robota :) Ciekawe co będzie następne ...
-
e82 Mały zlot Kraków kilka fot str. 9
Ładnie ładnie , choć trochę wysoko stoi
-
e90 Kradzież lub próba kradzieży auta.
Narazie patent BMW działa miałem X6 z 2009 roku i e60 również 2009 na dorobienie klucza i niestety była już zablokowana ... ale to jest tylko kwestia czasu - człowiek to wymyślił - człowiek to odblokuje Podsumowując – podatność dotyczy aut z CAS2 oraz CAS3 i CAS3+ Niestety producenci samochodów sami wykopali sobie dołek pod sobą ułatwiając złodzieją kradzież , wcześniej przy normalnej stacyjce była szansa że wkładu nie uda się wyrwać , pęknie blokada kierownicy co uniemożliwi odpalenie samochodu , nie wspominając o dłuższym czasie kradzieży samochodu czy też uszkodzeniu swojego narzędzia pracy A dziś wsiadamy do X6 za 300 tys wkładamy czysty klucz - programujemy - pilotem rozbrajamy alarm , po włożeniu klucza blokada chowa się automatycznie pozostaje wcisnąć magiczny przycisk START włożyć Drive i pa Przykre ale prawdziwe
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Bridgestone S001 - cena zaporowa ale opona według mnie najlepsza jaka jest . Seryjnie motowana np. w Ferrari obecnie mam na swoich 19" wcześniej miałem na 18" i sprawują się rewelacyjnie
-
e90 Kradzież lub próba kradzieży auta.
Dobrego zabezpieczenia nie ma Juz nie jedno widziałem a nawet ostatnio słynna blokadę zedera która faktycznie uchronila auto od kradzieży ale pózniej właściciel sam miał problem z jej odblokowaniem a na złość złodzieje pocieli mu fotele Według mnie przeniesienie lub odcięcie na obd II i własne zabezpieczenie typu jakaś karta Hends free I oczywiście dobra polisa AC
-
e90 Kradzież lub próba kradzieży auta.
Jeżeli mechanik zna się narzeczy i zainwestował troszku pieniążków to nie potrzebuje sobie nic przygotowywać Dla mnie osoby zajmującej się dorabianiem kodowaniem kluczy samochodowych odpalenie nowych bmw bez klucza ( np. zgubione całkowicie ) wraz z otwarciem samochodu bez śladu to czas ok. 3-5 minut , więc złodziej który patrzy aby odpalić samochód jak najszybciej i nie patrzy na szkody zrobi to jeszcze szybciej A jeżeli chodzi o zaistniałą sytuacje przynajmniej ja nie wiem co mógł szukać przy lusterku wewnętrznym , jeżeli jest fabryczny auto alarm to w lusterku masz diodę od alarmu ale to nie ma większego znaczenia , zwieranie dwóch przewodów i auto odpala mogło by mieć miejsce ale 20 lat temu
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
O Ty :) Szkoda ze nie mówiłes to zamówił byś mi ten wzór co Ci wysłałem link :)
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Czy oby napewno Karolu ja nie wiem o który wzór chodzi ? :8)
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Karol ma rację Felgi 313 faktycznie pancerne , ja po całym sezonie zawiozłem do wyważenia i wszystkie 4 proste idealnie jak nowe , a czasami piorę po dziurach zdrowo Jeżeli chodzi o Kraków to jak narazie ja i Karol mamy 313 ale na forum już co drugi temat widzę z 313 na aucie :)
-
E90 318d LCI M-Pakiet - SPRZEDANA
Szkoda czasu na zakladanie rofa Ja mam zwykle + dojazdowe koło w bagażniku i jest super
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
