Treść opublikowana przez kamil20011
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Pięknie tego nam brakowało :D Krótkie paznokcie to + przynajmniej nie ma śladów pod klamkami haha :)
-
E82 123d >>> Darek, lampy LCI, koła Perf, znaczki
Widziałem już na żywo i nowe graty robią dobrą robotę :)
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
To aż z przyjemnością przyjade z aparatem
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Odrazu pomyślałem o Tobie http://img441.imageshack.us/img441/6250/529113bmwsyndikatbildhi.jpg
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Z ksenonami i black linem wygląda zdecydowanie lepiej , mam tylko pytanie dlaczego przy lampach halogenowych miałaś już spryskiwacze reflektorów?
-
Jakie grille?
ebarylska - masz piękne auto i szkoda by było głupimi nerkami zeszpecić je sobie , odłóż pięniązki i inwestuj w oryginał To jest przód , długo nie trzeba aby pojawiły się odpryski od kamieni , ja założyłem do swojej oryginalne carbonowe splitery performance , po tygodniu jak zobaczyłem ich wygląd to się załamałem ..... stan polskich dróg robi swoje
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Widziałem niektóre zdjęcia na FB Auto przepiękne w dodatku w rękach kobiety
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Zajebiste jest to kombi :D te czerwone wstawki w zderzaku głupio nie wyglądają
-
BMW E91 330xD / Eibach ProKit B12 & ACS 19 zoll
Według mnie też , poprzednia felga zdecydowanie lepiej wygląda
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
OK dzięki Panowie , więc jutro jadę go dalej molestować Jestem osobą na tyle pedantyczną że patrzę na tą kierownice częściej niż na drogę ... :D jest minimalna różnica ale franca tak mnie denerwuje że szok Albo kopne się do Brzeska
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Kurde Karol ale my mamy zgranie Ja też dziś byłem na zbieżności ale nie chciało mi się jechać do Twojego mechesa więc pojechałem do swojego , niestety zbieżność jest OKey ale kierownice mam lekko w lewo.... teraz pytanie co robić czy jechać do Twoich speców czy ściągnąć kierownice i przestawić o jeden ząbek
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Ja wczoraj prawie zostawiłem splitery na drodze ;) naszczęście w weekend przykleiłem je na kleju do szyb Co do filmiku , narazie nie mam czasu :D a po drugie niech Ci będzie że masz szybsze :D Trochę za słabe są te splitery , delikatny kamyczek i już odprysk
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Sesja bardzo fajna Co do filmiku moje 2.0d chodzi podobnie U Ciebie jak wygląda sprawa z spliterami , ja mam założone drugi tydzień i strasznie się obijają od kamyków
-
Czy felgi z e63 będą pasować do e60 lub od x-drive
Witam Mam pytanie czy felgi z BMW e63 będą pasować do e60 Dane felg PRZÓD szerokość: 8 cali / średnica:18 cali / rozstaw śrub 5x120 / odsadzenie/ET:14 TYŁ szerokość: 9 cali / średnica: 18 cali / rozstaw śrub 5x120 / odsadzenie/ET:14 Nie będzie za bardzo wystawać ? Drugie pytanie czy felgi z bmw e60 4x4 pasują bez problemu do wersji z napędem na tył ?
-
BMW wzywa do serwisow...
Też słyszałem o dwóch przypadkach raczej szanse są marne , bo BMW wysła listy do właścicieli samochodów , a że ktoś sprzedał auto i nie przesłał listu dalej to już nie ich problem
-
E90 335i--->str.12 zimowy filmik! i jakis balwan mi na siedz
Wystawa fajna napewno w Polsce takiej nie mamy ;( ale za to u Nas są gorsze fury a kobiety niesamowite ;)
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Dzień wcześniej dzwoniłem do Karola jaką ma antenę bo moja się coś psuje :)
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Antena tez za 2k? :mrgreen: Tak bo to performance z dodatkową ilością carbonu Ja się już nie wypowiadam bo zginie i znów będzie na mnie
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Ja już widziałem :D :D :D Jest petarda
-
fatgrandma's virtual garage
Tak , minimum 17 cali
-
fatgrandma's virtual garage
Oczywiście nikt nie wie kogo to auto :D Dziękuje jeszcze raz za wykonanie prof. roboty
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Mi też najbardziej 2 opcja podchodzi ;)
-
BMW E91 320d LCI quziec fotki wiosenne str6
Opony mam praktycznie nowe bo w poprzednim sezonie jezdziłem na nich max 2 miesiące i jak już wspomniałem wcześniej nie było tego efektu Może to kwestia przestawienia bo zimowe mam 205/55 r 16 :D więc różnica spora
-
BMW E91 320d LCI quziec fotki wiosenne str6
Ja dziś jezdziłem tylko po mieście , ale kilka razy było czuć i trochę mnie to denerwuje ponieważ gdy jezdziłem bez dystansów problemów nie było na 100% i nawet kilka razy chwaliłem się ze pomimo przodu 225 i tyłu 255 nic nie lata
-
BMW E91 320d LCI quziec fotki wiosenne str6
Witaj Ja właśnie założyłem na tył 12 mm na przód 13 mm i tył delikatnie obciera na większym skoku w samochodzie nic nie słychać ale widzę po oponie że przeciera o szmaciane nadkole ... Na tył chyba skuszę się na 10mm a w przód wsadzę 12mm Jutro jak umyję auto i nie spadnie snieg to wrzucę fotki Ogólnie dystans poprawia wygląd auta , prowadzenie w zakrętach też , ale na koleinach ciężko opanować samochód takie jest moje zdanie - bez dystansów nie miałem problemów z koleinami