Skocz do zawartości

kamil20011

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamil20011

  1. Czyli do 10 litrów w zatłoczonym Krakowie spokojnie się zmieszczę ? Ostatnio jechałem e60 520d też po lifcie 177 km obwodnicą 170-180 po czym dojechałem do celu patrze się a tu 8,5 !! a mi szczena o ziemie w moim aucie które teraz mam przy takich prędkościach to 16 l leci :) Czyli mówisz że polecasz spokojnie ? :)
  2. Witam Jestem tutaj nowy szukałem coś związanego z tym tematem lecz nie znalazłem Chcicałbym się dowiedzieć jak się zachowuję bmw e60 w zimie ? Jestem na zakupie e60 lecz tył napęd hmmm Oczywiście w zakręty na lodzie się nie wchodzi z nogą w podłodze ale jak sytuacje z ruszaniem pod górkę lub wyjeżdzaniem ? są duże kłopoty ? Słyszałem ze bmw jest jakoś tak wyważone 50% przód 50% tył że w zimie rewelacja , oczywiście dodając zimówki z najwyższej półki Mam jeszcze pytanie co do spalania w mieście takim jak np. Kraków , Warszawa samochód to e60 520d 177km lift , manual . Ile może pokazać się na wyświetlaczu Czkeam na wasze wypowiedzi lub nakierowanie do odpoiwedniego juz tematu Dziękuje

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.