O kurcze ... Troszkę wystają Na bym odpuścił wzór m6 to juz oklepany wzór można go spotkać na każdej starej BMW jak i juz golfach a nawet ostatnio spotkałem repliki na insigni Wzór M3 do mniej oklepanych nie należy ale jakoś bardziej mi sie podoba Sam zastanawiam sie nad sprzedażą 313 bo jest ich coraz wiecej a ja lubię być indywidualny Pomysł o wzorze m225 według mnie do białej e93 pasują idealnie
-
Jaki zestaw hamulcowy do BMW 330XD lepszy od fabrycznego
Sprawę przerabiałem Nie założymy do 318d , 320d na tył hamulców performance - co lepsze te z zestawu performance różnią się tylko zaciskiem ... stawiałem na nogi dwa ASO i jedną osobę która części do BMW zna na pamięć , może da się to zamontować ale książkowo niestety nie Natomiast przód pasuje P&P Ja do siebie założyłem zimermanna sport + klocki ATE ceramic i jestem bardzo zadowolony , nie ukrywam że też kusi mnie założenie na przód performanców .. hamulce performance : ebay ok 1000 euro sam przód ASO po max rabatch 5300 zł ( tutaj dostajemy fakturę ) normalna cena 6700 z tego co pamiętam + koszt montażu + kodowanie
-
E90 320d LCI 3-city
Ja u siebie mam program i jestem bardzo zadowolony - nie ustawiam się na kreski ale już nie jednemu dokopałem ... wcześniej bolało mnie to że przystawiało się mondeo i dostawałem w tyłek po programie e90 bardzo fajnie chodzi , zwłaszcza w trasie na 4 biegu leci jak pocisk w czasie wyprzedzania Według mnie robota warta 1500 mam zrobiony program na 213 km i 424 nm ( na hamowni pokazało 185 km )
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Prezentuje sie pięknie :) Gratuluje kolejnego udanego modu Juz nie masz co zmieniać więc jak masz za dużo pieniazkow to możesz zając sie moja e90 :)
-
BMW E91 320d LCI quziec fotki wiosenne str6
Mody rewelka ;) Ja już też się nie mogę doczekać założenia letniego ubranka
-
E90 320d Dark Lady M+...Spot na Narodowym ...str23
Listwy fajnie wyglądają ale ostatnio jezdziłem f30 która miała 3 tys km przejechane i listwy były w opłakanym stanie w dodatku każdy paluszek był odbity
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Ja bym dzwonił z reklamacją do dynosoftu , zrobili Ci program latasz po 300 km/h i anteny gubisz :D a tak serio , jak już rozmawialiśmy telefonicznie - dramat że ktoś się szmaci za takie pieniadze
-
drgania przy ruszaniu
U mnie jest chyba to samo co u Ciebie Ja objawy mam od kiedy samochód kupiłem od 68 tys km do dziś 96 tys Jak dodasz więcej gazu auto rusza bez szarpnięć Raz odpalam rano i już lekko szarpie a raz jeźdźe cały dzień i nic się nie dzieje
-
e82 Mały zlot Kraków kilka fot str. 9
Mieszane uczucia Chyba ze założysz gałkę performance i ręczny
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
o mamo , Leci jak pocisk :) dobra robota Karolu :norty: :cool2: i czekam na cynk jak będziesz w Krakowie
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Haha - wiesz jak by ta navi do Ciebie pasowala , filmiki , teledyski - że Ty jeszcze tego nie masz .... :D Mogliśmy iść do Klaudiusza on miał dużo miejsca ale nie byłoby tam fajnej Kingi ;)
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Dzięki Panowie za spotkanie " KoKoS , Klaudiusz , Klagosz " jak zawsze było fajnie :) wykresik piękny , końcówki wydechu również a i dżwiek znakomity Ale z navi to dowaliłeś hahah :D
-
BMW 328i Sport Line - Szary mineralny
ostatnio widziałem F10 z zewnątrz piękna a w środku na szybie nawigacja :mad2: biednie to wygląda Ile kosztowało Cię doposażenie w m-pakiet przez ASO ?